Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

:D es tiesi kad iemeta 4 vartus domaju ka goodmens psihos ja bus neizskirts :lolza: :lolza: :10cm:

Man bija handikaps (0) tas nozimee pavisam vnk ja butu bijis nicha,ko RD bija pelnijis,tad butu savu dvacaru dabujis vnk atpakalj :) bet shajaa gadijumaa es shodien izvilku,lielo zivi...Riitaa metu uz over 6ripas vai barijs uzvaru!

Link to comment
Share on other sites

Es viennozīmīgi liktu uz Dinamo uzvaru, pirmkārt, neteiktu, ka pirmās divas spēlēs viņi nospēlēja slikti, vienkārši brīžiem nepaveicās, satraukums par pirmajām mājas spelē, līdz ar to tika pieļautas muļķīgas kļūdas, un vārtsargi neparādīja to labāko spēli. Es šodien liktu uz Dinamo uzvaru un zem 5.5 goli, ņemot vērāk, ka pagājušo sezona savstarpējās spēles beidzās 1:0 un 0:3, un cik tad daudz mūsu vārtsargi var "lažu laist"

Bet vispār šodien naudu dot Čempion līgā, dienas likme Lyon uzvara 1,75 koef. var ari mēģinat HC -1, 2,49 koef.

Dynamo vs RUbin, over 2,5 goli, koef. 2,3

Liverpool -2.0, koef. 1.85

AZ Alkmaar uzvara, koef. 3.75, principā likme pret Olympiakos, kas ir palikuši bez trenera, vispār grieķu futbols šogad iesūkā, gan izslaseizlase, gan klubi.

Un protams, kā tad bez mīļā basketbola. Čempis vispār šogad tāds neprognozējams, uzvarējuši daudz nne favorīti un aptuveni 80% spēļu ir beigušās zem, tai skaitā arī visas trīs vakardienas spēles, vispār tādas aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā ar bumbām vai groziem, visas komandas izcili neprecīzi met sodiņus, un procents no spēles arī nav tas labākais. Viens variants ir neskatīties total līnijas, bet truli mest zem un lieki neiespringt analizējot rezultātus. Bet tā man patīk šodienas vēlā spēle Turkey - Slovenia, liktu uz SlovenijuSlovēniju, koef. 1,92, uz zem 143,5.

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

trakais, man liekas droši zaudēta nauda ;)

Link to comment
Share on other sites

nja, nedomāju, ka Dinamo spēlēs tik nožēlojami, man pat nav žēl, ka viņi zaudēs, un ceru, ka vismar ar diviem vārtiem :)

Link to comment
Share on other sites

es vnk izreikjinaju kaa Barijs speleja ar Avangardu un kaa mes zaudejaam pret UFU un pret OMSKU 1mo periodu,tas vnk bija gaidāms :) es starp citu darbaa totalizatoraa ieraxtiju 1:4 :) Arii tas skjiet ozh tuvu :) Da uz barijs uzmetu 5Ls tikai delj taa koefa 5 uz -1,5,jo bija ņuhs :)

Link to comment
Share on other sites

Kas tev teica, ka es esmu fans? Man šitas "Krievu porjekts" ir .....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mīlu Salavatu! Kad jau bija 0:3 par labu lokomotīvei biju nospriedis, ka visa nauda vējā, bet nekā - uzvara 5:4 :cool:

p.p. Šis topiks mirst. Vairs nav tās aktivitātes, kas pagājušajā sezonā (krīze?)...

p.p.p.s.s. vitjaz šodien arī pārsteidza (jau atkal)

Link to comment
Share on other sites

taa shodien sametu pa treknam...bsakot ar UFU ,turpinot ar Magnjitku,SKA,ATLANTU,maskavas dinamo visu sakombineeju laimests ideals var sanakt ja izziet..bet nez kapec man aizdoma ka LADA shodien ar savu koefu 7 paarsteigs pret Atlantu!

hahhahaahaha LADA toch paarsteidz :D 2:1 2min pirms beigaam :) blee stulbaaa UFa un RD :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kādas idejas par KHL šodien?

Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 1.70

Ak Bars - Traktor Chelyabinsk 4.93

HK Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk 3.97

Dinamo Riga - Metallurg Novokuznetsk 1.75

Par nba varu pateikt,ka

76ers > Wizards

Knicks < Celtics

Cavaliers > Dallas

OKC < Spurs

Denvera > Minesota

Clippers > Maccabi Tel Aviv

Varbūt kāds rubī kaut ko no čempionlīgas?

EDIT: Kādi viedokļi par šo variantu?

Dinamo Rīga(-1) Handikaps? 2.15

Visi koefi nāk no betsafe.

EDIT 2 : domāju ka šis varētu iziet -

Keizarmezs Under 63,5 1.85

Vai arī šis varētu iziet -

Barons Over 92 1.85

Balstos uz to, ka Baronam būs 2-3 spēles mēnesī, izsalkuši pēc spēlēšanas. Sastāvs ir LBL contenderu cienīgs. Ķeizarmežs ir izplūkāts un nav kas met iekšā. Komanda vāja.

EDIT 3: NHL - domāju, ka Atlanta uzvarēs Montreālu, jo montreālai mājās šosezon pēdējā vieta, bet atlantai izbraukumā 6. Tāpat arī morālais labāks ir Atlantai, kura ir uzvarējusi pēdējo spēli (izbraukumā) atšķirībā no montreālas (zaudējums mājās)

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...