Jump to content
GIGN Forum

Zz Sveetki


Alise
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pēdējā laikā vispār nejūtu nekādas emocijas par šiem svētkiem. Ir dāvanas - ir labi, nav dāvanu - arī labi. Ja tā paskatās, tad pēdējo gadu laikā tā esmu juties nepārtraukti. Laikam mani skārusi depresija :crying: ^___^

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

''TIEŠI TĀ LABĀK Z_SVĒTKOS PASPĒLĒT CS un visu dienu novergot pie pc''

Ar ko 25. decembris atšķiras no 10. decembra?

Link to comment
Share on other sites

ja es vinju tagad nopirkshu man nenobirs skujas jau naaakamnedeelj? :)

un buus man uz ziemiishiem pliks koks <_<

apakshaa 3l burku ar aviizeem ppilnu.. ieliec egli ieksha un ielej uudeni

vbyueruii svetki laikam ir tik pat daudz ka gumijas zabakaa milestibas..

tu visu verte politiski, kkorekti un zinatniski.. tevbi nav neka no ta kas rada kautkadu sajutu?

mani ienaca jezulinsh

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

tatad velreiz un lenam :)

ieliec burka egliiti.. tad stuukjee iekshaa aviizes cik tik lien.. kad eglite ar avizem burkaa.. tad ielej uudeni lidz malam.. bonuss?

ir eglitei statiivs, egliite dziivo ilgi.. un pietiek aplikt davanu parpiiru aokart egliitei un iezskatas smuki&erti & praktiski :)

Link to comment
Share on other sites

:)

ieliec burka egliiti.. tad stuukjee iekshaa aviizes cik tik lien.. kad eglite ar avizem burkaa.. tad ielej uudeni lidz malam.. bonuss?

ir eglitei statiivs, egliite dziivo ilgi.. un pietiek aplikt davanu parpiiru aokart egliitei un iezskatas smuki&erti & praktiski :)

mmm ^_^ praktikjis

a ja nu man liela egle, un apgazhas? tad shmuce pa visu parketu... :wacko:

lab' bet vislielaakaa probleema ir taada ka man vnk nav 3iis L burkas :ermm:

bet vispaar man saak gribeeties eest.. un naaviigi dariit nav ko?

izejam aaraa?!

Link to comment
Share on other sites

tu visu verte politiski, kkorekti un zinatniski.. tevbi nav neka no ta kas rada kautkadu sajutu?

mani ienaca jezulinsh

Tātad, ar ko 25. decembris atšķiras no 10. decembra? Kaut ko svinēt svinēšanas pēc, maigi sakot, ir muļķīgi.

Ja tevi tas tik ļoti interesē, Ziemsvētkus svinu 21. decembrī, ziemas saulgriežu laikā, gluži kā to darījuši mūsu (par taviem neesmu tik pārliecināts) senči tūkstošiem gadu garumā.

Link to comment
Share on other sites

alise kadam tak jabut praktikjim. lai mesizietu kopa araa.. tev ir jabraucvai ari man, kilometri 90 :)

un ja egle ir liela.. tad tak gjimene tev ir kads virietis.. jyskaa var gan jau pa 3 ls nopirkt statiivu.. nav.. atbrauc ciemos es tev uzmetinaashu :) es ir labs metinatajs..

vbyuer.. tad cepuri nost.. dzilji sirdi tomer cienu vecaas tradicijas jo mani senchi ir no latgales - iisti :)

Link to comment
Share on other sites

Piedrāzt tevi, jo man 25 janvārī ir dz/d! :)

Nu tak džeki, tie ir ziemassvētki. Nāk tikai labas atmiņas no bērnības, kā mamma man dāvināja dāvanas un es biju laimīgs. Protams tad nebija tādas kā tagad tīņiem dāvina pa 50Ls utt.

Man vēl skapī ir pirmā mammas dāvana z-svētkos.

Link to comment
Share on other sites

Ziemas svētkus obligāti jasvin ģimenes lokā būs, tas ir kā nauda makā. Davanu topā domāju, ka pašlaik visiem kas ir sasnieguši 16 nav nekādas vairs dator spēles un mantiņas vai arī sazin kas vel!

Pats dabūšu drēbes! (pižiku, džemperi(jack & jones) bikses) naudas veribā apmēram kur 100 LS !

Nu tā isumā par sevi :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...