Jump to content
GIGN Forum

Pīpēšana


mephisto
 Share

Recommended Posts

lai izbauditu pusdienas, pec maltites vajag uzpipet;

tusinos ik pec paris malkiem gradigaas dziras vajag uzpipet;

lai aizpilditu brivu garlaicibas bridi, vajag uzpipet;

kad nav par ko runat ar otru cilveku, var uzpiipet;

lai varetu "forsi" pardomat kaut ko, vajag uzpiipet;

kad ir stress, vajag uzpiipeet;

kad kadu laiku dazadu iemeslu del nedabuu uzpiipet, vienigaa doma galvaa ir par cigareti & kaa vares izbaudit, kad beidzot dabuus uzpiipet;

ak jaa, un arii taapec, ka nevar atmest;

un taa varetu vel daudz turpinaat.

Nesmekeetajiem gan tadas problemas nav.

Tikai manas domas :)

Veciiit tiri taa neko :) Respekts pa 90 procenti viss ir taisniiba :) Bet nu no riitiem pie kafijas uzpiipaat tas ir pats realakais smekjeshanas procesaa dienas garumaa!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) Respekts pa 90 procenti viss ir taisniiba :) Bet nu no riitiem pie kafijas uzpiipaat tas ir pats realakais smekjeshanas procesaa dienas garumaa!

Tumsik ir meitene. :)

Un jā, viņa tiešām var teikt visu pateica pareizi, tā apmēram arī ir ar to pīpēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Un arii neloogjika , ka nemaisa,bet ir gruutaak, ja jau ir gruutaak, tad maisa, ne?

Ne nu nav tas pats, ja es nepipetu protams man butu labaka fiziska forma, bet es nevaru apstaties, lielakais ko pasiem gadiem esmu izturejis bez duma tas ir laikam 2-3 dienas. I to tas bija ar tam drankigajam nikoret sukajajam hujnam, nozeloju ka nopirku vinas.

Link to comment
Share on other sites

nepīpēju un nemaz negribu sākt happy.gif kaut kā pat dzerot negribas pīpēt. man piem. tie dūmi pīpējot liekas pretīgi...
tgd ar maniim tas pats..

bet agraak atceros AHHHH

svarcs mani iekardinaaja bet nee.. zinot to launumu ko duumi izraisa.. es labaak ateikshos

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Pff, nemaz nebiju aizdomājies - esmu nokūpējis jau 6 gadus. Jocīgi. :) Īstenībā var tikai nožēlot, ka jaunības stulbumā tā lieta tika tā pavisam nevainīgi iesākta, un nu jau nomest ir patiešām grūti. Kaut kā nav stimula un iemesla nepīpēt, vienkārši neredzu jēgu to darīt. Okej, finansiālais - bet pie tā jau sen ir pierasts, veselība - kamēr nav īpašu problēmu, tikmēr arī tas nedarbojas kā iemesls, smaka - whatever. Atmest gribētos, bet nekad tā īpaši ilgi tas nav izdevies. Es tik tiešām nevaru iedomāties ko lai es citu daru, piemēram, sastrēgumā. Okej, ja man būtu '08 gada auto ar DVD, es sēdētu un skatītos filmas, bet ņemot vērā, ka man vēl kādu laiciņu tāds nebūs, tad uzpīpēt = tieši laikā. Tāpat arī braucot naktīs un pīpējot nenāk miegs, soou tas pat savā ziņā ir veselīgi, jo aizmidzis cilvēks pie stūres galīgi nav forši. Ir daudz un dažādu iemeslu, lai atmestu un ir vismaz tikpat iemeslu, lai to tomēr nedarītu, viss atkarīgs no katra paša tīri individuāli. :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Pīpēju otro gadu, nepīpejis 2 stundas sāku stresot, nervi, u.t.t

Esmu domājis par atmešanu, it īpaši tagad, kad cigarešu cenas aug un aug. Bet līdz ko sāc, sākas tādas mēnešreizes(nemāku šobrīd labāk izteikties), ka galva plīst pušu. Kādreiz, 5-10 cigaretes dienā, tagad jau vesela paciņa... Ar skriešanu problēmas nav nekad bijušas, kā arī nav tagad, cigaretes ietekme katra organismu savadāka veidā, citam būs nervu sabrukumi, cits atkal mirs nost peec 2 noietiem kilometriem.

