Jump to content
GIGN Forum

Dr.pain @ Milionaars?


Nak3D
 Share

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak aizmirsti, es jau ar to Hokeju neizgulējos, dēļ miljonāra nemocīšos, miegs svarīgāks, protams, ja kāds ierakstītu un ieliktu pie gign torrentiem būtu varonis! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Laikam drīz viss GIGN comūns būs pabijis televizora ekrānos.

Pagaidām ir bijuši Krish, Big_Shit, EDD un tagad jau Dr.Pain, tagad tik jāgaida kad worm ar macho parādīsies kādā realitātes šovā, piem. OKNA vai Dejo ar GIGN'ieti. :D

Link to comment
Share on other sites

kriš nebija kaut kādā zelta ģimenē? un big shit bija kaut kādā iepazīšanās huiņā. Tad vēl viņa draudzējās ar dareku, kad gāja uz turieni :) Nu tas tā.

bļe, bet kā es gribētu EDD un peinu redzēt. Laikam jau nav lemts.

p.s.

ā, jā pareizi - mahmeds bija prāta bankā.

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

vai arii es tagad smagi izgaazhos?

APBRĪNOJAMI!

1kārt, tas ir kaut kāds čiksu jautājums, kas normālam džekam nemaz nav jāzina

2kārt, varēju jau izdomāt, bet kaut kā uzreiz noskaņojos uz zāles palīdzību - sēdēt tur pa vidu nav tas pats, kas tagad gudri dirst

Link to comment
Share on other sites

APBRĪNOJAMI!

1kārt, tas ir kaut kāds čiksu jautājums, kas normālam džekam nemaz nav jāzina

2kārt, varēju jau izdomāt, bet kaut kā uzreiz noskaņojos uz zāles palīdzību - sēdēt tur pa vidu nav tas pats, kas tagad gudri dirst

johaidiii _ chiksu jautaajums gan buutu, cik biezhi ir jaaiet uz geela nagu korekciju :lol: par tauku lodiiteem, tas gan buutu tuvaak mediciinai vai vnk valodaa muusu pashu organismam. hm.. prieks ka vispaar piedaliijies :) es cilveeks kas nekad neesmu skatiijusies TV shoreiz iesleedzu aiz neko dariit TV, un redzu dzheku kas nezin par tauku lodiiteem :whistling:

p.s. kaa tu vispar tur tiki? un cik skanoshaa tev palika peec nodokljiem?

Link to comment
Share on other sites

banaans tev par piedaliishanos, jo es diez vai uzdriiksteetos aizbraukt pat uz kaadu no gign saietiem :khehehe: p.s. bez uzaicinaajuma :lol:

jebkuraa gadiijumaa apsveicu ar 100 eerikiem, kurus veel neesi dabuujis ....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...