Jump to content
GIGN Forum

Ziedojums Serverim


worm
 Share

Recommended Posts

Tatad! Lieta tada ka mes te vacam naudu serverim jaunam, jo vecais ir tu-tuu...

Lugums shajaa postaa pierakstiities cilvekus, kas butu gatavi ziedot VISMAZ 10ls.

Kads labums no taa?

1. Vares spelet talaak forshajaa cs.gign.lv serverii kur ir forshi admini un forshi cilveeki

2. Ziedotaji tiks iedaliti grupaas pec ziedojuma daudzuma un attiecigi sanjems slotu

Ak jaa ludzu komentarus shajaa postaa neraxtiit, tie tiks izdzeesti.

Kaa ziedot naudu?

1. Satikties dziivee kadaa GIGN pasakumaa

2. Parskaitit man uz konta noradot savu VAARDU un NIKU

atkartoshu velreiz - galvenais noradiit maksajuma uzdevumaa vardu un niku, parejais po... tie kas bus parskaitijushi naudu paradisies pirmajaa postaa zem shii teksta... :thumbsup:

ziedotajus var apskatiit nospiezhot te

:kiss:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vienu vakaru diskuteejot par sho lietu tika noskaidroti arii cilveeki no gign klana, kas noteikti finansiaali atbastiitu jauna servera iegaadi. uz to mirkli tie bijaam: es, marchello, symbiote. tie noteikti buutu arii vairaak par 10 Ls

Link to comment
Share on other sites

nedomaajiet nekaadaa gadiijumaa ka nesanaaks - SANAAKS un punkts. Galvenais mums ir kautkada nauda ar kuru saakt. Ljaunaakajaa gadiijumaa panjemsim uz liizingu un ziedojumus vareesim vaakt veel 12 meeneshus.

ja mees tieshaam saaksim vaakt naudu (cik es saprotu maksimaali palaists gaisaa tas veel nav) tad viss izdosies... pusdarbu neatsaasim. Par to varat buut droshi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif es negribu izklausiities paaraak loliigs ,bet es domaaju ,ka worm vareetu izstaastiit vairaak ,kas tieshi serverim nobrucis ,kaadeelj itd.

padomaajiet pashi ,juus suutiitu naudu kaadam svesham cilveekam uz kontu nezinot visus apstaakljus.

ar mani var reikjinaaties naudu suutiishu decembra beigaas...tikai domaaju ,ka daudzi varbuut nesuutiis naudu ,taapeec ,ka nezinaas visu shito shtelli siikumos....ko juus tieshi pirksiet par to naudu itd.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

es paarskaitiishu 20 Ls caur muchas hansanet inetbanku , sadirsiishu ka paarskaitiiju neatgriezeniski slimam invaliidam , dzheki GL atbalstiishu un reklameeshu ka jums vaig naudu , speeleeju te jau gandriiz no pirmsaakumiem un negribu nekur citur speeleet , ja neizdosies serveri uzbuuveet pateikshos jums ka shaads serveris vispaar bija cool2.gif

oKK , es tiko pareklameejos mircaa , reklameeshos taalaak

paprasiet fdsam , reaali biezs ja iedosiet standarta komplektu 100 ls stabili sapikjos biggrin.gif

Edited by fragMachine
Link to comment
Share on other sites

Nu es a kauko vareetu piemest !! bet tikai uz DEC beigaam.

Takshto no manis a kaukas buus !!

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, komentāros par balsojumu, pokors izteica baigi labo ideju ? jāizveido telefons, uz kuru sūtot īsziņu tu samaksā 1 Ls. Rēķinieties, ka uz bankas kontiem 5 Ls no 1000 cilvēkiem vairāk par 30%-40% diez vai sūtīs, bet šitāds joks ? pavisam cita lieta!

Tiesa gan, man ne jausmas, kā tas viss strādā. Varbūt, ka jums tāds risinājums nav izpildāms, bet, ja es uz kontu diez vai kaut ko pārskaitīšu, tad par telefona rēķinu piemaksāt (vismaz) 1 Ls vairāk man nav žēl. Ja gribi ziedot vairāk ? bliez vairākas īsziņas.

+ vienkārši un ģeniāli

+ ātri un ērti

+ izdevīgi, jo ļoti daudziem ir telefoni

- runā, ka puse naudas aizejot par starpniecību (vajag painteresēties un uzzināt)

Edited by Grenadieris
Link to comment
Share on other sites

Eevvv... davai dzeki.... GIGNAA knapi iekshaa var tikt, tad kur taas cilveeku masas tagad ir, kad vajag paliidzeet? Davaj davaj... Nemiiziet, to naudu nenodzers!!!

Padomaajiet kas jUms ir CS? Izklaide, ko juus majas dariitu ja nebutu CS? Kartupelus mizotu?

Paliedziet dzekiem gruutaa briiidi!!!

Es vinjus esmu redzeejis blje dziivee... Un vinji nav nekaadi Urlas... Taaka nevajag raustities, vinjiem sava fiicha galva, un dara visu prieksh publikas, lai tai labaak buutu! Takaa... uzpirkiekshu!

Vieniigi senchiem naudu, gan nevajag pizgiits, saaks vel kaut kaadu hujnu taisiit!

Atlieciet diena no pustdienas naudas 20% viena kotlete mazaak.... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Lai gan CS gandriiz vispaar nespeeleeju, tomeer jaaizpaliidz draugiem gruutaa situaacijaa! Nu es domaaju kaadu tventii faivu vareetu ziedot (mana daavana ziemssveetkos, taapeec zem egliites prieksh jums neko nelikshu). Nu gan jau es ar tevi, macho, veel aprunaashos dziivajaa.
Link to comment
Share on other sites

Eevvv... davai dzeki.... GIGNAA knapi iekshaa var tikt, tad kur taas cilveeku masas tagad ir, kad vajag paliidzeet? Davaj davaj... Nemiiziet, to naudu nenodzers!!!

Padomaajiet kas jUms ir CS? Izklaide, ko juus majas dariitu ja nebutu CS? Kartupelus mizotu?

Paliedziet dzekiem gruutaa briiidi!!!

Es vinjus esmu redzeejis blje dziivee... Un vinji nav nekaadi Urlas... Taaka nevajag raustities, vinjiem sava fiicha galva, un dara visu prieksh publikas, lai tai labaak buutu! Takaa... uzpirkiekshu!

Vieniigi senchiem naudu, gan nevajag pizgiits, saaks vel kaut kaadu hujnu taisiit!

Atlieciet diena no pustdienas naudas 20% viena kotlete mazaak.... biggrin.gif

Kaut ko šādu vr uzraxtīt tiaki tik stūlbs cilvēks kā Robons....

Par ziedojumiem, es ziedošu, tikai nezinu kā, negribās ar to bankas šitu čakarēties.... Es ziedošu vai nu nākamnedēļ vai aiznākam, apmēram uz 15.decembri! Vnk īsti nezinu, kad algu dabūšu, itkā nauda arī būs ātrāk, bet man vēl šādi tādi parādi jānokārto....!

Uz mani variet paļauties, iedošu noteikti, apmēram 5 - 10 ls!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...