Jump to content
GIGN Forum

Gari


cSpoks
 Share

Recommended Posts

man ir arī sava cilvēku izcelšanās teorija:

droši vien jūs zināt, ka pastāv 3 galvenie uzskati par to kā ir izcēlies cilvēks.

bet ja nu daļa taisnības ir visos trīs?

mans uzskats ir tāds, ka dzīvību uz Zemes ir atnesuši citplanētieši. lēnā gaitā dzīvība evolucionēja līdz attīstījās cilvēks, kurš citplanētiešus sāka uzskatīt par dieviem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

droši vien jūs zināt, ka pastāv 3 galvenie uzskati par to kā ir izcēlies cilvēks.

bet ja nu daļa taisnības ir visos trīs?

mans uzskats ir tāds, ka dzīvību uz Zemes ir atnesuši citplanētieši. lēnā gaitā dzīvība evolucionēja līdz attīstījās cilvēks, kurš citplanētiešus sāka uzskatīt par dieviem.

Tev noteikti fascine SCI-FI , es nemelošu , noteikti ir dzīvība arā kosmosā , bet nu ja būtu kā tu teiktu , tad noteikti arī kāds no viņiem būtu ar mums mēģinājis kontaktēties.

Link to comment
Share on other sites

Informātikas skolotājs uzskata, ka cilvēks radies no pērtiķa un citplanētieša DNS, jo viņi (NLO) raka kaut kādas alas uz Zemes, un pašiem dabesīju rakt, un izveidoja cilvēku. Nobloķēja viņiem 100% smadzeņu pielietojumu, lai cilvēks netaisītos aizlaisties no šīs planētas... (kaut ko tādu viņš stāstīja)

sorrz par kļū'dām, ātrumā rakstīju...

Link to comment
Share on other sites

nu tad paskaidro, kā radās piramīdas... un nestāsti, ka vergi viņas uzcēla. ir jau izpētīts, ka piramīdas tur bija vēl pirms senās Ēģiptes laikiem.

pie tam, tur var būt dažādi iemesli kāpēc viņi ar mums nekontaktē: piemēram tāds, ka viņi ir gājuši bojā, viņu saule ir apēdusi viņu planētu, kā tas pēc daudziem gadiem tiek prognozēts arī ar Zemi. iespējams, ka mēs esam viņu pēcteči, kurus viņi nosūtīja uz Zemi, lai būtu kas turpina viņu eksistenci.

Link to comment
Share on other sites

pie tam, tur var būt dažādi iemesli kāpēc viņi ar mums nekontaktē: piemēram tāds, ka viņi ir gājuši bojā, viņu saule ir apēdusi viņu planētu, kā tas pēc daudziem gadiem tiek prognozēts arī ar Zemi. iespējams, ka mēs esam viņu pēcteči, kurus viņi nosūtīja uz Zemi, lai būtu kas turpina viņu eksistenci.

Kur tad tu to izrāvi par piramidām ? Vismaz gīzas kompleksu? Es esu smalki lasījis par to kā viņas tika būvētus , es lasīju par vairākiem viedokļiem , kaut kas arī bija minēts par tavu viedokli , bet piramīdu ar 20000-30000 vergiem elementāri varēja uzbūvēt.

Link to comment
Share on other sites

em...domā masas nezūdamības likumu?

jap. kosmos un visa eksistence neko nelaiž vējā. viss, kas paliks aiz tevis tiks izmantots :) uz to gan vari paļauties :)

lol. jūs brīnaties kapēc ciplanētieši, kas šajā gadijumā būs attīstītākie, vienkārši nenolaižas un nesaka "čau" ?

jo mēs esam sasodīti zvēri! pats lsiktāki. žurka darīs daudz pretīgas lietas, bet viņai pat nekad prātā neienāks doma drāzt citu beigtu žurku! vai arī mūsu aizraušanās - spīdzināšana...vienīgie, kas to daram uz šī planētas...YEAH! we are soooo much higher on the evolution steps...

Hive...noskaties filmu ancient aliens...ja gizas piramīdu cēl tik ilgi cik senajos rakstos rakstīts - 20 gadi, tad katrs bluķis tik atvests, izkalts, iemūrēts vidēji 9 sekundēs...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

droši vien jūs zināt, ka pastāv 3 galvenie uzskati par to kā ir izcēlies cilvēks.

bet ja nu daļa taisnības ir visos trīs?

mans uzskats ir tāds, ka dzīvību uz Zemes ir atnesuši citplanētieši. lēnā gaitā dzīvība evolucionēja līdz attīstījās cilvēks, kurš citplanētiešus sāka uzskatīt par dieviem.

