Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Pat nebija arī ne par ko jāuztraucas, kā nekā vinnējām. :thumbsup:

Man šķiet, ka tu vienīgais ņihuja nerubii no hokeja un neapzinies, ka šeit spēles liktenis var tikt izlemts pāris veiksmīgu epizožu rezultātā. Bļa tik tuvu bijām papišanai! MASAĻSKIS BĻAD ZVĒRS NAHUJ!!!!!!!!! Es nevaru izteikt to vārdos kādas emocijas manī valdīja... gan jau tādas pašas kā jums :)

Bļa, malači, es lepojos ar šo izlasi!

Link to comment
Share on other sites

:D Vinnet sho speli un vinnet 1/4finalu speli :D Un tad buus opaaa maniem matiem :DD tagad ritaa jaatgriezhas atpakalj uz zemes :)

A mums tas viss bija zem kastes alus... bik vairak... un tad man radas ashaa ideja... bet kaa redz... piepildijas... laikam tas tur augsha grib redzet velreiz mani skuutu :D

Bet katra zinja delj shitadam spelem man nebus zheel staigat ar pliku bashku :D

P.S. LV :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Masaļska garās kājas ( :superlol: ) bullīšos mūsējos izvilka, bet ja nopietni, tad visu cieņu! Nav redzēta tik laba letiņu spēle pasaules čempionātos vispār! Šādi jāturpina progresēt un ar laiku...

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

97. gadā arī bijām uz viļņa, toreiz vēl vecie buki buki vilka mūs:) Znaroks vēl visus bortā krāva XD Tik patīkamas atmiņas. Domaju ka varam pateikties arī ši gada labajiem rezultātiem tāpēc ka daļa atkal spēlēja vienā klubā kā tas bija vecos laikos :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...