Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alise, atrodi topiku par gignbusu. Līdzi ņem

  1. ērtus apavus
  2. rezerves drēbes ( daudz zeķes :D )
  3. peldbikses, tai skaitā peldbrilles, pleznas un citus mēslus.
  4. guļamkuli
  5. telti - or guli kāda teltī
  6. dzreramos - tā, lai nepietrūktu
  7. paiku - tā, lai pabarotu visus viesus
  8. zobu birsti un pastu
tas būtu tā, in general.
Link to comment
Share on other sites

muuzika + vollejbola bumba + sashlik cepamais ir no manis.

ta ka biju pali kad satiku to vireli par autobusu, tad riita piezvanishu un kartigi ibio rio dirsa kjiiselis visu parjautashu/

eeem..

un futbola vieta noteikti noteikti ir jaamaina.

jo tur tak tagad ir nojume uzcelta, ugunskura vieta utml. sh1t

eem.. pielieciet pie dalibniekiem ari Diversanta Sievu

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

manas izredzes ierasties uz ši gada pasākumu ir palielinājušās līdz maksimumam. tikai kaut kas ārkārtējs varētu liegt man ierasties uz pasākumu. esmu atradis darbu, tā ka ceļošana pa eiropu augusta beigās atkrīt, bet paver iespēju ierasties pie divīša.

tik viena problēma, 5dienas tagad būs jāstrādā un līdz kādiem 7ņiem - 8ņiem apmērām. gribētos zināt, kas plāno ap tādu laiku doties ciemā?!

Link to comment
Share on other sites

tik viena problēma, 5dienas tagad būs jāstrādā un līdz kādiem 7ņiem - 8ņiem apmērām. gribētos zināt, kas plāno ap tādu laiku doties ciemā?!

nu es domaju ka tapat ipashi atrak pa 18-19 no rigas neizbrauks, jo visiem tak jastradaa... '

un panjem atprasies 1h atraak i vso... pietam ja tu veel dzivo pardaugavaa, tad visas problemas atkrit, jo lielakaa dalja domaju no rigas izgustesies paveeli (sedes korkji uz mukusalas aplja)

Link to comment
Share on other sites

ā, jā. pareiz, par to nebiju iedomājies. es gan hostēju centrā vai čiekurkalns/mežaparks. atkarībā no darba sākšu kustību vai no kojām.

bet ok, tad tas vismaz ir skaidrs. keine probleme.

Link to comment
Share on other sites

Es ņejebju, kur ir jāpiesakas uz šito pasākumu, bet pieņemšu, ka šeit! Man obligāti ir jānozīmējas ar savu jauno presīti (13 spartieši) un skaisti epilētajām kājām/muguru tā kā count me in uz 85%!

BTW, ja es braucu, tad ļoti vēlētos braukt ar GIGN busu! Kā saka, kā sāksi tusēt, tā arī visu tusiņu notusēsi!

Beefs??

Link to comment
Share on other sites

Da lol nēē! :) Aizrāva vienas meitenes texts. (mana brāļa draudzenes doh). Bračka bija velobraucējs un tie pediņi skuj kājas "as you already knew it". Nu vot un mēs ar šo runājamies un viņa saka... jāāā, man agrāk patika spalvaini džeki, bet Kārlītis ir mani izlutinājis (un tāds smaidiņš hi hi hi fuck mee yee fuck mee bich).

I made my simple conclusion -> gribi, lai tev laiza dirsu un kājas? Noskujies! :P

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...