Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

:)

kaapeec gan nav? ja tu liec uz pamatlaika rezultaatu ir lielaaki rates nekaa ja liec uz speles beigu rezultaatu. liidz ar to jo liidziigaakas komandas, jo lielaaka iespeeja ka pamatlaikaa buus tas nich (kaut vai vakardienas speele, atlika tik iemest peedeejaas minuute slaikaa 6shataa to vienu ripu un pamatlaiks buutu beidzies ar nichu). piedevaam uz dinamo speeleem es neesmu redzeejis mazaaku rate par x4 uz nichu. piedevaam shogad jau 4 speeles pamatlaikaa ir bijushas nichaa :P

p.s. vai arii tu gribeeji nospregaat ar savaam hokja noteikumu zinaashanaam, ka tagad nich vnk nevar buut beigu speeles rezultaats?

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Betsafe uz Manchester City - Lech kārdinoš koifcents, par Lech uzvaru 11.50, divīti nebūs žēl uzmest.

Protams ka daudz mazāks risks būtu likt uz niču koifs 5.55, bet 11 ir vienkārši pārāk kārdinoši.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

BOT`a 'loti labi paskaidroja,kap'ec t'a riikojos! Man bija vnk nojauta,ka būs niča un viss! :) Nee nu vareju jau izveidot 10 kartites kur vismaz pa 5 spelju iznakumiem un uz katru uzmest pa 2viitim, un laimests arii buutu OK,bet sheit vnk KĀRE ņēma virsroku!

Link to comment
Share on other sites

:P

p.s. vai arii tu gribeeji nospregaat ar savaam hokja noteikumu zinaashanaam, ka tagad nich vnk nevar buut beigu speeles rezultaats?

Es tos 20 latus būtu pa kartiņām izlicis.

Protams arī pašam ir bijuši gadījumi, kad uzmetu normālu piķi uz vienu likmi.

P.S Sprēgā tikai Tu mums te

Link to comment
Share on other sites

Jau sen esmu sapratis , ka dažreiz jāpaļaujas uz sajūtām , sieviešu čempī uzliktu 10 uz to , ka Turcija paņems Spāniju , lieki pieminēt , ka koeficents bija 15 , Turcietes vinnēja pa 9 :)

Pats nekad uz niču hokejā nelieku , bail. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Stabila likme ir Portlandai over 94 ..

Clippers + 7,5

Cik droši tas ir?

Pamato šādu izvēli un es metu visu savu piķi uz šīm abām likmēm!

Taa klipera +7,5 atradu,bet Betsafe nav Portlandai over 94 :( Tikai TOTAL over 187 :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Bulls ir salīdzinoši jauna komanda un komandas spēle klibo , pēdējās spēles nebija tik pārliecinošas , Portlendai sakarīgs sastāvs ar playmeikeriem un noturēs rezūltātu diezgan lielu. Abas komandas +/- spēlē iemet 100+ punktus un nav nepārvarama aizsardzibas līnija. Pēdējās spēles Portlenda visas komandas ir apspēlējusi pat nespēlejot ar 100% atdevi.

Par Clippers , spēle majas pret pieredzeejuso Spurs , Spurs spēlē no aizsardzibas un pret Clippers sastāvu neatrausies par vairāk kā 10 noteikti. Protams , nekas nav 100% , bet nu šim ir jāiziet.

Pats lieku klāt FLYERS - 1,5

Kopējais koeficents 9.32 @ OPTIBET.com

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...