Jump to content
GIGN Forum

Varbūt Admini/moderi Varētu Sākt Pildīt Savus Pienākumus?


kRi
 Share

Recommended Posts

Forums jau sāk pamazām pārvērsties par miskasti :( Liela daļa no topikiem kuru vieta ir "Problēmas&risinājumi" ir "Spams" sadaļā..

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=33213 - reku viens duraks mierīgi crack`u prasa..

Ja jau katrā sadaļā tie noteikumi ir izcelti, tad moš tomēr vajadzētu parūpēties lai viņus ievēro? :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar saņēmu vārnu par to, ka moderam aizrādiju viena čala signatūri, kurā bija links uz saitu ar kautkādu mēslu. Firefox no viena stūra uz otra mētājās un kautkādi peģiki viens otru dibenā ņēma.

Saņēmu warn + to kam bija tā debīlā siga nesaņēma neko.

Link to comment
Share on other sites

vincisters pelna medalu. Manupraat vins ir visaktiivaakais admins seit. Nebuutu vina vispaar bardaks buutu. (Vina sodu esmu izbaudiijis uz savas aadas :) ) No 5 vaarnaam (40%) kas man ir 4 esmu dabujis tiesi no vina. BEt zinu ka pats biju vainiigs :sorrrrry:

Link to comment
Share on other sites

KO tu tur dirs pa pediņiem? tu mani pat nepazīsti tik gudri dirst!

MOšk tevi nobanot? Bļē sakāpis čalim.

:lohs:

Link to comment
Share on other sites

Dazu labu patiesham vajadzetu aizsutit atlvalinajuma uz kadu meenesi, nesmu gan istais kas to varetu teikt pasam ir 40%warn, bet vismaz nespamoju ieksha katra topica ko ieraugu, ka to pamanas darit dazs labs foruma apmekletajs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...