Jump to content
GIGN Forum

Zz Sveetki


Alise
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/Yorks...4AFEphQl0=.html

Iesainjotu kastee? :D:D

man tie z-sveeki arvien neinteresantaaki paliek, jo svinu visu laiku ar senchiem, shogad uz praamja celjaa uz Zviedriju tiks pavadiiti mani z-sveetki. lieliski!

apskatiet bildi un tad alises signature. :)

post-9607-1228923277_thumb.jpg

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

ujj domāju ka tu runā par to suni :D:superlol:

ehh egle mums kaput kā bagāšgad laikam, jo mājas suns, un viņam tik pielīst un egle bez skujām :(

Mēs sakumā izlozejam kursh kuram kautko davinas un tad davinam, lai nav japerk tik daudziem davas :)

BTW: Jau tulīt 3 advente :)

Link to comment
Share on other sites

:D :D

man tie z-sveeki arvien neinteresantaaki paliek, jo svinu visu laiku ar senchiem, shogad uz praamja celjaa uz Zviedriju tiks pavadiiti mani z-sveetki. lieliski!

apskatiet bildi un tad alises signature. :)

līdz 10., šodien ir 10.

Link to comment
Share on other sites

Emm, man jau vairaak patiik davinaat davanas, nevis taas sanjemt. Shogad neko taadu iipashu man nevajag iznjemot sudrabkraasas porshee (joks). Nu es davinaashu mammai kkadu "UBER AUGU 1337. Nezinu kaa nahuj sauc, bet maksaaja 15 ls. Teetim droshvien daavinashu Mikrafonu ar austinjaam + 10ls. Jo, no teeta aiznjeemos kaadus ~3 mikrafonus, visus naacas "sagrauzt". Nu eniivej, galvenais ir labi paest un izjust ziemassveetku sajuutu.

Link to comment
Share on other sites

shogad kaa par briinumu esmu jau visus apdaavinaajusi, tie kurus veel nee, tos uz 2omitajiem datumiem, bet kaa par briinumu shogad apdaavinaatos izveeleejos, peec taa vai cilveeks to ir pelniijis, un attieciigi ko pelniijis :)

diezgan liels sviests :whistling: bet es visu sapratu :lol:

pati esmu sanjeemusi apskaavienus, buchas :) iisteniibaa negaidu neko, ja nu vieniigi to stulbo suni! <_<

Link to comment
Share on other sites

tie kurus veel nee, tos uz 2omitajiem datumiem, bet kaa par briinumu shogad apdaavinaatos izveeleejos, peec taa vai cilveeks to ir pelniijis, un attieciigi ko pelniijis :)

Ēs gribētu m3ga kRuTu sAuNd S1sTeemU :khehehe:

āh un Noyd istaba nevis iztaba :P

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

:)

Mums arī būs egle, un tāda lielā viesuizstabā! :)

es joprojaam to suni gribu :(

stulbs.. nu taapeec ka vinjsh mazinjsh, domaajams arii smadzenju lielums vinjam buutu pamazs, stulbi arii tas ka es vinju dabuuut nevaru :waaahhhh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...