Jump to content
GIGN Forum

Gari


cSpoks
 Share

Recommended Posts

bet tas nenozīmē arī, ka nav...

tieši tāpēc nevajag uzreiz nolikt kādu par to, ka viņš tic spokiem. tik pat labi var nodirst tos, kas tic dievam. izveidosies tieši tāda pati diskusija.

varu padalīties ar savu variantu: es domāju, ka cilvēkam nomirstot, no ķermeņa iziet ārā enerģija, tādā veidā rodas visi tie poltergeisti, ja enerģija ir pārāk spēcīga.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

like....nevienam prātā neienāca, ka mamma nopirka tādu pašu suni, lai šie domātu, ka nekas nav noticis? protams, ka viņš viņu redz, JO VIŅŠ IR TUR!

btw...pašnāvnieks suns, kas izleca...nu, ja šis bij kristietis, tad viņam dirsā..

P.S alise, kas ir tavs viedoklis?...nekur tādu neredzu...

Link to comment
Share on other sites

btw...pašnāvnieks suns, kas izleca...nu, ja šis bij kristietis, tad viņam dirsā..

P.S alise, kas ir tavs viedoklis?...nekur tādu neredzu...

izskatās, ka tu manu brīdinājumu palaidi garām, kā arī to, ka tam saimniekam ir 30 gadi...

Link to comment
Share on other sites

:D Varbыt pietiks skatоties filmas. Pats labвkais ir tas, ka nav NEVIENS loмisks arguments, pierвdоjums ka kas tвds eksistзtu, zinkв, tu nevari pierвdоt ka nav, znaиit ir, ne? Par tвm aurвm runвjot, pat neрaubos ka kas tвds eksistз, bet ne gluюi tik maмisks kв to cenрвs pasniegt. Lai Alise & co vзl mazliet pavвrвs cenрoties pierвdоt garu esamоbu un tad arо es pateikрu savu viedokli kuru ir diezgan nereвli apgвzt.

ne nu ja runa par to netiksanu debesis hz, tas man pat isti neinteresee, taa jau ir viena no teorijaam, bet teorija jau nav speka esosha/neesosha pirms nav pieradita/apgazta.

Tas pats ar nlo, redzejusi daudzi, bet tadu taustamu pieradijumu nav, vismaz ne parasta mirstiigaa rokaas.

vienkarsi si ir viena no temam, kurai nav iznakuma.

Link to comment
Share on other sites

es itkā izlasiju pirmo lapu...tad 3...bišku no otrās..tad bišk no 4.

ķip..brīdinājums lai nesmejos? ā...es nodomāju, ka kādam sīkajam tā ir (nevis tēvam) un mutere nopirka sunīti aka "backup kāmīti"...tā reizēm dara ar bērniem.

eh. my bad. sorzzz.

Link to comment
Share on other sites

tieši tāpēc nevajag uzreiz nolikt kādu par to, ka viņš tic spokiem. tik pat labi var nodirst tos, kas tic dievam. izveidosies tieši tāda pati diskusija.

varu padalīties ar savu variantu: es domāju, ka cilvēkam nomirstot, no ķermeņa iziet ārā enerģija, tādā veidā rodas visi tie poltergeisti, ja enerģija ir pārāk spēcīga.

Ja es tev teiktu, ka ir makaronu dievs, tu tam ticētu jo tu nevari pierādīt ka nav?

Un vispār tos kas tic dievam var pamatīgi ar argumentiem nobērt, bet viss tikuntā beigsies ar to ka vainu es esmu velna apsēsts vai vēl labāk - es neizmantoju visu savu smadzeņu spēku lai saprastu dieva esamību :D,ok, nesāksim šoreiz par to tēmu, diezgan lieki.

Par tām enerģijām runājot, ganjau kautkāda enerģija iziet, bet nejau kā kautkāds poltergeists, laigan par šo neesmu pa 100% pārliecināts.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

FYI wlmedija is dead. (for youre information) :khehehe:

Lietot saоsinвjums un pзctam tos paskaidrot... Saоsinвjumi jвlieto, ja vзlies kautko uzrakstоt вtri, nevis lai izsaktоtos krutвk. beats the purpose. Kautkas lоdzоgs kв pзc vвrdu spзles pavзstоt "Pun intended" ar ko es atbildзрu ar citвtu "People who point out their puns are like comedians who explain their jokes"

Bet par tзmu.

