Jump to content
GIGN Forum

Matemātikas Eksāmens 12ajiem


th3crims
 Share

Recommended Posts

Man, līdzīgi kā saujai citu cilvēku, kuri tēmē uz humanitārajām zinātnēm par šo eksāmenu ir pilnīgi vienalga. Es tikai ceru, ka nebūs jāpārkārto, jo tā man viss jau beidzās 8. jūnijā (krievu val. eksāmens). Protams, ir dusmas, ka kautkādu idiotu nekompetences dēļ cilvēki tiek piepisti.

Link to comment
Share on other sites

jaa vietne urlas.lv vien viesh uzticiibu, ka tur vareetu buut pareizaas atbildes, bet redziet, ka tie mulkjiishi kas ticeeja mosh pailks vineetaajos!

+ garanteeju, ka urlas.lv iipashnieks ir kaisliigs latvijas hokeja izlases fans un krievu valoda vinjam vareetu buut ne no speeciigaakajam puseem!

Link to comment
Share on other sites

Vispar testa dalja likas sameera normala, it ka man pilnigi pietiek ar e limeni lai tiktu tur kur es gribetu tikt.. :)

Vispar kur reali var dabut kadas bildes ar to testu dfalju jo savas atbildes kautcik atceros gribu pastities ka tur iisti biija???

Iedomajaties suni kurs ar vienu aizmugurejo kaju megina apcurat masinas riepu !!

Link to comment
Share on other sites

bet kā tad īsti ir? Saprotu,ka Godmanis pats nav Latvijā tā kā nekas viņam nenotiks, + viņam to kāds vnk ir atsūtijis. :D

bet tās urlas.lv? nav ne slēgti ne kas? un vsp kas viņi ir? tā kā Krievi vai Latvieši,kuri smejas par Krieviem vai kā? :D

Link to comment
Share on other sites

Peec lapas nosaukuma urlas.lv tomeer gribeetos domat, ka tie ir latvishi kuri njirgaajas par krieviem.

Atkal no otras puses mosh tie ir krievi, kuri izdomaa taadu nosaukumu lai visi domaatu, ka tie ir latvieshi kuri njirgaajaas par krieviem. :coffee: Ganjau tas ir kaadas politiskaas apvieniibas pirksts... :hrmmm::khehehe:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=Ti289imv-qI...player_embedded

Jā, izklausās pēc tīra latvieša.

Link to comment
Share on other sites

Atkal no otras puses mosh tie ir krievi, kuri izdomaa taadu nosaukumu lai visi domaatu, ka tie ir latvieshi kuri njirgaajaas par krieviem. :coffee: Ganjau tas ir kaadas politiskaas apvieniibas pirksts... :hrmmm::khehehe:

lol, tu laikam tikai tikko esi par to lapu uzzinājis. Urlas.lv galvenie admini ir gan krievu tautības un Latvijas :).

Un lapai ir kādi 2+ gadi

Link to comment
Share on other sites

3 gadus atpakaļ matemātikas exis bija pieejams jau 2 dienas iepriekš, tikai piķo un būs tev :D izskatās, ka eksāmenu noplūdes aizsardzība ir uzlabota, bet arī ne pietiekami :D un kas draud urlas.lv īpašniekiem?

Link to comment
Share on other sites

es saprotu pret urlām,bet Krievi vai Latvieši?

un šai vietā cilvēkam smadzenēs rodas errors, daudzi vel nespēj to saprast to, ka lielākā daļa krievu ir normāli. Un viņiem pašiem nepatīk kā tiek uztverti latviešu vidū, jo daļa viņu tautieši grauj iespaidu par pašu tautu. :thumbsup: nemaz nerunāsim par 9.maiju, saņemas, visa pasaule svin to dienu... tikai ne 9.maijā, bet 8.maijā. cheers

Link to comment
Share on other sites

Teddy manās smadzenēs erroru nav. Vai es pieminēju kādu 9.maiju vai ko tamlīdzīgu? Man arī nav nekas pret Krieviem - neurlām.

Bet interesanti Latvijas Krievi,kuru serveris stāv Krievijā,Godmanis pats īsti ne Latvijā. :D

vismaz normāla reklāma šiem. :D

Link to comment
Share on other sites

Labojums - krievu nācija Krievijā un citās valstīs svin uzvaru un Eiropas atbrīvošanu. Pasaulē atzīmē II pasaules kara beigas un karā kritušo piemiņu. Ir neliela atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...