Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Haha, jā, protams, Naumovu, kurš šajā hokeja sezonā nav aizvadījis nevienu spēli.

Bet kas man ir sakāms par olimpiādes spēlēm, viss ir vienkārši, tagad mēs redzam, kas mēs esam un kur mēs esam. Es varētu pateikt priekšā, bet domāju, ka mani šeit apēstu bez sāls. :)

Link to comment
Share on other sites

Okej, Naumovs nav aizvadījis nevienu spēli un Masaļski nevar nekur vainot, lai nu tā būtu. Bet bija taču tīri loģiski, ka pret Čehiju ar variantiem ir švaki, kādas problēmas pēc 2:8 spēles bija ielikt viņu vārtos un pēc 0:3 nomainīt atpakaļ?

Yo. 0:4. Un man vēl tik daudz alus, ka žēl iet gulēt. :(

Link to comment
Share on other sites

Vienk lol . Tada huina notiek uz laukuma. Par masalski japiekrit gludeklim.

4 banka vienk LOL. Chali pat nedoma normali aizsardziba kapat. Shita izziet , neka parak tehniska tur nebija .

Edit: haha rakstot postu , jau 5tos iepisa LOOOOL.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

eziic, es domāju, ka par kaut ko loģisku šajās olimpiskajās spēlēs un tieši hokejā mums runāt ir visai lieki. Paskaidrošu visu sīkāk. Tātad, pirms olimpiādes Lipmans pateica, ka Naumovs nebūs, jo viņš pat vairs nav vārtsargs, bet to treneris(visiem zināms, ka viņš šobrīd ir dinamo vārtsargu treneris). Pienāca olimpiāde, bet Znarokam kaut kā izdevās pārliecināt Lipmanu par Naumova līdz braukšanu hokej komandai. Uz Vankuveru devās 3 vārtsargi - 1. Masaļskis 2. Naumovs 3. Muštukovs. Bet kas notiek Vankuverā, pieteiktie vārtsargi uz šīm 3ām spēlēm - 1. Masaļskis 2. Naumovs. Muštukovs sēž tribēnēs uz rausta krāniņu tā vietā, lai izietu uz laikumu un iegūtu kaut mazāko pieredzi, jā, kaut arī ne visai patīkuma, bet priekš viņa, jauna gurķa, lielisku. Lūk, arī tev Znaroka loģika.

Un ko es vēl gribēju pateikt sakarā ar to, ka mums vairāk kā pus izlase ir dinamo spēlētāji, 2 sezonas viņi ir spēlējuši pēc Šuplera stabules, plāna, idejas, stratēģijas utt., un tagad viņiem ir pavisam pretējs efekts no Znaroka puses, kurš jau ir teicis, ka viņa stratēģija ir par 180 grādiem savādāka kā Šupleram. Šeit atkal var uzdot jautājumu par loģiku. Vai tad tiešām, ja laika, lai komanda iejustos pirms olimpiādes nebija, šis bija pareizs lēmums?

Viena lieta gan šajā visā ir pozitīva - Sotnieks. Lieliski spēlē un ne tikai tāpēc, ka vakar iemeta, bet spēle kopumā. Ozo savu ieguldījumu ir ielicis. Domāju, ka nākotnē būs superīgs aizsargs.

Link to comment
Share on other sites

Sastāvi visām komandām šogad ir labi, galvenokārt tādēļ, ka NHL spēlētājiem nav jākratās pus pasaulei apkārt, lai nokļūtu OS. Jebkurā gadījumā, man ir kauns par mūsu sniegumu, ar atsevišķiem izņēmumiem, kā jau šeit minēja - Sotnieks u.c.

Trenera vaina, LOK vaina, LHF vaina, nav svarīgi - jāspēlē bija mūsējiem un visas šīs kļūdas nevar rasties no vienkāršas taktikas maiņas. Visticamāk, ka mūsējie negaidīja šādu pretestību.

Mazais laukums arī nāk par labu rietumu komandām.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

pikaso, lūdzu, nākošreiz, ja man kaut ko raksti, izlasi faking manu postu! Es savā postā neesmu minējis nevienu vārdu par to, kura vaina tad galu galā sanāk un neesmu minējis ne vārda par to, ka kļūdas ir radušās dēļ taktikas. Es tur rakstu par treneru un lhf loģiskajās rīcībām. Es nevienu nenosodu. Mēs spēlējam tā kā spēlējam. Esam kas esam un esam tur kur esam.

Un mazais laukums nenāk par labu tikai rietumu komandām, tas nāk par labu spēlētājiem, kuri ir cienīgi saukties par profesionāļiem, proti, ātrāk reaģēt, ātrāk piespēlēt, ātrāk apstrādāt ripu utt., utt., Tur nav laika 2x pārdomāt situāciju, tur ir jādara. Un kā vakar Kreipāns teica, ka mums visu laiku pietrūkst pus solītis, tad tur arī ir tas pus solītis pazūd.

Link to comment
Share on other sites

Latvija : Slovākija 0:6 Vispār jau cinijās godam, un mačš bija diez ko interesants.Tāču es otrā perjoda beigās atlūzu un neredzēju līdz galam.

Un vispār mums izredžu nebija tikai tadēļ ka mēs speleja B grupā ar spēcīgākajiem, bet Pluss šogad kad bija normāls latviešiem sastāvs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...