Jump to content
GIGN Forum

! Vai Gign Smird Vai Nee?


rD.chucky
 Share

gign tak smird!  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

domaa pat ja tu buutu labaakais aimeris GIGN serverii, tu dabuutu tiesiibas? peec taviem peedeejiem topikiem skatoties, tev tiesiibas nespiid, jo tavs intelekta liimenis neatbilst pat teens.lv nepiecieshamajam minimumam... smiliez.de_2477.gif

sorry par sviestu, me stiimz wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es skatos te ahuuna daudz dirsaa liideeju, peec statistikas 1 var spriest ka GIGN patieshaam SMIRD, jo tur i uzlikta kaut kaada ljevaa vote uz to ka "" macho smird"", jo pats uzraxtiijis ""smirdu tikai es"" hahahah vecais viss oK? +veel ielicis iekavaas manu vaardu - tjipa es esmu to vote licis, nu tu DOD! turries cik noprotu JAA 8 NEE 4 hehe gign sMIRD 2x vairaak kaa smarzho FUUU! nes jau pa gabalu! evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Ble chuky kads tu esi lohs, ( nelieciet man warn level, jo es saku patiesibu un bez lamuvardiem neiztikt) tu sikais pidarin tu vispar neko nerubi, tavs aims, varu deret suka vairak ka jebkas uz pasaules un isteniba tu esi pilnigs tizlenis, jo tu nedabuji tiesibas uz GIGN un tagad sac kaut ko dirst, macho vismaz rubi fisku, ka kaut ko nomainit, atskiriba no tevis, ja tev nepatik gign, utt, tad pisies nahuj, tu seit nevienam neesi vajadzigs!

Link to comment
Share on other sites

es skatos te ahuuna daudz dirsaa liideeju, peec statistikas 1 var spriest ka GIGN patieshaam SMIRD, jo tur i uzlikta kaut kaada ljevaa vote uz to ka "" macho smird"", jo pats uzraxtiijis ""smirdu tikai es"" hahahah vecais viss oK? +veel ielicis iekavaas manu vaardu  - tjipa es esmu to vote licis, nu tu DOD! turries cik noprotu JAA 8 NEE 4 hehe gign sMIRD 2x vairaak kaa smarzho FUUU! nes jau pa gabalu! evil6.gif

Peedeejaa vote noziimee ka smirdi tikai tu. Izmantojot logjiku (kuras tev nav taapat kaa dzimumloceklja) var saprast ka, izveeloties 3. variantu, tiek teikts, ka GIGN nesmird jo peedeejaa votee noraadiits ir ka vieniigais smirdeetaajs esi tu. Un neviens cits-i. Tagad paskaitiisim. (29+4)/8 (es jau redzu ka tavs i-klubos izgliitotais gjiimis savelkas saapjpilnaa grimasee aceroties kaa bija probleemas ar reekjinaashanu tajaas paaris klasees skolaa kuras tu vecaaku spiests apmekleeji (lai gan tu diezgan paarsteidzoshi labi izdaliiji 8 ar 4) (protams ticamaak ir ka tu saliki 12 seerkocinjus uz galda un nejaushi pamaniiji ka 4 ir divreiz mazaak par 8). Lai nu kaa bet shoreiz prof. chucky tu buusi tas kas smirdees vairaak par visiem 13 GIGN memberiem kopaa.

Redzu ka tu esi izmantojis liidziigu logjiku daudziem. Vai nu sheit atrodas dirsaa liideeji vai arii taadi reaali dzheki kaa tu kam viss reaali pohuj un kuri nenoliedzami ir forshaakie savaa podjikaa. Citi cilveeku tipi neeksistee. Ok es tev vareetu noveeleet dziivot taalaak savu veertiigo dziivi bet tu jau diemzheel tikai eksistee...

Link to comment
Share on other sites

Peedeejaa vote noziimee ka smirdi tikai tu. Izmantojot logjiku (kuras tev nav taapat kaa dzimumloceklja) var saprast ka, izveeloties 3. variantu, tiek teikts, ka GIGN nesmird jo peedeejaa votee noraadiits ir ka vieniigais smirdeetaajs esi tu. Un neviens cits-i. Tagad paskaitiisim. (29+4)/8 (es jau redzu ka tavs i-klubos izgliitotais gjiimis savelkas saapjpilnaa grimasee aceroties kaa bija probleemas ar reekjinaashanu tajaas paaris klasees skolaa kuras tu vecaaku spiests apmekleeji (lai gan tu diezgan paarsteidzoshi labi izdaliiji 8 ar 4) (protams ticamaak ir ka tu saliki 12 seerkocinjus uz galda un nejaushi pamaniiji ka 4 ir divreiz mazaak par 8). Lai nu kaa bet shoreiz prof. chucky tu buusi tas kas smirdees vairaak par visiem 13 GIGN memberiem kopaa.

Redzu ka tu esi izmantojis liidziigu logjiku daudziem. Vai nu sheit atrodas dirsaa liideeji vai arii taadi reaali dzheki kaa tu kam viss reaali pohuj un kuri nenoliedzami ir forshaakie savaa podjikaa. Citi cilveeku tipi neeksistee. Ok es tev vareetu noveeleet dziivot taalaak savu veertiigo dziivi bet tu jau diemzheel tikai eksistee...

That`s my dogh !!!

MAX smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

Peedeejaa vote noziimee ka smirdi tikai tu. Izmantojot logjiku (kuras tev nav taapat kaa dzimumloceklja) var saprast ka, izveeloties 3. variantu, tiek teikts, ka GIGN nesmird jo peedeejaa votee noraadiits ir ka vieniigais smirdeetaajs esi tu. Un neviens cits-i. Tagad paskaitiisim. (29+4)/8 (es jau redzu ka tavs i-klubos izgliitotais gjiimis savelkas saapjpilnaa grimasee aceroties kaa bija probleemas ar reekjinaashanu tajaas paaris klasees skolaa kuras tu vecaaku spiests apmekleeji (lai gan tu diezgan paarsteidzoshi labi izdaliiji 8 ar 4) (protams ticamaak ir ka tu saliki 12 seerkocinjus uz galda un nejaushi pamaniiji ka 4 ir divreiz mazaak par 8). Lai nu kaa bet shoreiz prof. chucky tu buusi tas kas smirdees vairaak par visiem 13 GIGN memberiem kopaa.

Redzu ka tu esi izmantojis liidziigu logjiku daudziem. Vai nu sheit atrodas dirsaa liideeji vai arii taadi reaali dzheki kaa tu kam viss reaali pohuj un kuri nenoliedzami ir forshaakie savaa podjikaa. Citi cilveeku tipi neeksistee. Ok es tev vareetu noveeleet dziivot taalaak savu veertiigo dziivi bet tu jau diemzheel tikai eksistee...

eusa_clap.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...