Saimnieks teica ka ieрot pie mвcоtвja, jo suns vienkвrрi neliek mieru

Ar рвdвm problзmвm jвvзrрas pie psihiatra(vai psihologa? kвda оsti ir atрнirоba), nevis pie cilvзka, kas sarunвjas ar iedomu draugu. Kamфn, paradоzз taиu nemaz dzоvniekus neuzтem pзc lielвs grвmatas!?(vai pзc lielвs grвmatas vispвr dzоvniekiem ir dvзsele vai arо tur ir rakstоts, ka katrai dzоvai bыtnei ir dvзsele? Un ja tв, tad kapзc tieрi dzоvnieki netiek iekрв paradоzз un kapзc viтiem nakts vidы ir jвbaida saimnieki?

bet man ir jautвjums, kвpзc cilvekвm ir nepatоkami satikt aizgвjuрos?

Es domвju, ka tur ieslзdzas racionвlв smadzeтu daпa, jo satikt miruрos racionвli domвjoрam cilvзkam taиu ir paradoksвli, right?

Tumsв ejot pa meюu, vismaz man, arо liekas, ka kautkas, 20 metrus uz priekрu, no krыmiem lыr uz mani. Smadzenes mзмina tumрajos siluetos sazоmзt daювdas baisas kontыras, kur es atkal sev saku "tikai iedomas" un nonвkot lоdz рim itkв baisajam objektam, izrвdвs, ka tas ir bijis tikai veiksmоgi novietots celms ar krыmu...

^____________________^

p.s. prвts ir spзcоga manta. BIja kautkur pзtijums, kur sportistiem deva placebo un teica, ka tie ir steroоdi. Rezultвti uzlabojвs par xx procentiem.(neatminos skaitli, bet bija diezgan manвms)

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Bet paskaties uz tiem tūkstošiem cilvēku, kādi viņi ir? Imo, vainu lowlaiferi, radoši cilvēki (pieļauju, ka varētu tīri labu iedvesmu noķert domājot par to cik kruta ir tur augšā), cilvēki kuriem ikdienā jābūt ļoti stingriem un konkrētiem, tipo lai nostiprinātu mugurkaulu domājot, ka vienmēr kāds tevi uzmana un vēl kautkādi lētticīgie kurus var iespaidot iedodot uz ielas grāmatu. Atrodi kādu fiziķi kurš ticētu dievam & stuff :). Ok, es gan tagad laikam nosaucu kategorijas kurās visbiežāk cilvēki tic dievam, bet manliekas ja tu tici dievam tad arī visiem gariem & pārējam krepam.

Es tiko padomāju un sapratu, ka laikam nosodīt būtu diezgan nepareizi jo mēs taču tā esam audzināti un reti kuram pietiek prāta izrauties no sistēmas un padomāt kā patiešām ir.

EDIT: Nu par citplanētiešiem tā ir cita štelle, tur arī var parunāt, bet atšķirība ir tāda, ka tur var runāt par argumentētām lietām.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Nu es, piemēram, pilnībā pieļauju(nevis ticu) iespēju, ka ir kāds augstāks spēks, bet tas pavisam noteikti nav nekāds Dievs ar savu dēlu Jēzuliņu. Padomāsim, visas baznīcas, lūgšanas, citi sūdi... Priekškam tādam mītiskam radījumam kā Dievam, kura spējām nav robežu, vajadzētu, lai kautkādi sīki knišļi(lasi cilvēki) viņu pielūdz? Vai nepietiek ar to, ka tu viņam vienkārši tici? Piemēram, iedomāsimies, ka es esmu kautkāds uber(ka var uzlikt uz u tos divus punktiņus? kā to zīmi vispār sauc vācu valodā?) cs spēlētājs un man uz ielas nāk klāt pirmklasnieki un saka "WAAUU, TU ESI UUBER PLAYERIS!!!? IEMAACIISI MAN SPEELEET? TU ESI TAS PAR KO ES GULEET EJOT SAPNJOJU!!!!11111"(jā zinu... nav pārāk radoši) Man piemēram būtu kauns un es slēptu seju un bēgtu prom. Kapēc tam lielajam vīram ir vajadzīga atzinība no mums cilvēkiem?

