Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) varbuut dabuus bik slapjumu, bet to peectam sauliite izzhaavees...

Saulītes nebūs! Es gribu braukt, bet izskatās, ka to nedarīšu. Ik pēc 10 minūtēm līst. Un ko, tupēt teltīs visu laiku vai mērcēties lietū ? Pēc tam ar diloni staigāt nav manās interesēs. Ja līdz 15.00 laikapstākļi nemainīsies, 80%, ka es palieku mājās.

Link to comment
Share on other sites

Diversant, varbūt tiešām var apsvērt domu par nojumes ierīkošanu ar domu, ka viena galā koki uz kuriem plēves viena puse uzstiprināta un otra mala vienkārši slīpi lejā pie zemes ;)

īstenībā pa ceļam, manis pēc, var līt, būs jautrāk braukt, jo man tai mašīnai to aizmugri nēsā :D:khehehe:

Link to comment
Share on other sites

tie kas negrib šodien braukt. var pievienoties man un cerams bijacham, un laist 6dien no rīt puses ar busu.

divīt, tad, kad būšu bauskā, zvanīt tev, lai nokļūtu uz spotu? vai pašam domāt, kā tikt?

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

eu, kam ir diversanta telefons? varētu par tām nojumēm kaut ko uzbliezt?

un es te skatos laika ziņas, nevar saprast vai rīt būs lietus vai vienkārši mākoņains

randri, tev bija kaut kādi mega-laikaziņu avoti. un tu pats tak būsi vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Prizmā par 4Ls redzēju tentu! Tā tāda kruta armēta plēve, ko var nostiept, ja esi skauts, bet var arī ar vinu taisīt reālu pūķi, ja labi iepūš (piš) burās.

Es pats, izskatās, ka arī braukšu uz rītdienu, jo šodien jūtos vienkārši amorāāli sūdīgi, bet - nevar jau zināt, cik ļoti gribēsies alkašot uz vakara pusi! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...