Jump to content
GIGN Forum

Grautiņi Centrā


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Pirmkaarst, pieljauju domu, ka viņs ir meties virsuu un dabuujis lodi....

Otrkaart, policijai ir gumijas lodes kuras pielieto šaadaas situaacijaas, nevis pneimatiskos ieročus!!!

Edited by ThoM. YorK.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Varbūt arī netika dota pavēle izmantot šaujamos, varbūt tam mentam vienkārši nobesīja čakarēties un viņš izdomāja izšaut.. Katrā ziņā diezgan bēdīgi, tagad jaunietim visa dzīve ir sačakarēta. Varbūt arī pats viņš bija vainīgs, bet iespējams, ka tā lode viņam trāpīja nejauši. Es gan vairāk sliecos uz pirmo variantu. Lai nu kā, es šaubos, ka mēs uzzināsim kā bija patiesībā.

Link to comment
Share on other sites

Zatlers šodien parādīja absolūtu kompetences trūkumu. Pirmkārt, viņš nesaprot, ka šādas akcijas pietiekami tuvā nākotnē atkārtosies. Otrkārt, Zatlers, paziņojot, ka tieši vandaļu parlamenta ēkas demolēšana likusi viņam pieņemt šo lēmumu, tikai veicina atkārtotu grautiņu izcelšanās iespējamību. Treškārt, viņš neapzinās, ka reāli grautiņiem ir tikai un vienīgi ekonomiska rakstura fons. Pietiekami nelielas politiskās izmaiņas drīzāk ir vērtējams kā populisms, kas īstajā dzīvē neko neuzlabos. Jā, vidusšķirai uz nelielu laika sprīdi radīsies ilūzija, ka beidzot kaut kas tiek mainīts, taču arī viņi drīz atskārtīs to, ka viņu dzīves līmenis ievērojami krītas. Ekonomiskā krīze vēl nav sasniegusi savu ekvatoru, un iespējamās Saeimas atlaišanas kombinācijā ar ārkārtīgi trauslo situāciju valstī kopumā var beigties ĻOTI bēdīgi.

Vismaz prieks, ka pastāv ļoti liela iespējamība, ka visai drīz mums būs jauns prezidents.

16 gadus vecajam jaunietim vai viņa bezatbildīgajiem vecākiem nav nekādu tiesību apvainot valsts policiju pārmērīga spēka lietošanā.

Link to comment
Share on other sites

:) GIGN par tevi nobalsos :)

n0th1ng sp3c1@l :thumbsup:

Taa noskatiijos Tautas Balsi visu shito ACTION,tad sekoja Bez Tabu,Tad Tv3 zinjas,tad LNT zinjas,tad panorama visu shito iecholeju un tagad vel degpunktaa visu shito skatos! hvz ko domaat! Bet iespejams,ka ar sho visu kaut kas tiks panakts lai mainitos! Vai nu jauna SAIMA vai jauns PREZIDENTS,bet man cho ta ZATLERA jaunaa frichene saak patikt :thumbsup: Tapec laikam tad jau par 1mo variantu!

Lipuci tu biji klaat,ka zini ka tas pujka bija vainigs? Vinsh vnk tur atradaas un neko nedarija varbut!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

vienīgais, ko vēl varu piemest no savas puses, ir tas, ka referenduma par saeimas atlaišanu gadījumā es balsotu pret. neuzskatu, ka Latvija šajos laikos var zaudēt laiku, lai rīkotu vēlēšanas, kur nedod dievs uzvarētu kreisie.

Kā Jūs domājat? Man interesē arī domas par Pabrika un Štokenberga kungiem. Cik pats esmu skatījies, tad Štokenbergs tāds pamuļķis izskatās. Aicina visu iznīcināt, nepiedāvājot absolūti neko vietā. Tipa, ja par premjeru kļūs viņu cilvēks, tad pēkšņi krīze beigsies, nedēļas laikā pacels eksportu, izveidos un atdzīvinās ražošanu?

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

ko jūs tur fantazējāt? sešpadsmitgadīgs krievelis ALKOHOLA reibumā (ziņās tā teica) aizgāja vienkārši "apskatīties"? ko viņš darīja tik vēlu vakarā alkohola reibumā doma laukumā? visi pieņēmumi, ka viņš vienkārši "skatījās" ir muļķības, protams, ka viņš bija līdzdalībnieks un dabūja kā pienākās.

Link to comment
Share on other sites

kāds vēl spams, cilvēki pauž savu viedokli, kāds nu kuram katram viņš ir, daži mēģina kaut ko iemācīt un paskaidrot situāciju, daži pauž savu viedokli, ka viņi neko nejēdz un ir idioti, bet tāds viedoklis arī ir svarīgs, lai saprastu, kā parastais latvietis domā. topiku slēgt ciet tik tiešām nevajag, pēdējā laikā interesantākais un konstruktīvākais topiks :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Davai, tagad pa 1 Rīgu(kanālu) bazarē... :)

Es domāju, ka nekas nemainīsies, jo valdība, mož mēnesi paliks forši labi, a nedaudz vēlāk atkal turpināsies viss iepriekšējais. Arī prezidents mums tāds savāds, viņam nav iekšas kautko izdarīt.

Es eju pie TV skatīties bazarus...

Man jau patika ka pūlis nedaudz paārdijās, vismaz esam mazā Latvija pazīstami visā pasaulē! :) Mans tēts somijā nesen ziņas mūs redzēja :D

Link to comment
Share on other sites

Super, saņēmu jaunu aicinājumu uz mītiņu, protams, noraidīju un iesaistījos diskusijā, beigās frāze, kura mani 'nogalināja'

Ir cilvēks, kas spētu izvest Latviju no krīzes. Lai arī kā man tas nepatīk, bet tas ir Andris Sķēle. ?Lai arī cik daudz viņš ieliks kabatā atmazgājot naudu, tomēr vīņš Latviju ātri izvedīs no krīzēs.

Nu bļin! Nejau vienkārš zaglis, bet rūdīts bandīts.

Neatbalstu pašlaik saeimas atlaišanu, nedaudz jāpaciešas. Pats svarīgākais patreiz ir nomierināties, censties savilkt galus, lai cik tas ir sarežģīti un neiespējami, valstij jārada darba vietas un pats galvenais, jāveicina tautas uzticība valstij, visiem jānovēršās no 'krīzes', kamēr mals vienu un to pašu nekas nemainīsies.

Diezgan interesanti pašlaik 'Kas jauns Latvijā?' Štokenbergs, tomēr daļēji atzīst vainu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...