Link to comment
Share on other sites

lai izbauditu pusdienas, pec maltites vajag uzpipet;

tusinos ik pec paris malkiem gradigaas dziras vajag uzpipet;

lai aizpilditu brivu garlaicibas bridi, vajag uzpipet;

kad nav par ko runat ar otru cilveku, var uzpiipet;

lai varetu "forsi" pardomat kaut ko, vajag uzpiipet;

kad ir stress, vajag uzpiipeet;

kad kadu laiku dazadu iemeslu del nedabuu uzpiipet, vienigaa doma galvaa ir par cigareti & kaa vares izbaudit, kad beidzot dabuus uzpiipet;

ak jaa, un arii taapec, ka nevar atmest;

un taa varetu vel daudz turpinaat.

Nesmekeetajiem gan tadas problemas nav.

Tikai manas domas :)

Tās jau nav problēmas (par pirmo nezinu neko). Tusiņos uzpīpēt bieži ir forši - var iziet ārā, paelpot svaigu gaisu. Brīvu garlaicības brīdi aizpildīt - arī ļoti labi, vismaz ir ko darīt. Forši pārdomāt arī labi. Stress - arī labi (ka var uzpīpēt).

Tas par to vienīgo domu nezinu, nepīpēju. Bet ir brīži, kad man gribētos lai es pīpētu, jo pats process ir foršs. Tikai man derdzas cigaretes. Varbūt kādreiz atradīšu kaut ko, ko man patīk pīpēt un varēšu kaislīgi pīpēt reizi divās nedēļās kad sagribēsies :lol:

Link to comment
Share on other sites

vari pat nemest nost to huiņu un sprotot, bet protams labāk ir mest nost, jo kam gan patīk smirdīgi cilvēki?!

tas ka tu nevarēji paskriet pēc 1/2 gada dīkstāves ir loģiski, jo sportists, kas regulāri trenējas, nevar tā vienkārši 2 dienas vai 4 dienas netrenēties. to uzreiz jūt.

EDIT: macho, visi sākumā pipē, reizi nedēļā, reizi 2 nedēļās :D

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Gandrīz visi ar ko es tusēju pīpē. Tikai no bara ir trīs cilvēki, kas nepīpē. Bieži vien runājot, kāds uzpīpē, un tie dūmi nāk virsū, tas vienkārši ir pretīgi. Es labāk paeju nostāk un vienkārši turpinu sarunu ar pārējiem. Visi jau saprot ka citiem riebjas tie dūmi. Par dzeršanu ir savādāk.. Agrāk intensīvi kuriju. Jā, iesāku un biju jau atkarīgs. Labs bērnības draugs vienmēr atkārtoja: "Tu kļūsi atkarīgs no cigaretēm!" Tad tas notika. Es pīpēju ~3-5nedēļas līdz uzradās cilvēks kas atpestija mani no tā visa. Vienkārši teica: "Ja es uzzināšu ka tu pīpē, es tevi sitīšu.." Tas bija stimuls lai es nepīpētu. Un tagad es jūtos brīvs no cigām! Vispār, pat nevelk.. Var jau dažreiz draugu sabiedrībā.. Bet reti...

Link to comment
Share on other sites

:whistling:

Ja tu to nekop tad JĀĀ!!!!!! Āda būs kā dedzināta.. Aprauta, nu karoč you know.

Netici man, tikai jokos. Uzdevu jautājumu aptiekārām (I-aptiekā) jāgaida tik atbilde ir.

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...