Jump to content
GIGN Forum

Ielu Bērni


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

BRĪDINU, VIDEO VAR AIZSKART TAVAS JŪTAS UN TEV VAR PASLIKTINĀTIES GARĪGAIS!! AR VĀJIEM NERVIEM NESKATĪTIES

http://www.youtube.com/watch?v=ij_0Y-lV1J4&eurl=

Vielas pārdomām.

video topiks? ej dirst. Man gribējās parunāt par šo tēmu..

Šis video ir uzņemts Krievijā, šiem bērniem vecāki ir bijuši dzērāji, vai narkomāni, viņus pametuši un tagad paši osta un elpo līmi, sit bomžus un savā starpā kaujas. Man jau sāk izskatīties, ka nākotne ir pakaļā, jo arvien vairāk bērnu (arī Latvijā) ir kuri slikti mācas (nesekmīgi) un neiet nekādos sporta veidos, pīpē, dzer.

Protams, pie mums šis nav tik izplatīti, bet tomēr.. Ko jūs domājiet par šo?

edit; pārbaudīju vēlreiz, man rāda.

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

BRĪDINU, VIDEO VAR AIZSKART TAVAS JŪTAS UN TEV VAR PASLIKTINĀTIES GARĪGAIS!! AR VĀJIEM NERVIEM NESKATĪTIES

http://www.youtube.com/watch?v=ij_0Y-lV1J4&eurl=

Vielas pārdomām.

video topiks? ej dirst. Man gribējās parunāt par šo tēmu..

Šis video ir uzņemts Krievijā, šiem bērniem vecāki ir bijuši dzērāji, vai narkomāni, viņus pametuši un tagad paši osta un elpo līmi, sit bomžus un savā starpā kaujas. Man jau sāk izskatīties, ka nākotne ir pakaļā, jo arvien vairāk bērnu (arī Latvijā) ir kuri slikti mācas (nesekmīgi) un neiet nekādos sporta veidos, pīpē, dzer.

Protams, pie mums šis nav tik izplatīti, bet tomēr.. Ko jūs domājiet par šo?

edit; pārbaudīju vēlreiz, man rāda.

njuuuu es kaa par briinumu noskatiijos visu video, nav tik traki :) ir hujova bet nav galiigi pakaljaa.

LV ir strashnaak :ermm: Rus beerni osta liimi, LV duraas.

smags video, luudzu tagad ko prieciigaaku :huh:

mums katram ir sava galva, un tikai mees pashi esam tie noteiceeji, kaa dziivot, kaa redzeet ikdienu, sapnjot utt...

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Nu Latvijā, man liekas, nav trakāk nekā Krievijā.

Krievija tak lielāka valsts, līdz ar to vairāk cilvēku, kas lieto visādu huiņu.

Lielākā daļa pusaudžu (pēdējajos vairākajos gados), lieto alkaholu, marihuanu, smēķē, daži idoti gan jau to pašu līmi osta, un vel varētu turpināt ar visādu sūdu lietošanu.

Man arī patīk iepist dažreiz alu, un to pašu gandžu uzkurīt. :)

Katrs dara ko vēlas.

Link to comment
Share on other sites

:) ir hujova bet nav galiigi pakaljaa.

LV ir strashnaak :ermm: Rus beerni osta liimi, LV duraas.

smags video, luudzu tagad ko prieciigaaku :huh:

mums katram ir sava galva, un tikai mees pashi esam tie noteiceeji, kaa dziivot, kaa redzeet ikdienu, sapnjot utt...

dīvaini , es gribētu redzēt kā tu ar savu zili nodauzīto dirsu , mega gudro galvu , 13 gados , bez naudas un jebkāda atbalsta , vienīgie draugi kas tev ir , čufanī līmi. izdomātu ka tev ir vajadzīga izglītība vai darbs. un kā 13 gados paņēmt kredītu lai samaksātu par skolu utt.

domā ko runā.

Link to comment
Share on other sites

Vecs video.

Es jau labprāt nošautu tos sīkos, lai nebojā dzīvi ne sev, ne citiem, bet, diemžēl, man nākas padomāt un saprast, ka sīkie nav vainīgi un nošaut vajadzētu viņu vecākus. Tad domājam tālāk. Visdrīzāk, ka viņi ir tik tālu pieraduši, ka nemaz īsti vairs nevēlas mainīties, dzīvot normālu dzīvi, bet krānus neviens no viņiem biksēs neturēs un arī viņiem dzims bērni, kas turpinās vecāku iesākto. Krč apburtais loks. Nošaut visus.

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs, šito es skatījos jau tādu laiku atpakaļ. Šis video liek aizdomāties kāda ir mūsu nākotne, un pat zinu citus kas osta līmi un vel izdomā apreibināties ar gaisa atsvaidzinātājiem!

Šitas video ļoti psiholoģisks lie ļoti aizdomāties(tiem kam nē tie lai iet arstēties)

[Tikai manas domas]

Edit: Manas domas ir arī tādas, ka lidzvērtigi vainīgi ir vecāki, ka ir izaudzinājuši šādus bērnus. Un īstenībā nav ko žēlot, tādi viņi ir, jo liekas ka viņus nemīl un visiem par viņiem ir nospļauties un vecāki kādi dzērāji!

TAPĒC TĀ SANĀK !

