Jump to content
GIGN Forum

Ur Nick


Oddish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

manam segvaardam nav pilniigi nekaadas noziimes ,izdomaaju ,ko roflisku un origjinaalu un viss smile.gif . Niks ir jau kaadus ~2,5 gadus , pirmais niks bija tornado ,tachu taads tolaik bija daudziem ,taadeelj naacaas izdomaat ,ko citu . Izdomaaju jaa|_|nee ( cool2.gif ) peec kaada laika shis bezsakara paarpilnais niks apnika un izdomaaju vbyuer .

Link to comment
Share on other sites

taads jociigs niks ir wink.gif man vienmeer likaas ka tavs niks ir vbuyer, tjipa kkaads v pirceejs XD.gif tagad tik izlasiiju, un varat iedomaaties?? izraadaas ka ir vbyuer blink.gif

Link to comment
Share on other sites

manam segvaardam nav pilniigi nekaadas noziimes ,izdomaaju ,ko roflisku un origjinaalu un viss smile.gif . Niks ir jau kaadus ~2,5 gadus , pirmais niks bija tornado ,tachu taads tolaik bija daudziem ,taadeelj naacaas izdomaat ,ko citu . Izdomaaju jaa|_|nee ( cool2.gif ) peec kaada laika shis bezsakara paarpilnais niks apnika un izdomaaju vbyuer .

es akal tikko tikai kartigi izlasiju tavu niku un sapratu ka tu neesi vijober XD.gif

Link to comment
Share on other sites

es akal tikko tikai kartigi izlasiju tavu niku un sapratu ka tu neesi vijober XD.gif

no offence ,bet no vairaak nekaa 1000 noveerojumiem varu teikt ,ka cilveeki ar augstaaku sapraata liimeni(ar dazhiem iznjeemumiem ,piemeeram, pilniiga aizmaarshiiba vai kaut kas tamliidziigs) manu niku saprot pareizi ar pirmajaam reizeem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

no offence ,bet no vairaak nekaa 1000 noveerojumiem varu teikt ,ka cilveeki ar augstaaku sapraata liimeni(ar dazhiem iznjeemumiem ,piemeeram, pilniiga aizmaarshiiba vai kaut kas tamliidziigs) manu niku saprot pareizi ar pirmajaam reizeem wink.gif

thumbsup.gif taa arii ir... neredzu iespeeju kaa var nepareizi izlasiit... wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Es savu niku lietoju jau gadus 6 - pirmoreiz tas parādījās pie Dj pults Bezdelīgu ielā 12...

Niks nozīmē tieši to ko nozīmē 4.gif

Pirmstam lietoju tādus nikus kā........hmmmm.......nu......eeeee....laikam jau nekādus.

Link to comment
Share on other sites

es atceros ka vbyuer`am labu laiku avataraa bija egliite happy.gif

shhh.gif

Bet, ja nopietni, tad tas ir diezgan diivaini ,ka taadas lietas var asocieeties ar egliiti

Link to comment
Share on other sites

eemz mans njiks radaas pirms 4-5 gadiem kad saaku cs speeleet wink.gif jo peec Quake2 kad paargaaju uz CS izraadijaas ka taadi niki kaa Pastniex un Klibais ir regjistreet un naacaas izdomaaat kau ko citu.

Njus un taa kaa komandas biedri mani pa lapsu saaka saukaat peec speeleeshanas manieres futenii tas es izdomaaju ka biki paapaarveido lai buutu \w/ un iznaaca KyMiNs, dazhreiz veel tiek speeleet ar monstriigo niku "Ebrejs no Vatikaana"

Link to comment
Share on other sites

niks radās pirms pāris mēnešiem smile.gif nav nekāda garā vēsture, bet sava nozīme tam ir. dauziem varbūt tas saistās ar grupas Interpol dziesmu, bet tomēr ir biki cita nozīme. tas nozīmē to, ko tas nozīmē, respektīvi - lēnas rokas. daļēji tas atspoguļo manu spēles manieri, nemēdzu ātri raustīt peli no vienas puses uz otru, parasti cenšos visu apdomāt un lēnām izdarīt, varbūt tas ir mans mīnuss, bet tā es spēlēju, bet tas nav viss. slow hands, tā ir kustība ko es izmantoju spēlējot streetballu, pēkšņi no ātra dribla lēni nolaižu bumbu lejā un sāku lēni driblēt starp kājām smile.gif btw, to es nošpikoju no AND1 Mix Tape vol.3... tā lūk.

Link to comment
Share on other sites

kr4 maneejais tulkojaas kaa narkotiku diileris (un man jau ir apnicis ka kaads idiots izceljas 1xxx reizi un prasa "drug, travka est") un nesakiet ka jaamaina niks.

aa un man ir bijushi kaadi 10 niki

1. man vinsh ir pieregots gignaa

2. man patiik smile.gif

Link to comment
Share on other sites

skatos , neesmu neko iepirdis pa sevi cool2.gif

Nu saveejo dabuuju taa - man blakus datoram staav anglu - latviesu vardnica , domaaju , vaig jaunu niku (vecais smird , mosh ari kads atceras smile.gif ) , tad njeemu un shkjiiru , uzshkjiiru uz lappele kur bija myth , izskatiijas norm , arii panjeemu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

khmm pirms kaadiem 3 gadiem chatoju taadaa vienaa reaalaa chataa... tik ar citu niku... nu un viens cilveeks man teica apm. taa : " tagad es tevi saukshu par anfisu, savaadaak man tavs niks ir par sarezhgjiitu " tad man veel bija cits niks, kursh kalpoja neilgu laiku, jo ieprieksheejais tieshaam bija debiils... nu un taa panjeemu niku anfisa. arii nebija iecereets uz ilgu laiku. toreiz arii nezinaaju, ka ir taac cilveeka vaards Anfisa. bet nu taapeec jau es esmu anfisa, nevis Anfisa smile.gif un taa nu niks anfisa man ir visur. dazhreiz sauc mani arii par anf vai anfi. ak jaa ir tikai veel viena lieta, ir taac dzheks ar niku anFik vai kkaa taa wacko.gif

edit:

p.s paldies par zhetonu ha smile.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...