Jump to content
GIGN Forum

Tetuvejumi


Seen
 Share

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

Man ir pazistamais pasham pie ka varu tetuvet un par samera leetam cenam. Tagad tikai domaju KO varetu tetuvet...

skatoties kur domaa tetoveet, man kaa piemeeram ir divi tetoveejumi, viens ir uz laapstinjas - juuras zirdzinjsh+drakons (baigais zamuts iisteniibaa) :thumbsup: uz laapstinjas es vinju pati neredzu ja nu vieniigi pie liela spogulja, manaa gadiijumaa tas ir liels pluss jo retaak vinju redzu jo mazaak vinjsh man apniiks :) un otrs ir pie dibuaa .. nu kur jau visaam meiteneem :lol: man tur ir playboy zakjiits :) un arii tur es vinju redzu ljooti minimaali..

Link to comment
Share on other sites

te es nevaru neiemest savu, jo pašam ir doma sevi izrotāt.

tev vajadzētu vispirms izdomāt, vai taisi tetovējumu priekš sevis vai citiem. imo, tetovējumi, kam ir kāda dziļāka nozīme, piemēram, saistas ar kādu pagātnes pārdzīvojumu, izpelnas lielāku atzinību, kā kaut kāds krāns uz vaigiem. vēl, ja dari ko paliekošu ar savu ķermeni - naudu nevajadzētu taupīt.

Link to comment
Share on other sites

Tur nu es tev palīdzēt nevarēšu. Es jau no paša sākuma zināju, ko vēlos. Atlika tikai atrast atbilstošu bildi internetā.

Iesaku aiziet uz tetovēšanas salonu un apskatīties, kādus darbus puisis ir taisījis - varbūt smelsies iedvesmu. Bet vispār neiesaku tā rīkoties - sanāks, ka tu būsi uzlicis tetovējumi tikai tāpēc, ka vēlies, lai būtu tetovējums. Vajag saprast, ko tu vēlies - tetovējums ir daļa no tevis, tam kaut kā arī jāraksturo tevi. Protams, var uzlikt ķīniešu hieroglifu ar nozīmi "nākotne", "mūžība", "sūds" vai vēl nezin kas. Bet vai tas raksturos tevi? Diez vai.

PAREIZI?

Link to comment
Share on other sites

Pilnigi piekriitu tev... Tas jau nav nekads koshlenju tetuvejums ko tu vari dabut nost. Paliks uz muzu... Man vajag vismaz k-ko paskatities neta kadas bildes u.t.t Neko parak lielu es nedomaju. Bet protams k-ko ar nozimi vajag izdomat. Tie kjinieshu heroglifi ir katram treshajam un jau novecojusi man piemeram nepatik.

Link to comment
Share on other sites

Diemzhel nav tadu draugu kas kruta zimetu...

Tagad deviantART skatos tetovejumus un uzduros tagad tikai diviem kas ta patiik: post-13235-1210092493_thumb.jpg

post-13235-1210092510_thumb.jpg

Ko jus domajat?

Edited by Seen
Link to comment
Share on other sites

srry pa d-post bet neviens sho topicu neskatijas. Reali tas tattoo pie ta chalja lidz 30Ls pa vecajam cenam. Taka pagaidam neko sakarigaku neesmu atradis liekas tads sexigakais :) parejie pokemoniski zvaigznites u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu. Te gan atkal sākas runa par to, vai taisi tetovējumu sev, vai citiem, bet jebkurā gadījumā vari izvēlēties ko labāku. Es gan tetovējumu cenās īpaši, precīzāk, vispār neorientējos, taču man kautkā šķiet, ka 30ls nav daudz, un kā jau kaamis teica, tad kapeikas skaitīt nevajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

1. tribal nav nodrazt jo tads vel vrogje nevienam nav ;) Un prasts vinsh isti ari neliekas... es vel mekleju esmu izskatijis baigi duadz bildes :) doma vel ir par tadu dunci un tur apkart visadas fignjas.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā tie katalogi reāli iesūkā, jo tās bildes, +/-, ir galīgi garām, cik es viņas senāk izskatīju. Un plus, būtu lieki teikt, ka tie tetovējumi, kuri ir katalogā būs vēl pārdesmit cilvēkiem(ja ne vairāk).

p.s Vai kāds nezin kā sauc rakstiskos tetovējumus? Atceros, ka bija kaut kāds specifisks vārds, bet tieši kāds neatminu. Kaut kas uz "O" burtu bija ^_^

EDIT: pirms pārdesmit minūtēm zvanīju Zanei(Vadima sekretāre) tur viss ir aizņemts līdz jūnija beigām.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Kaut kādā 16 gadu vecumā gribēju sev tetovējumu. Vajadzēja tā, ka vairāk kā ēst. Bet kaut kas toreiz nesanāca un tagad esmu priecīgs, ka toreiz neko neuztetovēju. Tomēr tajā vecumā nav nekāds ne briedums, ne normāla domāšana. Tad tas likās vajadzīgs tikai tāpēc, lai būtu stilīgi, izceltos utt. Daudzi te runā par tetovējumiem, kurus uztaisa un tad priecājas, ka tie ir tādās vietās, ko pats neredz. Tad kāda jēga tetovēties, ja pats to negribi redzēt? :thumbsup:

Varbūt kaut kad vēlāk kaut ko arī izdomāšu sev uztetovēt, bet tas noteikti būs kaut kas, ko domāšu pusgadu un katrā ziņā nebūs nekas liels. Muguru notetovēt ar locekļiem netaisos. :)

Link to comment
Share on other sites

Tetovejumu jau man gribas entos gadus tikai tagad reali esmu izdomajis ka man vajag.

Ko visi ar to Vadimu? itka vinsh butu vienigais kas mak taisiit...Ir vel pilna pakalja ar cilvekiem kas labi tetovee. Un salona netaisishu tapec ka tur ir normalas summas kas pagaidam man nav. Ja uz tetovejumiem naudu nevajag zhelot bet ir tie pashi cilveki kas strada salona vinji majas arii taisa piemeram draugiem u.t.t Es caur masas viru pie drauga vinsh pats salona strada + vel majas vinjam ka salona un par leetam summam :)

EDIT: Pain mieriigi ;)

Edited by Seen
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...