Edited by kennot
Link to comment
Share on other sites

Šitas video ļoti psiholoģisks lie ļoti aizdomāties(tiem kam nē tie lai iet arstēties)

[Tikai manas domas]

Edit: Manas domas ir arī tādas, ka lidzvērtigi vainīgi ir vecāki, ka ir izaudzinājuši šādus bērnus. Un īstenībā nav ko žēlot, tādi viņi ir, jo liekas ka viņus nemīl un visiem par viņiem ir nospļauties un vecāki kādi dzērāji!

TAPĒC TĀ SANĀK !

vaina jau nav tajaa ka vecaaki vinjus taadus izaudzinaajushi (izaudzinaajushi? vinjiem veel augt un augt), bet gan tajaa ka vinjiem nav taadu vecaaku kas vinjus izaudzinaatu

Link to comment
Share on other sites

Redz, domāt vai nedomāt...

Es varu puslīdz droši apgalvot, ka Rīgā kaut ko mēģinājuši varētu būt 50-70% bērnu līdz gadiem 18.

Regulāri šmigo (reizi nedēļā) tie paši 50-70%, citi biežāk.

Uz kaut kā stiprāka varētu sēdēt sava daļa, bet man nav ne jausmas, cik liela. Varbūt 20-30%.

Zāli un salviju smēķē katrs trešais, vismaz.

Kaut kādi astoņgadīgi krievēni nāk klāt un prasa cigaretes...

Divpadsmitgadīgie piektdienās dzer šnabi, smēķē un taisās nodarboties ar seksu...

Tagad, ja būs riebīga ekonomiskā situācija un vēl vairāk cilvēku zaudēs darbu, iespējams, vairāk cilvēku nodzersies, tieši darbu zaudējušo un novērsīsies no saviem bērniem...

Man patīk šī te filmiņa - http://www.youtube.com/watch?v=xj9x6kUJX98

Link to comment
Share on other sites

jerrico arī ir sava taisnība tev! Vecāki iedzer pa šļukam un uz bērniem uzpļaut, bet nu bērni šādi ir ļoti daudz un tas skumdina to kāda būs nākotne!

Jo drīz man liekās sakarīgu cilvēku nebūs vairs vispār! Jo vis iet uz ļauno pusi it sevišķi Latvijā tagad tas ir, ka pēc iespējas atrāk jaizmācās visu ko var un japidžina prom kur uz arzemēm sameklēt normālu darbu!

Jo šeit ir nāve, kas lenām krīt pāri Latvijai!

Link to comment
Share on other sites

AK jā, es arī slikti mācos (laikam, ka sanākšu nesekmīgs vizuālajā mākslā...), bet nevis tāpēc, ka man nebūtu motivācijas mācīties, bet tāpēc, ka man nepatīk uz Zemes valdošā sistēma, un skolu sistēma kā tāda, jo tā cilvēkus nepadara gudrus, nemaz negrib padarīt...

Link to comment
Share on other sites

Viņiem lielākai daļai bija kautkādi 8-10gadi,es vispār nevaru iedomāties(nu iespējams varu)kas notiks kad viņi izaugs ....

viņi neizaugs.

ja mentiem būtu lielākas algas, tad viņiem būtu arī stimuls savu darbu veikt kārtīgāk un saķertu mazos draņķus kamēr vēl nav aizgājis par traku un ir ārstējami, tāpat būtu arī ar kaušļiem un citiem mežoņiem.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Offtopic, bet +1

Par teemu, es daudz esmu taadus video redzeejis, esmu redzeejis dokumentaalaas filmas par krievijas bezpajumtnieku beerniem....Tas ir shausmiigi, 90% ir vainiigi vecaaki, 10% varbuut pats beerns (Vecaaki nodroshina tev izgliitiibu, bet tu, dzersties, piipee, dabuj nacionaalos varonjus(n/v), nedari neko skolaa, un peec tam briinies...

Esmu redzeejis vienu krievu dokumentaalo filmu par shiem beerniem un beernunamiem.KRIEVIJAA BEERNUNAMI IR VIENAAARSHI ******, no tiem beernunamiem beeg kaa no cietuma, briiviibaa man liekas pat labaak, taapeec nav jau nekaads briinums ka tur tik daudz taadu beernu, ja beernunamu sisteema vienkaarshi iesuukaa!

Link to comment
Share on other sites

Nu neesmu gluži par krieviju intereseejies bet par USA x]

nx tur tagad ek krize?

1. Armijas uzturesana

2. Narkotiku tirgosana (valstij ta nenak nauda, iznemot kukulos)

3. Nauda aploksnes

Driz ari latvija krizes laika paradisies dahuja dealeri uz katra stura un piedavas mums remdet sapes coke or weed x]

Link to comment
Share on other sites

Regulāri šmigo (reizi nedēļā) tie paši 50-70%, citi biežāk.

Uz kaut kā stiprāka varētu sēdēt sava daļa, bet man nav ne jausmas, cik liela. Varbūt 20-30%.

Zāli un salviju smēķē katrs trešais, vismaz.

A bet ta reali, ko isti tu ar shit gribeji pateikt? Pats skolas laikos tads nebiji? Un kas tev trauce, ka vinji dzerstas privatmajas vai dzivokljos? Un tas, ka cilveks (pusaudzis) dzerstas, nenozime, ka vinjam nakotne ir pakaljaa. Ja macibas iet, veselais saprats ir, tad lai dziivo, dzerstas, nodarbojas ar seksu, pipe zali. Nekas uuber slikts jau tas nav, ja spej savakties. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...