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Lieta ir tāda, ka Dievu kā radītāju tu nevari noliegt, jo tu man nevari pateikt, kā tad tas viss īsti ir radies. :)

Tas pats ir ar indulgencēm/ ziedojumiem. Tādas papildus funkcijas radās laiciņu vēlāk, kad cilvēkiem pieleca, ka ar to var iegūt varu un naudu.

Man šobrīd ļoti nāk miegs un ir visai grūti padomāt, bet my point is - reliģiskā tēma ir pārāk sarežģīta un līdz galam neizpētīta, lai par to tā vienkārši pasmietos un teiktu, ka tas ir tīrākais peace of crap. :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

:)

Tas pats ir ar indulgencēm/ ziedojumiem. Tādas papildus funkcijas radās laiciņu vēlāk, kad cilvēkiem pieleca, ka ar to var iegūt varu un naudu.

Man šobrīd ļoti nāk miegs un ir visai grūti padomāt, bet my point is - reliģiskā tēma ir pārāk sarežģīta un līdz galam neizpētīta, lai par to tā vienkārši pasmietos un teiktu, ka tas ir tīrākais peace of crap. :zhaav:

Nja, labāk ticet ka ir tāds "Dievs", kas visu uzmočija, uztaisīja 2 cilvēkus, vēl tur biski ainava uzbūra, dzivienkus utt.

WOW, sanāk ka es esmu Ievas, (Puisim aizmirsu vardu) ļoti tāls radinieks. A kā "Melnie" vispār radās, no diviem Bltajiem WTF :blink: ?

Karoc vēl lielākas muļķības nu vienkārši nevarēja sarakstīt, man liekas es pat ticamāku stāstiņu varētu alkohola reibumā izdabūt. Tur kādai stadijai jābut... es nezinu.

Cilvēks to visu veidoja un domāja lai iegūtu varu. Atvainojiet piedodiet bet baznīcu es uzskatu, par krāpnieku un visu kas tur iet par naiviem muļķīšiem.

Un puis kādreiz bībeles, pasaku vietā palasi "Ilustrēto zinātni", enciklopēdiju utt. Tur tev būs 1000 iemesli kā vis ir radies. Tur kaut būs sakarīgi argumentēsts, nevis Viens opis sāka... pabeidza!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Viņš vienkārši visu laiku domā par to suni, tapēc arī viņam rādās. Pašam ir tā gadījies. Domājot par vienu konkrētu cilvēku viņš agri vai vēlu parādās sapņos un uz ielas visi sāk mistiski viņam līdzināties. Ne gluži tāda pati situācija, kā ar suni, bet nu uz to pusi ir. It's all in your head.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh... Kārtējais smadzenēs aprobežoto strīds. Īpaši daudz postus te neizlasīju, bet nu domu sapratu. Un atbilde ir tāda, ka katram ir savs prāts un izvēle visiem šitiem ticēt vai nē. Reāli tas ir galīgi debīli uzskatīt savu patiesību par vienīgo. Šas atradīšu quoti no friendiem par evolūciju -

Wasn't there a time when the brightest minds in the world believed that the world was flat? And, up until like what, 50 years ago, you all thought the atom was the smallest thing, until you split it open, and this like, whole mess of crap came out. Now, are you telling me that you are so unbelievably arrogant that you can't admit that there's a teeny tiny possibility that you could be wrong about this?

Es pa īstam izvēlos nedomāt par tādām lietām kā gariem, Dievu vai pēcnāves dzīvi, ja hvz cik zinātnieki pētnieki un vēl kkādi jukušie nav izdomājuši kā ir, tad nu, ko es te zinu...

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

viss ir atkariigs tikai no tavas domaashnas - ?Meerfijs!!!?

?tavai smadzenei ir paaraakais speeks kuru tu neizmanto, a varbuut vajadzeetu, shaadaa situaacijaa tas tev noteikti paliidzeetu.?

šis posts ir jāliek iekš zelta fonda.

