Jump to content
GIGN Forum

Alkohols


Traffic
 Share

Recommended Posts

čauu. Tātad lūdzu iesakiet man alko, kas NAV gatavots no jebkādiem graudiem. Bez džina un pussy drinkiem. Ir reāli grūti atrast, bet ja kādu zinat, lūdzu sakat. Pieriebies džinus dzert.

Un vēl tāda lieta, ja kāds var tā apskaidrot, kas īsti ir destilācija? Entajās lapās lasīju par to, ka degvīnos tāda lieta kā GLUTĒNS, kas ir iekš graudiem izgarojot. Tā laikam ķip ir olbaltumviela. Bet domas tur ļoti, ļoti dalās.

Anyway, visvairāk ceru, ka pateiksiet kādu zorti no alko.

Link to comment
Share on other sites

Ir rīsu šņabis, kaut kas līdzīgs sakē, man šķiet ka tam nekas no graudiem nebija... Man šķiet, ka rimi var atrast, ja labi pameklē...

Rekur dzērieni un to sastāvs...

* Absints - vērmeļu. Francija, kā arī Čehija, Spānija (Xantia)..

* Anisetta - anīsu. Spānija.

* Arack - anīsu. Iraka, Lībija.

* Aracka no datelēm. Turcija.

* Arjka - no kumisa. Kalmikija, Burjatija.

* Š

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Jā, tas ir labs :D Nevajag jau vienam. Tas ir viens, vajag vēl kādu. Tas maita īstenībā ir tik pretīgs, ja runa iet par to pašu. Es atradu, ka brendijs ir no augļiem, bet man vairāk tieši interesē kāds degvīns, kas būtu no kartupeļiem kukurūzas etc. vsjo es tagad eju prom. Palīdziet ar tiem degvīniem pls :)

Link to comment
Share on other sites

ne no graudiem ir teklia - no kaktusiem un visadi tadi mesli kur taisa no kaut ka cita to spirtu, bet principa jau - spirts ir un paliek spirs un lielaka dalja konajuku rumu un tada gara ir spirts + garsvielas + krasaina uzlime.

ja gribi normalu snabi pa leto, tad labakais, ko lidz sim esmu atradis ir zelonaja marka! iemet vel ieksa paris asos piparus un dzer tik ieksa tiraja,

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tas pats visiem zinвmais Bonis (Bonaparte) ir no vоnogвm.

Tekila ir forрa manta, bet tomзr nav lзta.

Jдgermeister sastвvв varзtu bыt, ka nav graudu spirts. Bet nu droрi to nezinu.

Velns viтu zin par to glutзna palikрanu stiprajв alkoholв. Alы saprotams, ka jв. Vai nu jвatrod kвds super speciвlists par рo lietu, vai jвizmзмina, ko Tu droрi vien neriskзsi.

Link to comment
Share on other sites

Jim Beam ir kukuruzas manta. Stiprs kaa elle poxa arii kaa elle.

Bonoparts lielakais mesls kads vien varbut tikai aknu priekshlaicigi var sabeigt un pagjiras nesudigakas.

Un vispar latvieshu razotais alkohols ir Suuuuds ar lielo burtu.

Link to comment
Share on other sites

destijacija ir proces kura laika attira skidrumu, nu ta apstrakti sakot

princips tads pats ka visi kandzas (ljergas) dzineeji, pienjemsim ka ir trauks ar vaaku, un no vaaka iet caurule, trauku sildi lidz skidrums taja varas un sak izgarot, caurule garainjus savac un talak ta klust spiral veida, un atrodas jau cita trauka, kas ir pilns ar aukstu uudeni, tajaa vieta ir ta destilacija, kur tvaiku parversh atpakal skidruma

Destilacija_rakije.jpg

ta senos laikos dzina kandzu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...