Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibu Apgreids


vbyuer
 Share

Recommended Posts

Domaajams juus mani +/- paziistat ,par sevi cerams nav jaastaasta ,pieredze un viss cits tiesiibaam nepiecieshamais arii ir.Tad nu varbuut man vareetu ziedot kaadu slap un xtsay, par rslotu buutu iipashi pateiciigs, kaut gan vairaak teemeeju uz tiesiibu apgreidi smile.gif Ceru uz atbalstu shades.gif

Link to comment
Share on other sites

Sakarigs geks gan pec spelet prasmes gan pec tekstiem.... tikai man visu laiku likas ka tev jau ir shis komandas huh.gif [iznemot slotu] ! Domajams ka ar tiesibam maces rikoties tongue.gif [:Nepievil mani:] ! karo4 par tiesibu apgreidu Rec, par slotu jau ari bet nu taka man slota nav tad diez vai tas tiks nemts veraa! naughty.gif

P.S

kadas tiesibas tev patreiz ir?

Link to comment
Share on other sites

tikai vote tiesiibas ,kuras diezgan interesantaa celjaa dabuuju smile.gif >.<

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

bl00d.

vote tiesibas vinjam tochna ir ilgi. betnu taa jau ir, ka no vinjam liela tolka nav =/ nju nez, it kaa jau buutu neslikti, ja vinjam iedotu paris extra komandas, bet tikai no vinjam nav sevishkja jeega, ja speelee tik reti... eusa_think.gif

Link to comment
Share on other sites

tam ,ka peedeejaa laikaa speeleeju reti bija iemesli, turpmaak speeleeshu vairaak ,par to vari neuztraukties naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

betnu tiesiibu upgreidu jaunu toch shai personai vaidzeetu apstiprinaat, njemot veeraa ka taas tiesiibas nav _tik_ dzilji drausmiigi shausmiigas ka tikai retajiem var taas pieshkjirt. Bez tam keeks jau ir teoreetiski izsenis zinaams un varu pat dereet ka tieshi vinjam dodot nekas slikts nebuus.

njemot veeraa patieshaam ka slotu doshana biezhi vien ir neizprotama tadnu arii nevar saprast tos iemeslus kaadeelj dod un liidz ar to es nevaru noteikt vai prieksh slota ir atbilstoshs tas taa ... par slotu

*erm rakstiiju jo paluudza ne aiz savas veelmes bet rakstiiju ko domaaju*

Link to comment
Share on other sites

dereetu kaads komentaars pa teemu no GIGN puses hmm.gif

P.S symb ,juutu liidz

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

No manas puses rekomendaacija. Puisis jauns, bet praatiigs. Vismaz varbuut vinjsh taas tiesiibas arii izmantos vajadziibas gadiijumaa, jo man shkjiet, ka lielai daljai adminu tiesiibas vairaak vai mazaak ir tikai kaa putekljiem klaata trofeja...

Link to comment
Share on other sites

Nee! Totals filtrs! laugh.gif

tas tadeelj ,ka atteicos ar tevi speeleet 2 vs 2 , un pieliku pie ignoreeto listes par taadiem glaimojoshiem vaardiem kaa - blje daunis ?

Link to comment
Share on other sites

varbuut tomeer juus vareetu man sniegt konkreetu atbildi . . .

bucher - ja veelies runaaat naac chataa ,nevis piepis citu cilveeku topikus sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...