Jump to content
GIGN Forum

Palaidniibas


Seen
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Nezinu vai shads topiks ir bijis... Tatad varetu katrs izstastiit kadas palaidniibas ir darijis berniibas. Skola, pagalma u.t.t

Kaut vai vismaz 1 palaidniibu es domaju butu reciigi palasiit ko katrs ir sastradajis budams mazinsh :) Bet nu ja kadam ir tas palaidniibas daudz tad tik uz priekshu sarakstat :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu ne jau k-ko tik fucking jeelu te rakstat... k-ko normalu ar normalu aprakstu.

Es bleg berniba kakjim mute iedirsu. zajibis visu var saprast... normali visu situaciju u.t.t nevis k-kadu shitu ka tur pamizi k-kur...

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz beernudaarzaa nejaushi atstaaju kabats lakatu uz maaksliigaa kamiina, nu taa sanaaca, kad aizdegaas un tas kamiins arii nodega un ar ugunsdzeeshamo aparaatu visu apdzeesa :D

Nu taa sanaaca, bet nu varbuut jaapakustina breini mosh ko atcereeshos.

Link to comment
Share on other sites

Kad man bija kādi 5-6 gadi, mēs ar draugu kko ārā čakarējāmies un bija viens tāds policists, kurš visiem nepatika. Un tur blakus bija plūmju koks... Tā nu mēs savācām diezgan daudz plūmju (tās mazās, dzeltenās) un sākām tik lādēt pa viņu un viņa mašīnu :D

Šito nezinu vai var nosaukt par palaidnību, bet nu izstāstīšu. Nesen bijām ievākušies mājā, biju vēl sīks, dumjš, stulbs utt... Tajā laikā bija stilīgi spēlēt tetri. Laikam bija brīvdienas, spēlēju tetri un baterijas beidzās - baigā šaize! Izdomāju, ka tav sūdam tik elektrību vajag un viss būs štokos. Aizgāju uz garāžu un no riteņa spieķiem notinu vadiņus (tajā laikā daudzi tina krāsainus vadiņus pie spieķiem). Iegāju istabā, vienus vadu galus pieliku tetrim pie tajām atsperītēm, nu kr4 vietās kur skarās bateriju gali, un otrus vadu galus stūķēju rozetē :lol: . Tad mājai izsita korķus, rozete bik nodega melna un visi vadi no sienas atleca... Vēlāk dabūju brāzienu, bet toties tetris vēl gāja :khehehe:

Šitie pagaidām nāk prātā, gan jau bija vēl kkas... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Kad mācijos 8. klasē (varbūt arī kļūdos) Zimēšanas kabinetā tieši aiz durvīm bija lūka (aizvērta). Tā nu izdomāju, ka varētu atvērt viņu un uzklāt pa virsu papīra sloksni, kas zīmēšanas kabinetā netrūka. Doma bija tāda - Nāks skolotājs un ievelsies viņā, muhahahahaha. Bet par laimi man un skolotājam tā nenotika, jo meitenes nostučija. :pizdiblee:

Edited by Hofo
Link to comment
Share on other sites

Nu njez vai ši bija palaidnība, bet vienalga....

Kad bija ~4-5 gadi, būdams laukos, es iekāpu tādā kā dīķī... Tas bija zaļā krāsa, vārdu sakot aizaudzis... Reāli kā kaut kāda putra XD Un tad nu man iestiga mazie zābaciņi un sāku slīkt :s, taču par laimi, kad jau biju līdz viduklim iestidzis, mani pamanīja un izvilka. Vieta kur viss notika bija aiz fermas un redzēt nevarēja... Tā nu par laimi esmu šeit sveiks un vesels... Laigan bija iespēja, ka tagad lidinātos pa debesu mākonīšiem...

EDIT. Atcerējos, kad tēvs bija ugunsdzēsējs es viņu mašīnai (ugunsdzēsēju) nolaidu riepas un tad, par sodu tam, stāvēju kaktā... :pizdiblee:

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, kāpņu telpa un bazilika ir 2 dažādas lietas... Galu galā tici vai netici Dievam, bet tur cilvēki nāk to pielūgt vai remdēt sāpes... Bet kāpņu telpa ir parasta publiska vieta.....