Alisīt, man tev laikam jāpaskaidro kāpēc. Tie pirmie divi teikumi nav nekāds pārsteigums, es jau pie tā, kas nāk no tavas mutes esmu pieradis, bet tas pēdējais teikums ir īpaši rēcīgs, jo tas tik skaisti ir attiecināms uz tevi ^_^

vēl es nesapratu īsti samuraju :)

tu saki, enerģija paliek pāri no cilvēka, kad viņš nomirst. Kas tā tāda par enerģiju? Viņa cilvēkā kaut kur tiek uzglabāta? Es baidos, ka nesaprotu.

atbildot pa tēmu - Spoks, kad tev pašam gadīsies kaut ko zaudēt, kaut ko patiešām dārgu (jo par to tavu mirušo suni tev vairāk vai mazāk bija pohuj), tad arī ievērtēsi to, cik ļoti tev tā persona/dzīvnieks/vatever visur "rādās". Pārdzīvojot emocionālu stresu cilvēkam sanāk redzēt lietas, kuras viņš grib redzēt un daudz domāt par zaudēto. Tas arī viss.

p.s.

nevajag te bazarēt "dievs ir, BLAST YOU atheists" vai arī "lol, dievam tic tikai idioti". Ja jums ir kaut kas argumentēti sakāms, tad sakiet, citādi, KLUSĒJIET.

samuraj, neaizraujies ar topiku slēgšanu :)

edit:

lol, ko es vēl ieraudzīju

Man šobrīd ļoti nāk miegs un ir visai grūti padomāt, bet my point is - reliģiskā tēma ir pārāk sarežģīta un līdz galam neizpētīta, lai par to tā vienkārši pasmietos un teiktu, ka tas ir tīrākais peace of crap

PEACE of crap!!

Link to comment
Share on other sites

nu, par to man grūti spriest. Vispār jau mācītājs gan jau ka arī var palīdzēt. Psihiatrs, protams, būtu profesionālāks, bet mācītāji jau arī pārsvarā nav uz mutes krituši un zina kā cilvēkiem palīdzēt grūtos brīžos. Turklāt, dievticīgiem cilvēkiem kļūs labāk jau no mācītāja ieraudzīšanas vien, tā ka tas arī nospēlē lomu. Šādos brīžos ir jāsakārto sava galva un ja tev šķiet, ka saruna ar mācītāju palīdzēs, tad tā palīdzēs tāpēc, ka tu sev to iestāstīsi.

Link to comment
Share on other sites

:lalala:

Pensionār, tu drošvien savu postu rakstīji ar putām mutē vai aiz stresa trīcošām rokām, ka aizmirsi par ortogrāfiju? :)

Kāpēc tu spried, ka tās ir muļķības? Neņemot vērā faktu, ka Dievs NAV pierādāms, jebkurā gadījumā bībele kā tāda ir perfekti izstrādāta, un ir ļoti, ļoti daudz sakritību vēsturē. Nevelti tāpēc evolūcijas teorijas piekritēji vēlaizvien cīnās ar kreacionistiem, un nejau TU būsi tas, kurš stāstīs, kā ir īstenībā ;)

Link to comment
Share on other sites

:)

tu saki, enerģija paliek pāri no cilvēka, kad viņš nomirst. Kas tā tāda par enerģiju? Viņa cilvēkā kaut kur tiek uzglabāta? Es baidos, ka nesaprotu.

ja es to saprastu, tad droši vien būtu miljonārs. teiksim tā, kaut kur taču tām dzīvības pazīmēm ir jāpaliek. būtībā nevaru izdomāt nevienu sakarīgu piemēru, ar ko salīdzināt. nu, tu taču zini enerģijas nezūdamības likumu? cilvēkā iekšā jābūt sava veida enerģijai, kas nodrošina dzīvības procesus, pēc nāves tā savādākā formā iziet no ķermeņa.

Link to comment
Share on other sites

Ir tikai viena reliģija , un tā pieder tiem , kuri tic vecajai derībai(neatceros tieši ,kuri tie bija tāpēc negribu samelot), pārējie katoļi, luterāņi , krišņas, islāmi un visi pārējie ir tikai komercijas paveids. Visa šī reliģijas huiņa pelna miljardus gadā. Un kāmer cilvēks nekļūs gudrāks kā indivīds , tikmēr šie blēži turpinās naudiņu raut.

Es godīgu pateikšu , es ticu dārvina teorijai par cilvēku rašanos. Protams kristiešu huiņa izklausās labāk , ka bija tur dārzs , kurā dzīvoja Ādams un Ieva , izklausās protams labāk nekā celties no dzīvniekiem(šeit mēs tieši runājām par Pērtiķiem). Tiem kuriem ir vājš prāts patīk labāk ticēt dārza jokam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...