+1

drīz gaidāms jaunais Stargate Universe :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Tu vispar kaut ko zini par piramidaam?? cilvekam pat musdienas nav reali ko tadu uzbuvet! Bija kaut kur rakstits ka vins dzeks no LAtvijas brauca tas pirmaidas skatiit! Vins atrada tadas ka to piramidu akmenu veidnes vai ko tamlidzigu un pieliekot lenki vins atklaja ka visas malas ir perfekti taisnas un precizos 90 gradu lenkos!

Link to comment
Share on other sites

Baba lūdzu pabeidz skolu .

Sākšu ar to , ka visi , kuri domā ka pirms Ēģiptes , cilvēki vienkārši dzīvoja alās , un pēkšņi iznāca ārā no alām un sāka būvēt Piramīdas un vēl visādus brīnumus Lieldienu salās , tad jūs rupji maldāties. Piramīdas cik es atceros tikai buvētos ap 2500 pirms mūsu ēras. Cilvēku kopienas attīstība sākās Divupē , kur jau 5000 gadus pirms mūsu ēras , tika būvētas pilsētas. Divupē jau sāka lietot matemātiku , es domāju tik dziļi neatceros , ka ģeometrija viņiem arī nebija sveša. Tas ka uzbūvēt malas 90 grādos ir sūds , kruti ir tas , ka lielākā piramīda no gīzas kompleksa ir novietota tieši uz līnijas ar ziemeļpolu.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Darvins pats savu teoriju ka cilvēks ir radies no pērtiķa pēc kāda laika atmeta, lai gan pārējie zinātnieki to vēl izmanto. Lieta tāda ka nav starpposma starp pērtiķiem un cilvēkiem. Ja cilvēks ir radies no pērtiķa, tad zinātniekiem vajadzēja jau sen atrast visus attīstības posmus no pērtiķa līdz civlēkam. Nav ko izdomāt pašam savas bezsakarīgās teorijas, itkā tev pašam visp kkādi fakti ir zināmi. Palasi bībeli un ej uz baznīcu un nebūs tādi jautājumi. Un, ak jā, protams ka spoki un gari eksistē, cilvēks jau nepazūd tikai no tā ka viņa ķermenis atsprāģī.

Link to comment
Share on other sites

Iebraucāt auzās.. Pats biju reiz uztaisījis topiku par nāvi, bet aizgāja tēma līdz kkādām reliģiskām lietām un piramīdām līdz beigās vnk aizslēdza topiku.

Secinājums - par Seno Ēģipti un vēsturi var runāt mūžīgi, neviens tāpat 100% nepierādīs, kas noticis pagātnē.

ā, btw. Reiz kāds GIGN forumā bija izteicies par pareģotājiem.. un karoč viens bija skatījies raidījumu, kurā viens ekstrasenss pareģoja, ka ar Vāciju tuvākajā laikā kkas notiks..

un nu karoč skatījos 5dien vai kkad ziņas un tur teroristi no kkādas Irākas solīja, ka ar Vācijā tuvākajā laikā daudz kas mainīsies, t.i. viņi apbombardēs viņu. :lol:

P.S. IM WAITING FOR THE WORLD END - 2012. hahahah

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Pus gadu atpakaļ amerikāņu(or vācu) studenti spēlējoties ar teleskopu un savām astronomijas zināšanām atklāja, ka galaktika nav viena, bet ir vismaz vel viena, ziņās sīkāk par to stāstija un jā, tā tiešām esot, pieredzējuši zinātnieki pat to neatļāvās apstrīdēt, tā kā domāju patiesība ir tur ārā. Kā arī neviens nezin, kur nonāk cilvēks pēc melnā cauruma, vieniem tas ir ceļš uz nāvi, otriem teleports citā dimensijā.

Ja runā konkrēti par piramīdām, tad man liekas ļoti nereāls fakts, ka tās ir cēluši cilvēki, kā arī acteku piramīdas, tā ēnu krišana konkrētos diennakts laika posmos liekas diez gan neticami, ka ko tādu tajos laikos bija cilvēku spēkos uzbūvēt. Vairāk man ticas, ka tās piramīdas ir izeja uz kosmosu(ko tas deva? Hz.), konkrēti acteku.

http://pics.livejournal.com/acteki/pic/00008qqx/s320x240

Podestu neatgādina?

