Jump to content
GIGN Forum

Trakais Paalis


Koshkers
 Share

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nee alko 15%...tilpums es nezinu cik tur bija..taada pati pudele kaada bija tiem kokteiljiem...

Tekilai 15% alkohols? Wtf? Kas ta par tekilu? blink.gif

_________________________

Nosaukums...100 g........50 g.

____v_______ v________v___

Tekila Gold...1,90 Ls....0,95 Ls

Olmeka........2,25Ls.....1,13 Ls

Mendoza......1,20 Ls.....0,60 Ls

Sierra Silver.2,10 Ls....1,05 Ls

Camino........1,85 Ls....0,93 Ls

_________________________

post-6-1098644740.jpg

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

Dooh, kas juus veel nesaprotat, ka dzheki dzeera kaukaadus tur tekilas kokteiliishus, A mosh tas bija Ice beer ar tekilu. Nu kaukaadu baigo suudu. Taapeec turpmaak nebruukjee mute extra. Un tas, ka tev no riita nesaapeeeja galva un tu visu atcereejies veel nenoziimee, ka nebijaat paalii. Man arii kaadreiz no riitiem galva nesaapeeja un es visu atcereejos, bet tas taapeec, ka visi tie suudi pa nakti paspeejushi iziet. Ai nu labi, piedirst...
Link to comment
Share on other sites

nee alko 15%...tilpums es nezinu cik tur bija..taada pati pudele kaada bija tiem kokteiljiem...

tad tu gribi ,tjipa , teikt ,ka tekila ir vaajaaka par shnjabi???

Es shnjabi vel varu bez uzdzeramo izdzert 0.2 , bet ,lai es tekilu izdzertu 0.2 bez kautkaa ko pa virsu ieest vai uzdzert .......hhhmmm es uzvietas apraudaatos...

Link to comment
Share on other sites

tad tu gribi ,tjipa , teikt ,ka tekila ir vaajaaka par shnjabi???

Es shnjabi vel varu bez uzdzeramo izdzert 0.2 , bet ,lai es tekilu izdzertu 0.2 bez kautkaa ko pa virsu ieest vai uzdzert .......hhhmmm es uzvietas apraudaatos...

That's right! wink.gif

post-6-1098865578.gif

Link to comment
Share on other sites

es ar diezgan biezhi dzeru ,bet tikai tad kad ir kaadi tusinji vai dzimene kaadam itd. bet ,lai es dzertu tikai taada prikola peec , un tikai kautkur kaadaa tur pamestaa maajaa , vai kura veel nav uzcelta vai arii pie kaadas treptelpas....NEE....man tas liekas pat tizli....

Link to comment
Share on other sites

tāds jauks maisījums, kuru, domāju, vislabāk raksturo skaitlis 75.

lietošana - dzer ar salmiņu no glāzes liesmojošā veidā (tb aizdedzinātu). bet patiesībā efekts nemainās, ir tikai vizuāli pievilcīgi.

Link to comment
Share on other sites

tāds jauks maisījums, kuru, domāju, vislabāk raksturo skaitlis 75.

lietošana - dzer ar salmiņu no glāzes liesmojošā veidā (tb aizdedzinātu). bet patiesībā efekts nemainās, ir tikai vizuāli pievilcīgi.

lietoshanas veidi ir dazhaadi man zinaamais ir bish savaadaaks.. tobish notiek baigaa fishka ar glaazhu mainju un beigaas sanaak taa, ka no vienas iztriec absintu un no otras, kura ir apgriezta otraadaak bish pacel malinju un ar salminju izsuuc duumus jeb pareizaak sakot tvaiku un kaa stafinju bik paturi.. esmu taa darijis tik 1reiz un taa vakara izskanju es neatceros.. happy.gif

taakaa ar absintu vajag uzmaniities, bet garsha vinjam zaibis laba smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...