Jump to content
GIGN Forum

Zz Sveetki


Alise
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

^_^

atsit atmiņā

lv_l_2008121108011828564.jpg

hehe naijsiks :) ISteniibaa macho lejaa taa bilzha kur vinsh reklamaa Dinu, man atgadinaja benchiku kaa pirmo :) vai tik tiesham benchikam ir tada lidziba ar macho ? :)

Lab pa temu runajot 1,50m gara eglite kas it kaa ir optimalas lielums pie mums Liepajaa 15Ls pleesh! hvz kaa uz tirgu,bet nu jaa tadi tie cenjiki ir izaugushi! Pa 0,5m garu kaatu jaatstaaj 6Ls :) Doooooh! :blelohs: Bet nu lab man kaa jau katru gadu egliti brivi pats vareshu izvelet :) lai gana pagajusho gadu man majas bija sudrab egle,nez vai shogad arii vinju gribas!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Man tas pats, saku sencim ka man nevaig neko, kompis ir, nauda ir, jumts virs galvas un internets ir = zna4it esmu laimiigs :D, bet tikuntaa omcene atsutija no kuldigas pašadītus cimdus (Kā jau katru gadu) un iekš cimdiem piecītis, nuun sencis kkadu Lāci :D + 10Ls un DVD diskus uber daudz (man lidz nakošai dzīvei pietiks :P)

aa un senča (??draudzene??) shii man odekolonu kkadu uberiigo (bet es to nelietoju jo man patik smirdeet)

btw :D pagaish gad cita senča draudzene ari odži uzdavināja :D, eh nu es aiz žēluma sencim novilku no neta dzejoli un uz smukas bildes uz4iniju un tadu ka kartinju uztaisiju lai vinsh pa nakti neraud :P

a un mutere ari kkadus sudus atsutija, tadas ka konfektes hvz, tad rieksts un apkaart šokolade. kadus 3 kg :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...