Jump to content
GIGN Forum

Grautiņi Centrā


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Man šķiet, ka politiķi paši saprot, ka nu ir sūdi un ir jācenšas situāciju uzlabot. Pikets bija vajadzīgs, bet nu to visu demolēšanu nahuj nevajadzēja. Bet nu, iereibušiem cilvēkiem domāšanas spējas krasi pazeminās.. Man liekas, ka šis nav pēdējais tāda veida grautiņš Rīgā. Cerams, ka iedzīvotāji ātrāk apradīs ar šo situāciju, kad naudas kļūst arvien mazāk, un normāli dzīvot kļūst arvien grūtāk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Piedod, bet, diemžēl, mana ātrrakstība pieklibo un gadās izlaist ik pa laikam kādu burtu. Tik pat labi es tev varētu sākt sāstīt par to cik nepareizi ir lietot "aa" un "insh" mīkstinājuma un garumzīmju vietā.

Par barikādēm, tas nekas, ka nebiju dzimis. Nevajag dzīvot tajā laikā periodā, lai uzzinātu par to pietiekamu informāciju, kautvai no sava tēva, kas barikādēs piedalījās, vai arī no diezgan plaši pieejamiem vēstures avotiem.

Link to comment
Share on other sites

Taadiem idiotiem nahuj ar steku pa seju. Tomer nepatika, ka valsts neizsludinaaja kara staavokli, liidz ar to vareetu izmantot taadas lietas, kaa piemeeram uudensmeteeju, stekus, ierochus (ja iesaistaas armija).

Un arii vinji grib "atlaist saemu" - a ko tad vinji domaa dariit bez saemas? vai ko vinji grib ieveeleet? taadu cilveeku vienkaarshi nav. Riebjas idiotu piketi, kas beidzas ar bezsakariigu demoleeshanu.

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

Kauns par visiem tiem, kas piedalījās tajā cirkā. Kāda no tā jēga? Kas būs nākamais?

Šādos grūtajos laikos aktivizējas visādi kreisie politiskie spēki, jo tauta ir viegli aģitējama. Davai starsailor, nahranizē to saimu. Skaties, ka beigās šito ūķi neieņem pulks neo-nacistu. Saviem bērniem varēsi stāstīt pasakas par Hitlera varoņdarbiem.

AIZEJ IZLEC NO LOGA, mož tad tev parādīsies kripatiņas MOZG`as. Kā jau minēja, izlasi visu līdz galam, nevis puskarstu rauj no katla laukā...

Link to comment
Share on other sites

Tātad, gribi teikt, ka jāpakļaujas visam ko valdība dara? Tā pie caurspīdīgas politikas nemūžam netikt.

Idiots, lielāku huiņu nespēj uzrakstīt? Jeb tavi melnie mati pievilka slikto enerģiju?

Dēļ tādiem kā tu, valsts šobrīd ir tādā situācijā (daļēji), kādā viņā ir.

NAZIICIM: Labi ka tu neesi idiots

1) Par pareģi, rēala huiņa.

2) Naziic nav idiots, atšķirībā no tevis.

gaidu afterpartiju.

ir jauki redzēt tik saliedētus gan latviešus, gan urlas, gan chavas.

Par to tusiņu - Kaut tev menti pilnu dirsu ar gumijas lodēm salaistu!

Savukārt ir labi, ka nacionālais naids noslāpis, tikai par kādu cenu?

Link to comment
Share on other sites

Par katru izsisto policijas mashiinas logu 1000ls, par tuksho alkohola pudelju salasiishanu peec piketa 5000ls, par saeimas eekas 1kvadraatmetra nobraaztaas sienas piekraasoshanu 10000ls taa jau tie deputaati dziivo, peec shii piketa buus veel lielaaks bankrots. Tas chels pa TV bish apsmeekjeejies nebija? Cerams ka nekads afterparty's tuvaakajas dienaas nesekos

2 epix, par belgji bij labs :)

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

Un tu gribētu, lai tas viss nonāktu tik tālu ? Foršs čalis esi. Tie ūdensmetēji netika izmantoti, jo vienkārši nebija vajadzība pēc viņiem. Un steki tika izmantoti brīžos, kad bija jāsit atsaldeņi pirmajās rindās. Ieroči ? lol, nevienā normālā valstī bez nopietna iemesla nešauj pa civiliedzīvotājiem.

Link to comment
Share on other sites

Vieniigais, ko es gribeetu ir tas, lai tie idioti kaut kaadaa veidaa samaksaa par saviem kaiteejumiem valstij.

Un ja buutu kara staavoklis, tad arii ierochi, tici vai nee, bet tiktu vajadziibas gadijumaa pielietoti. Protams, es ceru, ka Latvija taadaa staavoklii nenonaaks, bet par kaut ko taadu ir jaasamaksaa... :sparta:

Link to comment
Share on other sites

aga, bļe šitādus sūdus taisīt. Vienīgais man jārēc par urlām, kas lien priekšā kamerām.

EDITS: VIenkārši Roflis. Kāpēc netika izmantots ūdens lielgabals un gāzes granātas?

Mēs neuzskatījām situāciju par tik nopietnu.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

EDITS: VIenkārši Roflis. Kāpēc netika izmantots ūdens lielgabals un gāzes granātas?

Mēs neuzskatījām situāciju par tik nopietnu.

Ja speciālie līdzekļi tiktu izmantoti, nākamajā dienā visa Latvija vienā balsī brēktu par nepamatota spēka pielietošanu. No gumijas lodēm un gāzes granātām neizbēgami ciestu mierīgie iedzīvotāji, kuru starp policistu ķēdēm nebūt netrūka.

Link to comment
Share on other sites

+1 Ciprusam,

Buutu taa Krievija tur nahuj kaut 1 pacans saaktu kko meegjinaat dariit, uzreiz 4 policisti apkaart ar stekiem NODAUZA un taa arii tomeer iebiedeejot puuli.

Protams pa TV dazhi kadri arii bija uz goda - tik tikko raadija kaa 1 chalis uzlec uz policijas mashiinas un paleekaa pa kaputu, padauza prieksheejo stiklu. Protams, naakamajaa kadraa chalis jau policistu aplenkts nogruusts zemee un nedaudz pasists vairs nespeej pakusteeties.

Tomeer ir neliels prieks par muusu policistiem. :)

Link to comment
Share on other sites

uh, atkal nepaveicās, ka nedzīvoju Rīgā. man tieši daudz patronas sakrājušās, varētu iet deģenerātus pamedīt. :(

īstenībā šitāds tusiņš ir baigi foršais veids kā viņus visus savākt kopā, lai pēc tam no viņiem atbrīvotos.

Link to comment
Share on other sites

:(

īstenībā šitāds tusiņš ir baigi foršais veids kā viņus visus savākt kopā, lai pēc tam no viņiem atbrīvotos.

Tukša, tipiska diršana.

Tie kas piedalās grautiņos, vismaz kautko dara. Diemžēl, atbilstoši savam intelekta līmenim.

Link to comment
Share on other sites

bļa piepisties politiķiem. nāk no tām pašām mājām, skolām un ģimenēm no kurām mēs. tagat te cer, ka atnāks kāds nesavtīgs varonis, kas visu pa labu vērsīs.

pa protestu. izskatas, ka ņem piemēru kā francijā un citur. kautko grib - sāk demolēt un arī dabūn. iet nopietni skaiti cilvēku un piespiež pie sienas! tikai šeit trūkst tāda sīkuma ko dabūt... tur, protams, to dara arodbiedrības, nevis suņi ar arodskolas izglītību.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...