Jump to content
GIGN Forum

Halloween


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Man vispaar super jautri gaaja.

Gaajaam, prasijaam saldumus a viens keks iedeva mums shnjabi laugh.gif

Bikinn apreebaam un turpinaajaam iet pa maajaam. Saakot ar pirmaam durviim dziivokllu maajaam, kameer tikaam liidz augshai, sabaazaam saldumus kabataa kurus dabuujaam un es skreeju pa priekshu un ar kaaju pa visaam durviim mochijaam. Sanaaca ka viens keks mums ar kautkaadu bomi dzinaas pakall tongue.gif

Peectam noskreejushies guleejaam uz visiem autinniem kas gadijaas, vienam kaputu ielocijaam blink.gif

Tad satikaam meitenes kuras bija paargjeerbushaas par maukaam XD.gif Vinnas ar melnu luupukraasu muus buchoja, peectam visa seja melna. Es protams to taa neatstaaju, buchoju pretii, pat sanaaca vienu uz dupsiiti nobuchot naughty.gif

Beigaas bishku pameetaajaam miskastes uz celja un tad gaajaam maajaas.

Vispaar supre jautri bija happy.gif

Un kaa jums huh.gif

Link to comment
Share on other sites

nesvinu hallow'eenu. amerikāniskums baigais, wlee.

eju pa ielu ar meiteni, piesienas kautkādi sīkie un prasa konfektes vai naudu. nevis trick or treat, nekas taads. speeciigs besis uznaaca, bet blakus bija laimas veikals. nesaprotu, kuri vecaaki Latvijaa laizh savus siichus aaraa shitaadaa laikaa staigaat pa ielaam un sieties klaat sveshiem ljaudiim...

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Nu baigais malacis, Koрker!

Nez нekatвs arо iesi ar tвdu rosmi?

Nз?

Nu protams, ka nз! Нekatas taиu nav stilоgas atрнirоbв no FAKING AMERIKВТU SVЗTKIEM, KURIEM LATVIJВ NEMAZ NEVAJADZЗTU BЫT. Vo blin, Latvijв tev pieies pie mвjas un teiks "Trick or Treat", dabыs "Trick or Uppercut Treat", vai arо "Trick or Kidnap, Rape & Organ Steal Treat"! Atvainojiet, ka es tik ekspansоvs, vienkвrрi besо, ka tagad visa Rоga (jв uzsveru Rоga) pilna pokemхnu un laimu, kas staigвs apkвrt tзlojot вmорus + piedzзruрies.

gussa.gifsmiliez.de_2477.gif

Un kaa jums

stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa viss shitais padebiilais amerikaanisms ir galiigi garaam, baigaa shkrobe par shitiem sveetkiem (un citiem no aizdiikja ievaaktajaam parazhaam 12.gif )

Latvieshu kjekatas ir daudz labaakas, jo var iet vairaaku dienu garumaa ciemos naughty.gif

es shodien vairs durvis neveeru valjaa, kaa tie mazie nelaimes bija apnikushi.

Link to comment
Share on other sites

neenu kaa. origjinaali jau tie nav amīšu svētki, bet anglju (pa BBC klausijos ka pirmais impulss naacis no Skotijas). bet tomeer kautkaa baigi ar ASV saistaas. besii...

(aa, ja kas, esmu par Keriju wink.gif )

vieniigie ne-latviskie sveetki, ko zinaamaa meeraa gan atbalstu, ir Valentiina diena wub.gif. bet tas jau vecuma deelj happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Es dirdzu - pie durvīm zvans... huh.gif Kas tur? Aizeju palūkot pa actiņu... dry.gif Skatos divi kaut kādi hibrīti melnos apmetņos un ar kaut kādām tizlām maskām... blink.gif Es padomāju... dry.gif Saldumu man nav... un ja būtu, tad tik un tā nedotu... tongue.gif Es pasmējos un aizgāju atpakaļ uz istabu... biggrin.gif Tie turpināja zvanīties... mad.gif Beigās apvainojās un aizgāja... tongue.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

nesivneeju... nez man kaut kaa neitraala attieksme pret to shitu... ne riebjas n patiik, pa logu vareeeju pavaeerot notiekosho. Kaa mazie dullie skraidelee apkaart, atlika mna iziet uzpiipeet aaraa, ta ne nokurienes uzradaaas un pieseejaas, bet shie jau nor,maali bija uzvaariijushies, no biezajiem 9 ls savaakushi jau bija + veel pilns ar konchaam... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Pēc Latvijas statistikas datiem:

82% iedzīvotāju gaida Helovīnu,

57% ļoti aktīvi tajā piedalās,

10% zina, kas ir Helovīns.