Link to comment
Share on other sites

AK DIEVS, KĀPŅU PIEČURĀŠANA, APČURĀŠANA tās ir palaidnības ? ? ? ? ?

slinkums rakstīt, bet kautvai sīkās - nodedzinājām ( 9~10 gados ) ar draugu RIKTIIIIGI lielu staabinju(kas piedereja lielajiem puishiem) un pus mezhu, 13 ~ 14 gados Bēgām no strādniekiem jo acu priekšā bet vinji bija 200 metru tālāk, nevarētu teikt zagām jo mums nevajadzeeja bet aamuru un naglas un peec tam 4alis iekaapa mashiina un atrada muus :D :D :D gaajam naglas lasiit ko izberam utt teica ja redzees 50 metru ataluma GALVAS RIPOS :D tak tie ir siikumi vel....

Link to comment
Share on other sites

lol, tāds jokdaris. pietam, bikšu piečurāšana nav "palaidnība", bet vienkārši tizlums (neskaitot slimus cilvēkus vai invalīdus, zīdaiņus).

runājot par sevi, neko īpaši traku neesmu darījis, ja nu vienīgi bastoju skolu (tas bija 6 gadu vecumā). galvenais, ka tagad nemaz prātā nenāk vnk nedoties uz skolu :)

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

skatos čaļiem nav iekšās, nu, ņemšu un uzbliezīšu vienu.

ievadam: vecums knapi 5 gadi, laiks kad vēl uzturējos Kandavā. dzīvoju VLT (Valsts Lauksaimniecības Tehnikuma) kojās, mamma bija pasniedzēja, tādēļ varējām ieņemt VIP dzīvokļus. es ar vietējiem pagalma puišeļiem veidojām bandu, pagalms gan bija visai liels - visa tehnikuma un koju teritorija, vēl normāls zemes gabals ar drūpošo un nepabeigto iekšējā peldbaseina kompleksu. bijām liels bars (biju jaunākais, bet divi bija pat no 4. klases) - vismaz atceros, ka spēli "12 puļķīši" spēlējām ar kādiem 16 koka sprunguļiem.

tātad, visus teritorijas apstādījumus pārvaldīja, mūsuprāt, tikai viens darbinieks. Dzintars - viņa vārds vai uzvārds, nezinu, nav svarīgi, jo mēs šo "lielo ļaunumu" dēvējām par "dārznieku". viņš bija vecis gados, ar kuplu bārdu un dārdošu balsi, apģērbs by default, zīmīgi gumijas zābaki un zaļa naģene. ja tagad padomāju, viņš varēja būt Čaka rada gabals, jo zem bārdas vieta dūrei pietika. bijām palaidņu banda, tādēļ arī "dārznieks" mūs turēja aizdomās par katru mazāko puķudobju defektu, egļu zaru lūzumu, mistkastes satura izsvaidīšanu pa ielu utt. bet tad katru reizi mēs laidāmies lapās, un vienīgais, kas spēja panākt mūsu ātrās kājas bija viņa izdvestie nosodījumi un pesteļi. reiz, jutāmies īpaši aizskarti par "absolūtā ļaunuma" izturēšanos pret mums, tādēļ sadomājām kārtīgi nopļaut vienu kadiķu audzi( vai arī tas bija kaut kas no ziedu klāsta). domāts darīts. nepagāja ilgs laiks, kad "dārznieks" drāzās mums virsū, viņa zvērīgās acis caururba un sagrāva mūsu bandas dzelžaino morāli un no bailēm neviens nespēja pakustēties. kad ļaunuma saknes acs lūkojās mūsos, lielākajiem puikām pietika loģikas, lai pateiktu, ka mēs nebijām vainīgi. un tavu brīnumu! dārznieks mūs visus kārtīgi nopētījis apsviedās un devās prom. sajūta kā no muguras nokristu smagās mašīnas ķieģeļu krava. lieki, piebilst, ka kopš tā gadījuma dārznieks iemantoja neaizskaramības statusu mūsu bandas morāles kodeksā un tādi podi netika vairs gāzti.

6 gados iet skolā?

jā, es arī saku iet skolā 6 gadu vecumā, sapratu, ka jāmet tām bērnudārza muļķībām miers.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...