Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

LV Sveice-aizgaja

kanda -cehija neaizgaja

krievija-zviedrija-neaizgaja

1ls zaudēts :)

tas ir tipa visiem bija jauzvar uber puber!

tad lv - sveice teisam bija 5 koeficients?

es butu tocna licis, jo mes vinejam zvidrus.

zvidri gandriz nica nospeleja ar krieviem un krievi salika sveici -> (seko)

mes varam reali salikt sveici.

vbeefs piedzeeries nemanjaa,.,.. L:Dsksdlggdsj jgjkgjklgfd

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ta cik es sapratu, tad totalizators ir laba manta :D

Tik kadam speles jus liekat hokejs vai basitis ?

Un ka tur isti ir ta bidosana, skatos kur 1 LS testam iegrust :D

Varbut varat ieteikt savu likmi uz ko un kaa un es to 1 LS tur ari ieliksu testam lai zinu ka ta sistema isti strada.

Link to comment
Share on other sites

:D

Tik kadam speles jus liekat hokejs vai basitis ?

Un ka tur isti ir ta bidosana, skatos kur 1 LS testam iegrust :D

Varbut varat ieteikt savu likmi uz ko un kaa un es to 1 LS tur ari ieliksu testam lai zinu ka ta sistema isti strada.

Te agrāk vij runa par hokeju :superlol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vispār, kad izdarīju likmi nemaz necērēju, ka kaut ko vinēšu, jo tagad visādi vitjaz u.c. klubi visādus brīnumus rāda. Liku uz salavat, ska un lada + basketbols. Vēl gribēju uzlikt uz lokomatīves uzvaru, bet labi, ka neuzliku :muahaha:

P.S. Dinamo minska smird ar visiem saviem leģionāriem :vemj:

Link to comment
Share on other sites

BĻAĢ. LOKOMOTĪVE SMIRD,SŪKĀ DIRSU UTT! Pidarasi bļaģ! Labi, ka vakar WTA wiljamsas un klijsteres mačš beidzās ar vairāk kā 21,5 geimiem. savādāk toto konts būtu tik tukšs.

Šīsdienas likme:

Sun Sep 13 19:00:00 Nadal, Rafael - Del Potro, Juan Martin

Under/Over 41.5 Games

Tennis

Grand Slam

Vairāk likmes

Over

1.80

Sun Sep 13 16:00:00 Fiorentina - Cagliari

Football

Serie A

1X2

1

1.55

Kopējais koefs : 2.79

Link to comment
Share on other sites

Good Men, ko saki par rītdienas spēli (RD - Avangard) ?

uz 1x2 likt, manuprāt, nav vērts. Var notikt jebkas. Bet mani vairāk interesē kā ar virs/zem varētu iziet.

Manuprāt, zem 4,5 ir diezgan reāla iespēja iziet, jo tomēr mūsējie nav tik vāji, lai salaistu daudz bankas, kur nu vēl tik stipri lai sablieztu daudz bankas. Ok, ja ne zem 4,5, tad zem 5,5 točna.

Link to comment
Share on other sites

Labas vakaras :) tiko beidzās mans trips Liepāja->Palanga->Klaipēda->Palanga->Liepāja

Leišiem faking labs alus :DD moby 1mais ko vari uz to speli likt ir +2 avangardam droši...Arī over 6ripas būs ,mūsejie savas 2-3 ripas droši rītā iekabinās bet domāju ka Jagrs and CO savas 3-4ripas droši atpakalj atķeksēs,diezgan droši likt uz Avangardu rītā...

Link to comment
Share on other sites

:)

redzes ko tu teiksi pec tam kad abas beigas nospeles neizksirti pamatlaiku :D:lolza:

bet suds pa hokeju PSG futbola komanda ir ********** ble vinji vakar 4 minutes ielaida 2 golus un ta bija pedeja spele kas bija palikusi un es nevineju 178 ls :blelohs: :blelohs: :blelohs: :blelohs: :blelohs: :blelohs: :sparta: tadi amuri :blelohs: :blelohs: :blelohs::sparta: :sparta:

Link to comment
Share on other sites

:DD i`m lucky :DD izgaja kaa smeereets :) okej ja sakumaa tik tieshaam bija kaa smeereets 1:5 tad beigaas pie 4:5 jau drebulis panesaas :) bet ja jau runaju ka bus over 5/6varti un arii avangard uzvara :P ritaa jaiet pec lielaa pikja :)

halava :D es tiesi kad iemeta 4 vartus domaju ka goodmens psihos ja bus neizskirts :lolza: :lolza: :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...