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Protams, jo ka ta mēs varam zināt- mēs wnk varat izteikt savu viedokli pamatojoties uz to kas pašam šķiet ticamāks no visām zinātnieku teorijām, bet ko ta mēs varam zināt, mēs paši neesam zinātnieki un nekādus faktus pārbaudīt nevaram, tā ka runāšana par tādām lietām ir mutes brūķēšana. Izņemot ja tu esi ticīgais un ej uz baznīcu, tad tiem automātiski visa bībele ir kā pasaules vēsture, jo ja tu netici tam, tad tu wnk neesi ticīgais. Ir atklātas daudzas bībelē pieminētās vēsturiskās lietas un visi tie pareģojumi kas piepildījušies, utt. Ne jau pirms 2000 gadiem cilvēki izdomāja Jēzu un speciāli sarakstīja vēstures grāmatās melus par visu viņa dzīvi. Jēzus ir bijis reāls cilvēks dzīvojis tajā laikā, darījis brīnumus un pēc tam krustā sists. Tas vismaz ir balstīts uz faktiem, nevis kkāds Jānis un Juris izdzirdējuši zinātnieku teoriju par cilvēka rašanos no pērtiķa un akli tic, lai gan tā ir tikai tāda zinātnieku spriedelēšana.

Edited by pRopaaNS
Link to comment
Share on other sites

Vai arī saules sistēma vel viena, ne jau protams, ka arī tur ir saule, zeme, jupiters utt., es nezinu to terminu kā to nosaukt. Ja atmiņa neviļ datuvē bija vel raksts ielikts.

Atcerējos, to sistēmu nosauca par COROT-7.

Gūgle neklusē un latviešu valodā par to izmeta šo - link

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Info par piramīdām, kas atrodas Gīzā, jo ir vel ducis pa visu ēģipti.

Cik ilgi celta

Khufu 2589 - 2566(23gadi) (Vidējā)

+8gadi, ceļam nakamo

Khafre 2558 - 2532(26gadi) (Lielākā)

Pohuj, negaidam, bliežam nakamo

Menkaure 2532 - 2504(28gadi) (Mazākā)

Tad turpmākos 700. gadus tika radīti "kroplīgi" vai arī laika gaitā sakropļotas piramīdas, kuras izskatijās pec kaudzes ar akmeņiem, kalna lielumā.

Ir vairāki varianti, ka ir celts, bet nu citplanetieši - Comoon :D

Viens variants, ka varētu saistīts ar "zaļājiem", ka piramīdas ir tieši celtas pēc Orion Belt principa maza/liela/vidēja un grādi atbilst tieši, bet gan jau tur dzīvoja, kāds astronoms... :>

Viens variants, ka tika uzcelts

meth2.GIF

well.gif

Bija vel infa, ka ap to rajonu bija kalns or akmeņu grēda, no kura tika ņēmti kluči un ēģipte tai laikā bija vergu nācija un dabūt pie darba kaut vai 50k vergus, nebija grūti + Kamieļi/Ziloņi. ;)

Un neticu, ka pastāv spoki/gari or smth like that, cuz mēs visi esam dzīvas radības, kā skudra vai valis

Nomirstam, beigta balle, smadzenes apstājas un vso, nekur mes nelidojam augšā vai lejā un kur nu spokojamies pie sava saimnieka. Jo vieglāk cilvēks uztver grāmatas un filmas, tad vairāk grib ticēt tam, ka dzīvē ir kautkas vairāk, kā būtne, kas radīta tikai priekš ēšanas un vairošanās.

Link to comment
Share on other sites

DIEVS?! Lol, kautkāds slimais, kas sariijies tabletes pirms ~2000 gadiem izdomaaja. Neviens viņu nav redzējis.. Nu jā 2000 gadus atpakaļ AIKJŪ LEVELIS bija ūber augsts un ticēja visam. UTAS IR PSC! bēet, es zinu vienu tādu cilvēku, kas mira uz tā saucamās nāves gultas un teica kko, ka ir kkādas divas līnijas enģeļi un mani nelaiž nomirt, tad tur gāja kkādi mācītāji un beigās viņš ķepas atmeta, sapņot viņš nesapņoja, bet bija pie pilna saprāta, nezinu varbūt širmis aizgāja ciet or whatever. BET DIEVS AKA DEIVS LOL? :superlol: Tur jābūt UTĀM lai ticētu kautkam tādam.

p.s - UTAS IR P S C

Link to comment
Share on other sites

Tu runā tā itkā tu visp zinātu kaut ko par šo tēmu... XD Vispirms izlasi bībeli un tad vari sākt kko spriest, nevis pilnīgu bullshitu raksti, kam nav nekāda pamatojuma, slimais.. :) Un tas nav "kkāds slimais, kurš sarijies tabletes ar iq pirms 2000 gadiem", bet līdz ar viņu sākās mūsu ēra un nez kāpēc šī slimā mācība tagad ir viena no izplatītākajām ticībām pasaulē. Davaj, patēlo tu slimo un pamēģini kko tādu izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...