Jump to content
GIGN Forum

Grautiņi Centrā


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Delegatīvā demokrātija :) Patiesībā gan, protams, tautai ir krietni vairāk iespēju demokrātiski mainīt situāciju valstī.

Man arī ir jautājums - vai jums ir fetišs uz tankiem? Ja vien Latvija negrasās iebrukt Igaunijā, tanki mums nav un nebūs vajadzīgi. Pirmkārt, tanks ir uzbrukuma ierocis, to lieto tikai ofensīvas veikšanai. Otrkārt, no tanka nav pilnīgi nekādas jēgas, ja ienaidnieks kontrolē gaisa telpu. Kas jūs domājat, ka ar Latvijas AM budžetu nebūtu iespējams iegādāties kādus 50-60 tankus, ja būtu nepieciešamība? Tādas tupus mīzēju runas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Starpcitu ar klasesbiedru kāddien runājām un nonācām pie secinājuma ka Latvijas armijā nav vajadzības no bruņu tehnikas, bet gan normāli ieroči kareivjiem.

Anyway ja 18.janvārī atkal notiks demonstrācija tad ceru ka izmantos ūdens lielgabalus.

Link to comment
Share on other sites

Tagad muusu valsts gudraa tiesu sisteema vazaa pa tiesaam pilniigi nevainiigu cilveekus, bet tie kas reaali nofilmeeti, ka dauzija stiklus mashiinaam un meta ar akmenjiem pa mentiem tika izlaisti tanii pashaa nakti vai naakamajaa dienaa.

Savaaca greekaazhus un tagad caur masu meedijiem grib paraadiit valsts savu varu, un viss beediikakais ir tas, ka policijai nav neviena reaala pieraadiijuma, tikai tas ko teica policisti.

Taadaa kadiijumaa kapeec nevienaa iznju rakstaa vai paaraidee nav piemineets tas sranijs ments, kas pamaniijaas buudams formaa ar brugjakmeni izdauziit saemai stiklu!!! Par to neviens negrib runaat jo tas nebuus pienjemami tai naktij, policija tomeer bija vakara glaabeeji un varonji, neeies tak tagad nevienu mentu nomelnot. Es patiesham gribu redzeet kaa beigsies taa lieta par kuru es saakumaa runaaju...

Link to comment
Share on other sites

:o

Tu esi idiots. Pirmkārt, neviens nedomāja, ka pikets pāraugs tādā vandālismā. Otrkārt, bļaģ, VISUS LATVIJAS MENTUS ? Pārējā Latvijas teritorijā menti nav vajadzīgi, ne ? Tur neviens vispār nezin, kas ir noziedzība ?

Link to comment
Share on other sites

Vakar ziņās redzēju, ka nu Lietuvā bija arī tas pats un moments tāds, kaut kāds čalis skaļi runāja kaut ko sakarīgu teica un kāds vienkārši paņēma un tieši acī viņam ar olu iemeta, es nesapratu kas viņš īsti bija, bet nu iemest tieši sejā ar aci parastam cilvēkam... :slap:

Link to comment
Share on other sites

iemest tieši sejā ar aci parastam cilvēkam... :slap:

lol. Un ja jau tu nezini, kas tas par čali, ta kā tu māki teikt, ka tas bija parasts cilvēks? Gan jau kāds ministrs vai kas tāds iznāca uzrunāt tauta. Es to skatu redzēju.

Kāds mani var apgaismot nafig vispār Lietuvā kkas tāds iesākās? Tur tak situācija nav pat tuvu mūsējai, par ko viņi ir dusmīgi? Vai arī tur atkal krieviņi vnk gribēja izdemolēt pilsētu tā pa prikolam?

Link to comment
Share on other sites

Lielā daļā Eiropas ir vienādi slikta situācija. No kurienes tāds iespaids, ka tikai Latvijā ir problēmas? Tā Latvijas politiķu vainošana pie visām grūtībām ir visai nepamatota.

Link to comment
Share on other sites

Tā Latvijas politiķu vainošana pie visām grūtībām ir visai nepamatota.

Vēlējos tikai piebilst to ka viss sākās tad kad Kalvītis iesēdās ministru prezidenta krēslā un V.V. Freiberga aizgāja no sava amata.

Mazs Spams.

Ja Latvijā būtu Autoritārisms vai Monarhija tad par vadītāju vajadzētu Freibergu.

Link to comment
Share on other sites

Mazs Spams.

Ja Latvijā būtu Autoritārisms vai Monarhija tad par vadītāju vajadzētu Freibergu.

Izsteniibaa tev vareetu piekrist jo TADA sieviete kaada bija Vaira,otras/otra tada prezidenta nebuuus!Vaira mums paradaajiija pareizo celju,bet saima muuus aizveda uz citu celju!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...