Jump to content
GIGN Forum

Grautiņi Centrā


Kiwix
 Share

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu, cik es sapratu, tad viņi gribēja panākt saeimas atlaišanu. bet ko gan tas dotu, ja vietā nāktu citi 100, kas ne par matu nebūtu labāki. vot, kāpēc, tad šie paši demolētāji netaisa partijas un nekandidē saeimā? kas viņiem to liedz?

lai kā arī saeima gribētu pārstāt likt mīksto uz iedzīvotājiem, šobrīd tas fiziski nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

pa protestu. izskatas, ka ņem piemēru kā francijā un citur. kautko grib - sāk demolēt un arī dabūn. iet nopietni skaiti cilvēku un piespiež pie sienas! tikai šeit trūkst tāda sīkuma ko dabūt... tur, protams, to dara arodbiedrības, nevis suņi ar arodskolas izglītību.

Kāpēc gan ne? Kāpēc nevarētu atnākt jaunu cilvēku grupa ar ideoloģiju un vīziju. Neesi tik skeptisks.

Par Franciju, Francijai naudas ir dahuja vairāk, tāpēc viņi ar var darbūt to ko prasa, jo ir no kā iedot. Mums nav no kā iedot.

Rīt no rīta paskaties ziņas, ko teiks politiķi, varu saderēt, ka vainos štokiju un ko (kas arī ir pareizi, tikai iemesli būs nepareizie)

OWNED :D

lai kā arī saeima gribētu pārstāt likt mīksto uz iedzīvotājiem, šobrīd tas fiziski nav iespējams.

Tās kuces, kas tagad pie varas pacēla partijas biedru skaitu, kas ir nepieciešams, lai dibinātu partiju (bija 200, tagad 500), kas ir krietni grūtāk izdarāms.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Nu, katram savs mērķis, mauprāt, akcija sevi ir pilnībā attaisnojusi. Personīgi es neesmu par kategorisku Saeimas atlaišanu, es esmu par politiķu atbildību iedzīvotāju priekšā. tradicionālā jurispudence ir bezspēcīga, acīmredzot laiks sākt piekopt iebiedēšanas taktiku.

Protam, žēl cilvēku, kuru privātīpašums ir ticis bojāts, bet - ja urkas būtu nodarbinātas kautvai tajā mazkvalificētajā, mazkvalificētajā darbā, kurā es pieļauju, ka liela daļa no vi;niem ir strādājusi pagājušogad - viņi nebūtu izprovocējami uz tādu vandālismu šodien.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

MODERIEM ! Izdzēsiet lūdzu šo postu. lahanu;sa.

es vispār to atbalstu. ASV ir forši, kad ir tikai 2 partijas, kuru ievēl, tā arī vada valsti nākamos gados, bet te pie mums, partija savāc savus 5% un tad kad tauta prasa kaut ko, tad tik visas partijas čīkst: "Mēs jau ar saviem 5% neko nevaram panākt!".

Link to comment
Share on other sites

Saeimas atlaišana būtu utopisks rezultāts. Un, jā, spriežot pēc retingiem - pēc ārkārtes vēlēšanām situācija būtu daudz labāka. Diemžēl pēdējos mēnešos valdim kāds visai pamatīgi palīdz sakompromitēties - nu kaut vai rezidences pasūtījums - lai tikai viņš neiedomātos atlaist tos, kas viņu ir iecēluši.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

man viedoklis !

Normali ka saaka ardities VARBUT tagat saks kko domat jo prosta padziedat ''atlaist saeimu :D nav jega nekada'' un zb kkadi duraki saeima ir jo ja palaistu tadus kas saprot ekanomiku un no finansem tad nebutu tada *****.

Link to comment
Share on other sites

Normali ka saaka ardities VARBUT tagat saks kko domat jo prosta padziedat ''atlaist saeimu :D nav jega nekada'' un zb kkadi duraki saeima ir jo ja palaistu tadus kas saprot ekanomiku un no finansem tad nebutu tada *****.

noņem rožainās brilles un atrodi tādus, kas būtu gatavi iesaistīties tajā sviestā kas tur notiek saeimā. es arī kādreiz domāju, izaugšu liels, būšu deputāts. tagad paskatos TV un man jau ir līdz kaklam. vispār visu cieņu tiem, kas tur jau n-tos gadus tajos krēslos spēj nosēdēt.

Link to comment
Share on other sites

It kā, katrā ziņā mentu tur vairāk kā civilo.

Normali ka saaka ardities VARBUT tagat saks kko domat jo prosta padziedat ''atlaist saeimu :D nav jega nekada'' un zb kkadi duraki saeima ir jo ja palaistu tadus kas saprot ekanomiku un no finansem tad nebutu tada *****.

mda :lol:

Link to comment
Share on other sites

finansu ministri nav ar lauksaimniecibas izglitibu :D un deputati nava sportisti :fsckinsad:

tieši tā, vajag mazāk skatīties uz citām valstīm. es ne būt neatbalstu šā brīža vadību, bet esmu reālists. šobrīd jāpieņem situāciju kāda tā ir, jo reāli padomājot, ir vajadzīgi 10-20 gadi, lai latviešu domāšana izmainītos tāda kā normālās civilizētās valstīs. kad cilvēkiem vairs nebūs galvenais pēc iespējas vairāk miljonus nogrūst sev makā, tad arī kaut kas Latvijā mainīsies. tie, kas tagad tur sēž tajos krēslos ir padomju sistēmas audzēkņi ar padomju laiku domāšanu, kad viss piederēja valstij un ja kaut ko gribēja sev, tad bija jāzog. es jau ļoti ceru, ka to vēl piedzīvošu savas dzīves laikā, kad saeimā tiks ievēlēti brīvā Latvijā auguši cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

Izraavi man vaardus no mutes! :D

Bet agraak Latvijaa bija jau shaada situaacija un ieveeleeja Godmani, kursh situaaciju izglaaba. Tagad atkal ir shaada ekonomiskaa kriize un atkal tiek ieveeleets Godmanis, kursh, manupraat, situaacija atkal izglaabs. Protams, tas prasiis zinaamu laiku.

Link to comment
Share on other sites

[20:27:48] <ANALGINS> divi aksti kko trauceja operatoriem ~16g, pec brizha rada kadru ka par mentu galvam lido brugj akmens gabals un vienam no tiem lohiem trapa pa roku

[20:28:06] <ANALGINS> un otrs pakjer akmeni un abi tipa grib rulet prom, bet pieruleja ments klat :D

lab ko nu pa skumjo, reali skiet ka skatos un domaju tas taks nevar but latvija.. ta notiek arzemes, bet reali skiet ka tur piedalas tikai idioti, nu nafig kkas jaboja, visu vareja un var panakt mieriga celja, 90 gados dziedaja, tagad molotova kochikus sviedisim ? :wtf: moshk uzreiz uz riigas mazu nuki uzmest lai visu rajonu tiritu no sliktiem cilvekiem kas stumj kabatas kamer vietas nav un tad vel nedaudz maisos nes prom ? :D

tiesam neredzu jegu shim visam, nu ja nometis visus deputatus, bet tos pashus taks ieveles atpakal.. un ja kadu citu tad vainu tas tas kads cits bus ar tiesi tadu pasu kopetu domasanu, vai arii kads bus iespiedis vinju shaja kresla, stulbi vaine ? :)

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...