Jump to content
GIGN Forum

Pāris Photoshop Darbi.


TheGod
 Share

Recommended Posts

Smuki.

OxDEAD Beef katram savadaka gaume. ;)

<_<

Link to comment
Share on other sites

;)

KADA TOLKA TU TO RAKSTIJI?

Link to comment
Share on other sites

Lah*d.lv logo ir esmu tur izbijis Admins ;)

Tākā nolēmām projektu slēgt un pārdevām citās rokās.

Tas bija mazs Offtopic

Tātad, es varu pameikot sigus., ja kādam ir vēlēšanās ;)

Visi ir manis veidoti ;)

P.S. Par manu meiteni lūgšu neizteikt komentārus, bet gan par pašu darbu :D

Edited by TheGod
Link to comment
Share on other sites

Pie vinja darbiem ari pievienojas shiss. ko vinjs uztaisija man :)

njemiet linku kas ir tee

Link to comment
Share on other sites

ф jв. es arо gribu. Es gribu tвdu kur nindzjas spridzina kaut kвdus stulbus bзrnus un visapkвrt ir daudz asinis.

2 variants - Lвcis uz monocikla kosmosв. Vзlams lai viтр юonglзtu ar meteorоtiem (bet nav obligвti)

3 variants - divi tзjas maisiтi priecоgai иiksai mutз un blakus uzraksts TEABAGGING IS FUN!!!

4 variants - Smaidоga dюeka bilde, kur viтр ar cimdu rokв tur vienu sыdainu pirkstu gaisв un blakus uzraksts "Nвc strвdвt par proktologu!" Рitas jвpapildina ar efektiem lai izskatвs kruta.

5. - Liels kuмis ar daudz lielgabaliem. Kuмis izskatвs pзc dibena. Blakus uzraksts - ASS WORSHIP.

6. Ыsains itвпu cirka mвkslinieks apspоlзtв triko iet pвri virvei, kura nostiepta pвri Milzоgai Spalvainai Pakaпai.

7. Dюeks ar dakрiтu зd zilu popkornu, kuru blakвm vemj purpurkrвsas kurmis (kurр ir bзdоgs)

8. Orangutans ar boksa cimdiem un ziliem рortiem (var arо sarkanus) ir vienв ringв ar parisu hiltoni, kura ir plika, pieliekusies un kuru pakaпв drвю Kвds Randoms Rokeris. Blakus uzraksts "Guess who's next"

9. vзl kвds variants ja nu iepriekрзjos nesanвk realizзt.

vispвr ignorз to pirmo, pвrзjie labвki (ja nu vienоgi tie bзrni ir baigi izmisuрi un paрноduрi un vispвr labi izskatвs).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...