Jump to content
GIGN Forum

Pīpēšana


mephisto
 Share

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man vairāk parāva uz rēku par quelyd. "Ja es uzzināšu, ka tu pīpā, es tevi sitīšu" XD re kā mazos var atradināt no smēķēšanas ;)

pašam iziet pačka 3-4 dienās. finansiāli, morāli, fiziski netraucē un man ir labi B)

Link to comment
Share on other sites

lai izbauditu pusdienas, pec maltites vajag uzpipet;

tusinos ik pec paris malkiem gradigaas dziras vajag uzpipet;

lai aizpilditu brivu garlaicibas bridi, vajag uzpipet;

kad nav par ko runat ar otru cilveku, var uzpiipet;

lai varetu "forsi" pardomat kaut ko, vajag uzpiipet;

kad ir stress, vajag uzpiipeet;

kad kadu laiku dazadu iemeslu del nedabuu uzpiipet, vienigaa doma galvaa ir par cigareti & kaa vares izbaudit, kad beidzot dabuus uzpiipet;

ak jaa, un arii taapec, ka nevar atmest;

un taa varetu vel daudz turpinaat.

Nesmekeetajiem gan tadas problemas nav.

Tikai manas domas :)

:) Respekts pa 90 procenti viss ir taisniiba :) Bet nu no riitiem pie kafijas uzpiipaat tas ir pats realakais smekjeshanas procesaa dienas garumaa!

"Vecenīt", nevis "vecīt", good men

btw, pēc labas paēšanas es nevaru normāli iepīpēt, vienmēr brīnos par tiem, kam tas sagādā baudu.

:D

tad kā test2 teica :D paskaties, kāds tu tagad esi un saproti faktu, tu tāds paliksi :D

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Es arī sportoju, jeb spēlēju basketbolu, nodarbojos ar smēķēšanu jau 2 gadus, šo gadu laikā nav radusies ne atkarība ne pieradums, vnk smēķēju komanpānījas pēc un tā man palīdz precīzāk un agresīvāk spēlēt, bet ja ilgi nesmēķēju tad jūtos galīgi izsūkts spēlēs laikā, tas man tāds kā doping1 ;)

Link to comment
Share on other sites

Pīpēju arī ļoti ilgi ap 5 gadiem, bet pirms pusotra mēneša atmetu, jūtos daudz labāk!

Kas tev par dalu? Es vienkarsi izstastu ka man ir gadijies, iet. Nu ja tev jau viegli nepipet, 23/7 pie datora sedi, najibal visadus cilvekus uz kadiem tur cw serveriem un kas tur vel par desam nav bijusas.

Atvainojos par OFFTOPIK, bet vins ir cirvis. Ar tadu pratu talu netiksi. Cerams driiz pakritis. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Novijas ļāļ kāda jēga no tava posta vispār bija šinī topikā?

Vienreiz pateici ka pīpē un viss un tu tagad sāc dirsties šiš topiks iegrims dēļ tevis nevarēji izdzīvott bez atbildes? + Novijas runājot par ry. ja nezini tad nerunā :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Katrs dūms ko uzvelc ir pretīga, brūna, smirdīga, jēla KAKA. Acīs cērtoša šķidrā smaka! jā jā, tā pati ko tu podā liec. Un tu tādu KAKU mutē liec? Nepaliek pretīgi pašam par sevi?

*Nu varbūt vēlies uzpīpēt?

Link to comment
Share on other sites

pamatīgs stāžs te dažiem. baisie zvēri, skāde, ka nebijāt ar mani, kad man bija 7 gadi un vilku pirmos elitas dūmus.

bērnības trauma kāmis?

aha, kopš tās reizes vairs neesmu mutē bāzis.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

LOLOLOLOLOL novijasam tāds avatārs XD

tas ir tāpat, kā Peina pārdomas par jēzuliņa ielaišanu sevī? :rofl:

edit: ai pipļuks nomainīja, bet tur bija uzraksts - Tiesto somewhere in me!

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...