Jump to content
GIGN Forum

Maikls Dzeksons


psycho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aar4ij tu varētu sev izdarīt kaut ko ar smadzenēm, lai savas dzīves laikā kaut ko sasniegtu. Kāds sakars plastiskajām operācijām, ar balsi, talantu un deju kustībām. Un nebūtu darījis viņš ar to seju neko un būtu melnais ar afro uz galvas, viņš tāpat būtu slavens un dzīvojis vēl šo balt dien,

Link to comment
Share on other sites

kanals 4fun visu dienu un visu wiikendu skandina Jackson dziesmaas :) Ar Larinu klausijaamies un diezgan taa emocionali viss iedeva pa asinim! Vopshem kaa dziedatajs ideals un pec gadiem par vinju runaas tapat kaa joprojam ar Biiitliem un Queen...

Link to comment
Share on other sites

skumji .((

neteikshu ka man vinjsh iipashi simpatizeeja, bet paaraak jauns vinjsh mira

legjendas mirst muuus priekshaa :weep: attopieties...

vieglas smiltis, 26.o2.2oo0. seeras muuuzikas industirjai

Link to comment
Share on other sites

Laba bilde r&r :D Man vispar prieks, ka tas kroplis ir miris, un davai lielie dirseji atnaciet shurpu un iebakstiet man ^_^ Atnaks kaut kadi brillaini alusvederini un iesudzes mani tiesa par nepareizu komatu likshanu interneta :D. Kuilis vispar samacijies geimeru jocinjus tagad baigi klabina podzinas un smejas pa savu joku, a dzive visi smejas par tevi un tavu stulbo resno atsedeto pakalu :D Lab man velokross 50km siguldaa, caw

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais kroplis šeit esi tu. Ja ne fiziski, tad morāli noteikti. Nu žēl man tādu aprobežotu cilvēciņu, kuri savos 19 gados joprojām neko nesaprot no latviešu valodas gramatikas, kaut gan nemanīju, ka tev par to kāds kaut ko būtu pārmetis. Par tavu trulo domāšanu gan, bet tur attaisnojuma laikam nebūs un nemaz nevajag arī. And guess what - no velokrosa neizaugs garāks. Diemžēl vai par laimi - tas lai paliek tavā ziņā. Sasniedz tu kaut desmito daļu no tā cilvēka sasniegtā, par kura nāvi tu tagad priecājies pirms vispār sāc runāt.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Paklausoties viņa dziesmas. Man nekad nesmu bijis piriecigs pa kada cilvēka nāvi. Nu bet tomēr, viņš man nekad nau paticis. Kā jau izteicos šeit pirmajā postā.

Link to comment
Share on other sites

ag0ny tavi posti ir vienkārši " yoyoyimakillah! "

Ja jau te ir tēma par Maiklu Džeksonu, tad nu klausaties...

Es šovakar meklēju tur Džeksona dziesmas, bet kautkas neštīmēja, bet varbūt kāds var iemest viņa labākās dziesmas!

edited: paldies cash'am!

Edited by Gailis 2
Link to comment
Share on other sites

Ja jau te ir tēma par Maiklu Džeksonu, tad nu klausaties...

Es šovakar meklēju tur Džeksona dziesmas, bet kautkas neštīmēja, bet varbūt kāds var iemest viņa labākās dziesmas!

outlawaa sodien salika daudz vina dziesmas!

Tadi cilveki ka Maikls ir zinami un slaveni visslaik! Un tadi kas redz tikai kaut kadas baumas un nepareizus lemumus kurus vini ir (iespejams) pienemusi, ir visnotal aprobezoti!

Link to comment
Share on other sites

:D Man vispar prieks, ka tas kroplis ir miris, un davai lielie dirseji atnaciet shurpu un iebakstiet man ^_^ Atnaks kaut kadi brillaini alusvederini un iesudzes mani tiesa par nepareizu komatu likshanu interneta :D. Kuilis vispar samacijies geimeru jocinjus tagad baigi klabina podzinas un smejas pa savu joku, a dzive visi smejas par tevi un tavu stulbo resno atsedeto pakalu :D Lab man velokross 50km siguldaa, caw

Visiem kas gribees kasiities ar sho neveiksminieku, vajadzeetu atcereeties vienu dziives patiesiibu

"Nekad nestrīdies ar idiotu. Viņš tevi novilks līdz savam līmenim un tad uzveiks ar pieredzi!"

Link to comment
Share on other sites

Un ,kas mainījās ,ka viņs sev uztaisīja tās plastiskās operācijas ? Viņs nejau nomira deļ plastiskajām operācijām , bet gan deļ tā , ka viņam sirds apstājās. Ja tev nav nekādas sajēgas par to ko tu raksti , tad labak vispar neraksti.

Tāvaitā lai guļ, tik patiesais iemesls? Ada nokrita no kauliem?

Vel viens idiots , tas ir pizģets. Tu čalīt ar galvu savu vispār domā ? Tieši otrādi , tādiem cilvēkiem ka tu nevajadzētu būt vispār , tādiem sūdiem no kuriem tāpat nav nekāds labums , tik kādu nodirst. Tu dzīvē savā neesi vispār neko sasniedzis un arī nesasniegsi , tikai sēdi mājas un conter strike spēlē un ceri dabut gign serveri tiesibas, tas ir tavs merkis tava dzive . Sranijs dator tārps ...

un es ar kaut kā nejūtu lielu žēlumu, jā, mūzika šim ir izcila, bet, ņemot vērā, ka šis savā nekurzemē to tik darīja, kā ar maziem bērniņiem "spēlējās", tad nevaru just nekādu lielu žēlumu.

Baumas , lai izkrāptu naudu no viņa , nekas vairāk.

:superlol:

Ka var būt vienalga , ka ir nomiris viens no visslavenākajiem muziķiem uz zemes?

Edited by Baek
Link to comment
Share on other sites

Un ,kas mainījās ,ka viņs sev uztaisīja tās plastiskās operācijas ? Viņs nejau nomira deļ plastiskajām operācijām , bet gan deļ tā , ka viņam sirds apstājās. Ja tev nav nekādas sajēgas par to ko tu raksti , tad labak vispar neraksti.

Un tev liekas, ka šīs divas lietas nu nekādi nevar būt saistītas? :D ( plastiskās operācijas un sirds apstāšanās)

Kā īsti ir ar to Maikla ādu? Pats jau viņš apgalvo, ka esot cietis no retas slimības "Vitiligo" , bet kā ir īstenībā?(es domāju vai viņš tomēr viņu balināja )

I guess we will never know...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...