Jump to content
GIGN Forum

Ieroča Atļauja


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Hmm.. izklausas easy! :) cik daudz laika uz to visu kopa aiziet? Tur vajag kaut kadu ipasu iemeslu izdomat, vai prosta klijanu iela pasaki, ka gribi puhalku un sie tev iedod papirus, pasaka, kad eksamens un lieta darita? A ja es gribu iet macities, tad kuri butu tie kursi (kur) kur butu jaiet?

THNX!

:) Vajag tev iet uz policijas pārvaldi Klijānu ielāTev piedāvās 2as lietas: vai nu tu ej kursos vai nu tu nopērc noteikumus, kuri ir uzrakstīti uz pārdesmit lapām. Tad tev vēl būs jāpiezvana instruktoram, kurš tev iemācīs izjaukt un salikt Makarova pistoli. Tālāk ej uz eksāmenu, izvelc biļeti ar tēmu un sāc stāstīt par to tēmu. Saliec/izjauc pistoli un tev rokās būs nēsāšanas un glabāšanas atļauja.

Link to comment
Share on other sites

nu ir 3 viedu ieroči:

medību ieroči,

sporta ieroči,

pašaizsardzības ieroči.

lai dabūtu medību ieroci, tev jāiziet mednieka kursi un jānokārto eksāmens.

lai dabūtu sporta ieroci, vajag attiecīgā sporta vieda pārstāvnecības atļauju.

par pašaizsardības ieroci runājot - es zinu, kas nepieciešams, lai dabūtu tā nēsāšanas atļauju: tev jābūt reāliem dzīvības draudiem, tad tu vari dabūt nēsāšanas atļauju, pr glabāšanu nezinu.

pameklē netā ieroču aprites likumu un palasi!

Link to comment
Share on other sites

medību ieroči,

sporta ieroči,

pašaizsardzības ieroči.

lai dabūtu medību ieroci, tev jāiziet mednieka kursi un jānokārto eksāmens.

lai dabūtu sporta ieroci, vajag attiecīgā sporta vieda pārstāvnecības atļauju.

par pašaizsardības ieroci runājot - es zinu, kas nepieciešams, lai dabūtu tā nēsāšanas atļauju: tev jābūt reāliem dzīvības draudiem, tad tu vari dabūt nēsāšanas atļauju, pr glabāšanu nezinu.

pameklē netā ieroču aprites likumu un palasi!

Un ceturtais - militārie un mentu ieroči :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Mani fascinē cilvēka spēja skaidri izteikt savas domas. Fantastiski. Skatījos 5 minūtes bet tā arī šī teikuma jēgu neuztvēru. Mani ārkārtīgi iepriecina doma, kā Kevins izvalbījis aci, atvēris muti un izbāzis mēli šito stenēdams ir klabinājis uz klaviatūras.

Link to comment
Share on other sites

Man ir gazene mutere nopirka un teica uz pamata ka tapec jo man krosinies un aizstavibai :D

To, ka mutere tev ir gāzene, es saprotu, bet wtf is "krosinies"? Tas ir pizgjec, es arī ilgi lasīju, bet tā arī neiebraucu tavā textā! :D

Beef, nah Tev ieroci? Tikai lieki stresi...pēc tam par katru šavienu jāatbild "pa polnoi programe"...gribi kādu pabiedēt - nopērc centrāltirgū gāzeni pa 50Ls.

Link to comment
Share on other sites

viņi regulāri ierodas pārbaudīt seifu un nejau tev var būt kautkāds hujovais seifs, bet kautkas stiprāks, lai ar beizbolku nevar sasist. medniekiem, izlabo samuray, ja maldos, (manam paziņam) pa medību ieroci brauc reizi 1-2 mēnēšos pārbaudīt vai viss vietās + vēl par kautkādu prikolu iespējams ar laiku būs nepieciešami divi seifi, kur visu to glabāt, monīciju un ieroci atsevišķi vai kautkā tā. atkarīgs kāds inspektors gadās...

ā jā. 900 poust. :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

ir tā, ka seifu nāk pārbaudīt katru reizi, kad pagarini atļauju. tas ir ik pa 3 gadiem, bet protams, ka var ierasties jebkurā laikā pārbaudīt. ā un seifam jābūt vismaz 2 mm biezam!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...