Jump to content
GIGN Forum

Koru Kari.


Noyd
 Share

Koru kari.  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

DAUGAVPILS, esmu par ghost bastards

(ONLY MANAS DOMAS)

Edited by Kz.
Link to comment
Share on other sites

Noteikumus par voteem lasiji?? http://www.gign.lv/forum/index.php?act=ann...mp;f=6&id=2

Lai gana no otras puses jedziga vote :) Bet vajadzeja atraak! Jo domaju ka te ir daudzi kas to shitu skataas :) Arii es to daru :D Man patik abi! Bet Olgai dodu priekshroku!Lai gana latglju ljaudis sazvaniis par Ati Auzaanu!

Ghost Bastards dzied Daugavpils koris!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Muhamed, īstenība jums būs 50% estrāde.

Ja man mamma nepārspīlē, un saka ka pagāšo reizi bija nobalsojuši 91 tūkstos cilvēku, un ja zvans maksā 0.30 LS tas sanāk.

30*9100=2730.

Protams es varu kļūdīties, jo esmu minemāli iereibis.

Nu es ceru ka lielvārde vinēs.

Tagad abiem kuriem ir 60 punkti, tātad viss ir atkarīgs no mums, bet protams viņi jau uz to arī spēlē, lai mēs balsotu! :)

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Ja man mamma nepārspīlē, un saka ka pagāšo reizi bija nobalsojuši 91 tūkstos cilvēku, un ja zvans maksā 0.30 LS tas sanāk.

30*9100=2730.

Protams es varu kļūdīties, jo esmu minemāli iereibis.

Nu es ceru ka lielvārde vinēs.

Tagad abiem kuriem ir 60 punkti, tātad viss ir atkarīgs no mums, bet protams viņi jau uz to arī spēlē, lai mēs balsotu! :)

tada gadijumaa vajag reiznaat ar 91 K nevis 9100 0.30*91000=54600

Link to comment
Share on other sites

D-pils koris jau sen iežēlinājis tautu ar piesaukšanu tiešraidē bāreņus, vel tas videoroļiks utt.

Viņi arī vinnēs!

Pēc manām domām šovs ir sūds, kārtējais bizness nevis labdarība kā to pasniedz.

15k EUR? ahahahaahahha viņi uz balsojumiem x10 tīrajā peļņā dabūs, ja ne vel vairāk!

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Šis šovs vēl ir kaut cik paciešams salīdzinājumā ar zvaigžņu lietu un pārējiem daunismiem, vispār nesaprotu, kā kaut ko tādu var paciest un skatīties. ā, un man ir pilnīgi pohuj, kas tajos kora karos uzvarēs.

Link to comment
Share on other sites

Par ko ir runa?

Link to comment
Share on other sites

iesleedz TV3 un tad varbuut sapratiisi!

Nu nez Zvaigznju lietus man patika personigi,bet nu jaa koru kari sakumaa likas bullshits bet nu jau ar laiku apradu,bet nu besii kaa Lauris Reiniks,visus raidijumus vadijaa,parak iedomiigs un tie jeelie joki galigi garaam!

Link to comment
Share on other sites

Kāds balsos?

Man apnīk tie tizlie joki ko tas džeks dara es lieku deviņ simt desmint

:D zb :D

edit:

ES EJU GULĒT!

ceru, ka kāds ierakstīs kas vinēs!

Edited by Kz.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...