Jump to content
GIGN Forum

Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu, Bet Varbūt Tomēr?


Alise
 Share

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D Tikai nedroche :D

mhm, ir, ir puisim "specifiskas" vēlmes attiecībā uz seksa partneriem.

Redzot to, cik viņam svarīgs ir member title domāju, ka tikai saprotami būs, ja to nomainīšu arī viņam. Ja kādam ir labākas idejas, feel free to post.

Man patika arī tas teksts, ka es esmu ielīdis wormam dirsā un dabūjis adminu :) Zinot to, kā viss šeit izvērtās, tas ir īpaši smieklīgi :)

p.s.

lol es tikko tikai ievēroju, ka viņš ATKAL aizskāra lietu bāšanu dibenā! Nu lec tas homītis pa visām spraugām laukā :) Tāds agresīvs gan, droši vien aktīvais. Patīk būt noteicējam ^_^

Link to comment
Share on other sites

es vnk smeejos par visu shito,lielaakajai daljai ir taisniiba,jaa vinjam patiik gados jaunaaki beerni,es vinu paziistu taa 10%,kaadreiz bija taads projekts NAKEN kur shis pidinjsh bija ieperinaajies,bija vinam tur KIP draugs,Robis vinjsh nopirka ACC... :D sadraudzeejaas kjip ar to kaami.. peectam kaamis paneema vina acc un sapisa visu serveri,fag. THE END.

Tas ir viss ko es par vinju zinu,veel mums bija chats.. kursh beidzaas ar to ka itkaa es dabuushot pa muti pa to ka es vinam kko aizraadu,LOL :D

un shitaas dirsas,pulkji,suudi un kas veel nee..tas vinjam ir iedzimts jo turpat NAKEN forumaa vinjsh taapat dirsaaas

(:

edit: LOL vnk LOL nu ko vinjsh tur dirsh pa mani un garsho alus.. kjip.. nu taa buutu jaasaprot ka mees esam neurginaali utt,es jau neteikshu ka vinu projekts ir peedeejais meesls,visi vini bijusi vienaa serverii (vinjsh,wasabi un veel kas tur) un tagat nemaakuliigi sapiidojushies cer uz lielo naudu,LOL.

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

:D sadraudzeejaas kjip ar to kaami.. peectam kaamis paneema vina acc un sapisa visu serveri,fag. THE END.

Tas ir viss ko es par vinju zinu,veel mums bija chats.. kursh beidzaas ar to ka itkaa es dabuushot pa muti pa to ka es vinam kko aizraadu,LOL :D

un shitaas dirsas,pulkji,suudi un kas veel nee..tas vinjam ir iedzimts jo turpat NAKEN forumaa vinjsh taapat dirsaaas

(:

edit: LOL vnk LOL nu ko vinjsh tur dirsh pa mani un garsho alus.. kjip.. nu taa buutu jaasaprot ka mees esam neurginaali utt,es jau neteikshu ka vinu projekts ir peedeejais meesls,visi vini bijusi vienaa serverii (vinjsh,wasabi un veel kas tur) un tagat nemaakuliigi sapiidojushies cer uz lielo naudu,LOL.

Eu čali, tev par faktu grozīšanu varētu iedot kādu mega krutu medaļu, un prēmiju, ar kuras palīdzību tu varētu iet paārstēties :D

Bij tāds sūds kā naken, bij man pravas, bija un ir man draugs robis, kurš nopirka acc`su, bet, ka es būtu līdis viņa acc`sa iekšā, hmm, tu tak esi izcili debīls :D Tā lieta tika 100 apgriezta kājam gaisā ar pašu pankuku, kur beigās džeks secināja, ka wc3_admin logos nekur nekonfigurēja mana i.p. un visiem tos jebanos 10 lvl`us + banus sadeva pats Nofear?!, ahahahah, mega debīls lohs :D

Par to čatu, paga, varoni, kas tad pirmais sāka bļaustīties ar saviem klajajiem draudiem? :D

Un vispirms sasniedz tā paša wasabi zināšanu līmeni un uztaisi kko tik nemākulīgu ko viņš taisa.

Par to naudu - lmfao , man trūkst vārdu :D

Ak pareizi, tu laikam tik stulbs esi no tās reizes, kad sev ausī tūr kko iešāvi? :D

p.s. Uzdirst pa PM un nobloķēt uzreiz nava māksla, mazgadīgais pidiņ :)

macho, uzbāz sev arī kādu member title, kas raksturotu tavu debīlismu ;)

Link to comment
Share on other sites

:D sadraudzeejaas kjip ar to kaami.. peectam kaamis paneema vina acc un sapisa visu serveri,fag. THE END.

Tas ir viss ko es par vinju zinu,veel mums bija chats.. kursh beidzaas ar to ka itkaa es dabuushot pa muti pa to ka es vinam kko aizraadu,LOL :D

un shitaas dirsas,pulkji,suudi un kas veel nee..tas vinjam ir iedzimts jo turpat NAKEN forumaa vinjsh taapat dirsaaas

(:

edit: LOL vnk LOL nu ko vinjsh tur dirsh pa mani un garsho alus.. kjip.. nu taa buutu jaasaprot ka mees esam neurginaali utt,es jau neteikshu ka vinu projekts ir peedeejais meesls,visi vini bijusi vienaa serverii (vinjsh,wasabi un veel kas tur) un tagat nemaakuliigi sapiidojushies cer uz lielo naudu,LOL.

Nu jā mega lol :D kam tad vairs interesē nakens omg ?! Una par manu projektu tiešāk mūsu mēsls ja uztaisi tādu :) pats skype man kko vel kkad teici ka nakens suck :) a tagad viņu aizstāvi ?! omg pat prostajā war3 spele vairāk tautas un ienākumi lielāki nekā viņiem nu ja protams bija laiki kad varēja mierīgi kādu klienatu apmānīt uz sms un sagrābt naudu bet tagad?! Katrs gandrīz zin kā pastiprināt skilus bet kko vairāk gan ne .Tā ka padomā biku ar smadzeni! :lolza:

Edited by wasabikus
Link to comment
Share on other sites

Tā tēma pretīga un degradējoša, priekš jūsu "inteliģentās" gign sabiedrības. No sākuma likās normāli inteliģenta auditorija, tagad liekas ,ka šeit ir pilns ar kompleksiem jauniešiem.Kuriem patīk apvainot citus.

Atvainojos, bet nevarēju nepateikt, EJ PROSTO DIRST, ja tev šeit visi ir tādi, kā tu aprakstīji, tad ko tu šeit vēl meklē?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...