Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hei bencik, kaadam geograafija neklibo? :) Mees uz KIPRU nevis KREETU braucam :P

Cik es skatiijos tad lidojumi ir tikai Riiga - Larnaka - Riiga, un ielidoshana ir 14.30 riigaa, kas ir pat ljoti pozitiivi un ticu ka speesim saorganizeeties lai laiciigi ierastos :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

man iisteniibaa bij' veel savs kas sakaams, bet izlasiiju juusu spamu, sapratu ka maneejais jau buutu visam par daudz :blink:

wormam liels paldies par atljauju apchamdiit manu dibuaa!

un ja notiks kaa citi veelaas tad braukshu prom 23shajaa, kaa jau ieprieksh mineeju, bet ja viss ritees savu gaitu tad palikshu liidz beigaam .))

p.s. VISIEM!!!!! neveelos lai kaads manii viltos.. es neesmu princese, kaa ieprieksh tika mineets. Esmu dziiva buutne, kas elpo to pashu ko juus, neesmu nekas iipashs, tikai meitene. Taapee' man ja godiigi bik' bail braukt uz tusu kur buus tikai stipraa dzimuma paarstaavji... neveelos lai kaads mani aizvainotu, visi esam cilveeki un varam sapraast ka visiem nekad nespeesim patikt.. ai dikti es te samurgoju, bet veeleejos to pateikt

un jaa _____miiliet mani .))

Link to comment
Share on other sites

:blink:

wormam liels paldies par atljauju apchamdiit manu dibuaa!

un ja notiks kaa citi veelaas tad braukshu prom 23shajaa, kaa jau ieprieksh mineeju, bet ja viss ritees savu gaitu tad palikshu liidz beigaam .))

p.s. VISIEM!!!!! neveelos lai kaads manii viltos.. es neesmu princese, kaa ieprieksh tika mineets. Esmu dziiva buutne, kas elpo to pashu ko juus, neesmu nekas iipashs, tikai meitene. Taapee' man ja godiigi bik' bail braukt uz tusu kur buus tikai stipraa dzimuma paarstaavji... neveelos lai kaads mani aizvainotu, visi esam cilveeki un varam sapraast ka visiem nekad nespeesim patikt.. ai dikti es te samurgoju, bet veeleejos to pateikt

un jaa _____miiliet mani .))

Man gan nebūtu bail braukt uz pasākumu, kur būtu tikai daiļā dzimuma pārstāves. :muahaha: Bet nu es jau laikam te runāju par 2 atšķirīgām lietām. :)

Link to comment
Share on other sites

XD2

man riebjas tev piekrist, bet šoreiz tā sanāk :)

Alisīte: Tu pat iedomāties nespēj, cik galanti mēdz būt gignieši. Sīkie augstāk par savu dirsu neleks, tie droši vien ar tevi vispār runāt negribēs, bet ar pārējiem viss būs supaah. Neesi jau pirmā meitene mūsu pasākumā :)

Link to comment
Share on other sites

tada veida pasakumos, lidz shim, neesu noverojis agresivas personas, un ja arii buus kads kads gribes icelties, apkart bus daudz citu cilveku kas visu notures grozos!!!

esmu biji vairakos cs pasakumos ar citu serveru speletajiem un viss vienmer beidzas vienadi: visi diezgan labi nodzer 2 dienas, pa vidam kopiigi paspelet kadas speles un ar labiem iespaidiem un lielu pohu brauc majaas...

soreiz izskatas ka tu nebuusi vieniigaa sieviete tur, taa kaa neuztraucies....

P.S. Pirmaa ierashanas ir visiem gruuta, pat dzekiem, tieshi tapec te liela dalja sasola ka buu, bet uz beigam saak raustities (iipashi noverojams starp jaunakajiem)!

Link to comment
Share on other sites

faak es arii neesu poteejies pret to shitu, mana omiites veseliibi krasi pasliktinaajas peec to eerchu kodieniem.. un vinjas vairs nav.. :(

man nav normaalas telts, nezinu kur guleeshu 2 naktis, ja braukshu.. :/

Link to comment
Share on other sites

Nu kā, entās reizes jau ir vis kaut kur aicināta, bet jau labu laiku nav ieradusies, nedomāju, no tā arī var spriest, ka neinteresē cilvēkam. Nu otrs variants ir, tāpēc, ka worms aicināja :D

Link to comment
Share on other sites

:)

Alisīte: Tu pat iedomāties nespēj, cik galanti mēdz būt gignieši. Sīkie augstāk par savu dirsu neleks, tie droši vien ar tevi vispār runāt negribēs, bet ar pārējiem viss būs supaah. Neesi jau pirmā meitene mūsu pasākumā :)

kronis visam :lol: seedeeshu viena un dzershu + skatiishos kaa nodzeraas visi?

Link to comment
Share on other sites

:) Mees uz KIPRU nevis KREETU braucam :P

Cik es skatiijos tad lidojumi ir tikai Riiga - Larnaka - Riiga, un ielidoshana ir 14.30 riigaa, kas ir pat ljoti pozitiivi un ticu ka speesim saorganizeeties lai laiciigi ierastos :thumbsup:

Ups... parlasiijos nedaudz :thumbsup:

Tad jau giadam juus ar atplestaam rokaam :10cm:

Link to comment
Share on other sites

:lol: seedeeshu viena un dzershu + skatiishos kaa nodzeraas visi?

Kas te kaada posidelofka?

Aiztiek = nepatiik, neaiztiek = arii nepatiik.

Noteikti, ka viena jau nu noteikti neseedeesi un neviens tev necentiisies paarmeeriigi uzmaakties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...