Jump to content
GIGN Forum

Gta4 Uz Pc


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

Tikai tagad laikam visi velk to speeli aatrums diezgan nokrities... Vispaar stiimam buutu kruta ja buutu kaut kas liidziigs torrentu sisteemai, ka var vilkt no tiem kuri jau novilkushi!

Tas saucaas maarketings nevis darbs. Tie kas nevareeja sagaidiit PC versiju, izteereeja naudu uz XBOX360/PS3 un GTA4. Tie kam nav ljoti stipra pacietiiba nopirka PC versiju. Tie kam ir nervi no dzelzs, tie veeljoprojaam gaida cracku. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tikai tagad laikam visi velk to speeli aatrums diezgan nokrities... Vispaar stiimam buutu kruta ja buutu kaut kas liidziigs torrentu sisteemai, ka var vilkt no tiem kuri jau novilkushi!

Redzi, es esmu par 80% pārliecināts, ka man tā spēle neies. Novilku pa prikolam, iečekot, ja nu... tas taču ir gta nevis burtal mega hardcore Assassins Creed.

2009. gada pirmajā ceturksnī ir doma iegādāties jaunus dzelžus, un tad visticamāk, ka es arī nopirkšu stīmoto versiju, kā nekā multiplayer mods pa defu nāk, un tas jau vien liek apdomāties par stīmotās versijas pirkšanu.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Core 2 Duo E6300 @ 2.2GHz

2GB DDR2-667

ATi X1650Pro 256MB

Grafika nav paaraak laba uz shitaadu konfiguraaciju (rendering - low/textures - low uz 800x600) Cilveeki kas ir taalaak par ~15m ir vienkaarshi peleeki (bez tekstuuraam). Videeji rauj nedaudz zem 30fps. Ir dzirdeeti nostaasti ka pat uz taadaam karteem kaa HD4870, 8800GTS, 9800GX2 neiet labi.

Bet vismaz interesanti speeleet. :D

post-10073-1228351600_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

visiem kuri te baigi gaida ceturto GTA. dont bother bitches. Rokstārs ir āpšu bars ar līkām rokām un optimizācija ceturtajam esot galīgā pakaļā. portu uztaisīja tikai tāpēc, lai pirms ziemassvētkiem nokāstu nedaudz naudiņu.

to pašu, protams, varētu teikt arī par deepsilver, jo Stalkeris CS retail versija 1.0 bija nespēlējams. bet nu tas ir nopačots. tā ka vienkārši jāpagaida. tikmēr spēlēšu San Andreas, kuru arī neesmu spēlējis.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kaadas druasmas ar steam GTA 4 vienkaarshi nevar beigt chakareeties.... Tiko izlabo vienu erroru tiec pa vienu soli uz priekshu uzreiz naakamais errors izlec. Te tev nu bija nopeerc speeli nebuus jaachakareejaas ar crack, naakamreiz patieshaam padomaashu vai ir veeerts maksaat naudu un chkareeties veel vairaak kaa ar cracoktaam speeleem. Bullshits kaut kaads!

Link to comment
Share on other sites

Damn, kur jus kraku atradat? Man vel joprojam nav sanaacis atrast iisto =/

http://outlaw.lv/details.php?id=42351 <<<Kamera nešeiko un viss pārejais arī Ok.

http://fano.lv/details.php?id=55336 <<<Spēle iet ,taču ir daudz gljuki.

P.S. Uz SP3 100% iet(vismaz man).

Tnx. Tagad esmu ticis pie RMN40 errora, respektiivi, strupcela ar SP, kko jaizdoma..

Edited by DeimoN
Link to comment
Share on other sites

Nevar kautkādu update uz SP3 ,obligāti win reinstall?

Nevajag re-install. Links. Tas ir tieshais links uz SP3, pats vakar GTA IV vaardaa to instaleeju, viss iet. Instalaacija ievilksies diezgan ilgi un pirms tam vajadzeetu izskaneet un savest kaartiiba registrus, izskenet pc no viirusiem, etc.

Edited by DeimoN
Link to comment
Share on other sites

Nav obligāti jāapgriedo SP, pietiek izmainīt 1 entriju reģistrā. Pats jau vakar paspēlēju 3h - pagaidām no citām GTA atšķiras tikai ar grafiku.

Ā, man tas tikai izliekas, vai lielākā daļa mašīnas ahujenna lēni griežas.

PS. velk uz gandrīz max @ 40fps

Link to comment
Share on other sites

Lasot Moderato postu, rokas nolaižas, un smaids uzaust sejā, domājot par ko ir pārvērties forums. :)

Un Outlawz, macho topiki neko nelabo, topiks par GTA4 apspriešanu un ļoti ok, vainīgi ir posti, nevis topiks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...