Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Mozilla Firefox 3


Rush^
 Share

Recommended Posts

Man tā nav.

Tūļos jaukās ikonas ir nomainījuši kantaini taisnuļi, joslā vardarbīgi jau bija iemestas 3 grāmatzīmes, un tam visam vēl klāt mans monitors, kas saķēris dzelteno kaiti un sadomājis doties pensijā. Bet pirmos divus atsver milzīgais "atpakaļ" klabeklis un joslas izskats kopumā. Ātrumu vēl neesmu notestējis, bet, ja jau saka, ka esot ātrāks, tad rekomendēju šo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nav testēts, bet gan jau kādreiz. Kad tā vairs nebūs utaina beta ( lol, tagad laikam ir baigi stilīgi pēdējās betas saukt par release candidate ), bet normāls produkts. Pagaidām lai g33ki čakarējas.

Kopš es saņēmos un uzliku AdBlockeri un sačinīju downloadus, lai nebremzē, man ar FF2 pietiekami labi. Bet nu kādreiz man likās, ka arī FF2 sux, jo FF1 ir foršs gana un izskatās hujovāk, kā arī vēl kaut kas tur bija sapists, salīdzinot ar 1. versiju.

Link to comment
Share on other sites

Edit: Heh pirmais gļuks :D ejot Gign.lv galvenajā lapā, vislaik lapu nolaiž līdz lejai... un jāvelk uz augšu, pagaidām tikai gign.lv tāds šits.

Edit2:darbojas pat ,manuprāt, ātrāk nekā iepriekšējais, vai tikai man tikai tā liekas. :D

Man tā bija arī uz vecās versijas.

Link to comment
Share on other sites

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/62

vel pasaki, ka tev šitas addons iet? :unsure:

tur tač rakstīts This add-on is for older versions of Firefox

Edit: un vispār nesaprotu, kāpēc,tādu add-on`u likt? izmatno priekš tā ko citu :)

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

This add-on is for older versions of Firefox

Edit: un vispār nesaprotu, kāpēc,tādu add-on`u likt? izmatno priekš tā ko citu :)

runa jau iet par to, ka ne visi addoni neiet uz jaunā ff, citam tas addons ir mazsvarīgs, bet man tā ir peļņa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...