Jump to content
GIGN Forum

Lv.travian.com


Mincuhx
 Share

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pievienošos arī šeit.

BTW, kas jādara trešajā uzdevumā pēc croplenda uzcelšanas? Man tur kaut kas nolagoja un rāda tikai kvadrātiņu, kur kaut ko ierakstīt un mazu pogu, ko var spaidīt līdz nelabumam. Watafak? :D

EDIT* Viss kārtībā, serveris pagaidām gļuko, soou tas tā laikam ir visiem. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

BTW, kas jādara trešajā uzdevumā pēc croplenda uzcelšanas? Man tur kaut kas nolagoja un rāda tikai kvadrātiņu, kur kaut ko ierakstīt un mazu pogu, ko var spaidīt līdz nelabumam. Watafak? :D

tur laikam bij jāraksta tavs ranks. :)

Link to comment
Share on other sites

Hello zirnis,

we want to open a Travian Version in Latvia.

For this we would need the help of you. As before we can open even a beta Version we need it translated.

If you are interesseted in this, or further more in administrating it later on, send your application with CV to: [email protected]

Best Regards

Your TravianTeam

pēc šī spriežot, tā tik tiešām varētu būt beta versija, nekur arī nebija dzirdēti kaut kādi paziņojumi, ka tāds servers atvērtos.

Link to comment
Share on other sites

Dereetu kadam pajauatat no taa travian, vai tiehsaam shis ir beta un vai vins velaak klusspar real version un viss tiks restarteets ? Tas butu loti svariigi, jo savadaak, ja viss saakt notikties nopietni esdomaju, mees ar vinchisteru avretu atkal uznemties visu organizaaciju, es jau nu buutu gatavs to dariit :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...