Jump to content
GIGN Forum

Kas Notika Ar Netgames?


macho
 Share

Recommended Posts

Vienīgais par ko es bēdājos, ir, ka nevienam neinteresē uztaisīt sakarīgu Natural Selection serveri

Varbūt gign'am ir interese? ;DDD es zinu ka muhameds man piekritīs

nav jēgas pašlaik taisīt NS serveri, jo tulīt jau būs NS2 par ko gan ir vērts padomāt

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Atliek iemācīt cilvēkiem nokačāt spēli un salikt pačus, lai viņi to spēlētu. Līdz šim tā ir vienīgā problēma un LV zinu tikai vienu serveri, kur tauta vakarā ir 32 spēlētāji, bet tas arī ir viens no vecākajiem serveriem. Var jau intereses pēc izveidot serveri un paskatīties kā būs. Zinu, ka tas nav pietiekami liels arguments, lai taisītu serveri un tāpēc man atliek tikai cerēt ~_~

OOoo jā, NS2. Es šo spēli gaidu veselu mūžību, un biju aizmirsis par tās tapšanu... Jāpaskatās, kad viņi tur solīja, kad spēle būs pabeigta

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Negribu reklamēties, bet nu, kapēc neviens nepieminēja, "RUSH.elvē" komunitiju? Pirms atnācu uz gignu, es tur visu laiku sēdēju, tur bija diezgan sakarīga auditorija, cik atceros gandrīz visi tur bija pilngadīgi, saprotoši, pieauguši, reti kad kāds tika nodirsts, tur ļoti skatās, uz kārtību. Bet nu tas vismaz bija agrāk, un viņiem tak ir arī "Natural Selection" serveris, cik atceros, vismaz bija. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

offtopic: vot, ja man kāds kaut simboliski piķotu, es ik dienas vidēji 5 īsus spēļu jaunumus varētu ievietot un vismaz 2 garus nedēļā + visu gan latviski, gan angliski, bet nu tad jārēķinās, ka tas nenormāli piesārņotu galveno lapu. tāpēc es arī gaidu, kad worms uzčiņīs blogu sadaļu, lai tad šinī ziņā varu izvērsties ^_^

on topic: gign > everything else. nekur citur neesmu vairāk par paciemošanos un izokšķerēšanu apgrozījies kopš... hmm, 04 gada un to nenožēloju.

Link to comment
Share on other sites

:superlol: tādu ir 10001 mājas lapa.

Jā, tieši tā. Visas 10001 lapas to ir nospērušas. Varbūt ne visas no gigna, kāda varbūt to nospēra no lapas, kas to pirms tam nospēra no gign, bet visa sakne tam ir gign lapa. Kā es to tik droši varu apgalvot? Tāpēc, ka tad kad tika taisīts jaunais dizains lapai (100 gadu atpakaļ), wormam ienāca prātā divu kolonnu labajā pusē ideja. Es teicu, ka tā ideja sūkā dirsu, jo izskatās nesmuki + tā nekur nebija bijis. Nekur. Tika izstaigātas miljons lapas. A sanāca tīri ok, kam par lielisku pierādījumu ir daudzie nospiedēji.

oo, EDD, kā es tos tavus jaunumus lasīšu :)

p.s.

cspoks - neviens NENERVOZĒ, bet stāsta tev kā ir.

p.p.s.

es arī gaidu blogus, moš līdz gada beigām jau būs :)

Link to comment
Share on other sites

:superlol: tādu ir 10001 mājas lapa.

Par šo sūdu, reāli web`a ideju ir nospieduši kkādi, hmm, 3 laikam lopi, kas sevi atļaujas nosaukt par koderiem, jo uzkodēj web`u, kuram ideja ir aizņemta no gign`a, un tad nosūtot sms pa trīnīti tu vari tikt pie šāda web`a. Un tā nu tie 10001 sūtija šos sms`us no vairākiem pirmatnējiem web`iem un tika pie jauna, diezgan stilīgi web`a, un nekas pašam nava diži jākodē...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Interesanti palasit cilveku domas par visadiem komuniem..

Bet nu japiekrit macho ka chill.lv dizainam pamat ideja njemta no gign.lv! Par pasu komunu varu pateikt agrak bija sakarigaka auditoreja tagad ljoti daudz tiesham mazgadigo. Bet nu ir ari vecie keksi palikusi :P

Gign.lv vienmer ir bijis labakais jo ja nemaldos vecakais komuns.

macho tas pa hivemind ir labs :D

Link to comment
Share on other sites

nu ja jau uzcēla tad es arī kko ierkastīšu.

es atceros kad dabūju netu pie PC uzreiz vilku CS, kad tika novilkts es gāju spēlēt 4id, neko citu īpaši nebiju spēlējis, padzirdēju kko par čītiem no kkā bļaustījos pa mic, man kkāds papa gribēja iestāstīt čītus var nokačāt 4id lapā un jāmet cstrike mapē, tās bija labas atmiņas par 4id. tad vēl bija cs.cf.lv kur bija labākais +Rope serveris latvijā, tik precīzi tas plugins nokonfigurēts ka prieks :) jām, vēlāk spēlēju bagem war3, bija diezgan labi.

Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt Mini, ka pirms kāda gada, chillā tiešām bija prieks uzturēties. Bet tagad tur salīduši mazie ziepētāji, kuri gatavi par acc uz jebko.

GIGN's ir tiešām tuvu ideālam (jo nav tāda ideāla). Nebiju no pašiem pirmsākumiem, bet tuvu tam. Tā arī daudz no forumu esmu mācījies, tiešām daudz.

Saku lielu paldies GIGN komūnam un komūna veidotājiem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...