Taa arii aptuveni izskataas , retais vispaar zin ,kas tas ir ,bet citiem galvenais dariit to pashu ,ko aamurikaanjiem smiliez.de_29.gif ,vai kaarteejo reizi piedzerties smile.gif ,kas nebuutu tas trakaakais.

Nepatiik man tas iiru bullshits...

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

neenu kaa. origjinaali jau tie nav amīšu svētki, bet anglju (pa BBC klausijos ka pirmais impulss naacis no Skotijas). bet tomeer kautkaa baigi ar ASV saistaas. besii...

(aa, ja kas, esmu par Keriju wink.gif )

vieniigie ne-latviskie sveetki, ko zinaamaa meeraa gan atbalstu, ir Valentiina diena wub.gif. bet tas jau vecuma deelj happy.gif

Lieta jau taada, ka Jenjkjiem pashiem savas kultuuras nav, jo vieniigo, kas vareeja kljuut par vinju kultuuru vinji izshaava "jaukajos" mezhoniigo rietumu laikos. Jenjkji ri liidziigi kaa senie romieshi! Vieniigais ko Amerikaanji dara ar visu shito shitu (jakajaam tradiicijaam), drausmiigi iztizlo un riktiigi popularizee.

Link to comment
Share on other sites

man prieks ka koshkam fans bija happy.gif

ee, izskataas ka tu esi ticis maajaas. Kaa tad taa? blink.gif

Prieks ka pajautaaji, un shet saakas jauns staasts laugh.gif

Es paliku riigaa kaa jau juus zinat, aizbraucu pie vienas tantes kaadu laiku a shii brauca pie radiem uz ruujienu un panjeema mani liidz sakot ka vareessu kautkad trezzdien braukt maajaas, a nekaa.

Pienaaca ceturdiena un nes saaku plaanot savu lielo plaanu, dabuuju autobusu sarakstu un visus citus shitus un atklaaju ka vieniigais autobus ir 7:35, bet liidz vinnam jaabrauc ar veelvienu autobusu. Nu ko, naakamajaa dienaa 5:00 no rita augshaa, nosperu vecenei neudu un eju uz autobusu, bet pietruukst nauda. Saaku cilveekiem prasiit naudu, a visi taa bailiigi skataas uz mani itkaa es buutu zaglis un aatraak saak iet. Beigaas viena laipna meitene aizdeva man 35 sant happy.gif

Taalaak viss gaaja kaa smeereets.

Kad tiku maajaas sariikoju tusinnu ar dahuja meiteneem pie sevis. Meitenes dabuuju chamdiit, dzeeru shmpunu un puutu burbuljus pa muti, lecu araa no 2 staava loga. Vispaar jautri gaaja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif koshka tu esi vecis XD.gif

man pa heloviiniem gaaja taa -> sarunaajaam peekshnji ar draugiem iet laukaa okey sataisos ejam satiekamies aizejam lidz centram patuseejam mazliet uz rinkji nosalstam un ejam maajaa laugh.gif nottin special vieniigi prieks bija paskatiities uz meiteneem kas bija prikoliigi nokraasojushaas un vel bija reeciigi tas ka heloviinu vakars bija itkaa sestdien bet mees gaajaam sveetdienaaa laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Gaajaam, prasijaam saldumus a viens keks iedeva mums shnjabi laugh.gif

smiliez.de_2125.gif butu zinajis ar butu gajis prasit saldumus smile.gif

btw man ar kadas 3 reizes naca

1) kaukadas siikas meitenes, es neatveru bet sencis iedeva banaanu, tomatu un prjanjiku XD.gif

2) es atveru, bija tadas 2 as meitenes ap 14. vinjas teica ka parvakshoties dzivot pie manis ja nepacienashu laugh.gif , es iedevu Wearthers Original konfektes

3) nelaidu jo zb jau cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

diez ko tad tu teiksi z-sveetkos laugh.gif visi sveetki jau ir komercializeeti ja taa paskataas.. jaanji - alus [reklaamas pastiprinaataa daudzumaa taa shkjiet], lieldienas [ olas, kraasas, etc shits], visaadas dienas [skolotaaju,maates,valentiina,vel nez kaadas] viss jau ir komercializeeC taa ka manupraat.. SVINAAAMMM cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...