Jump to content
GIGN Forum

Ieteikums


vinituu
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Lasu jau juusu forumu diezgan ilgi. Man ir ieteikums parkartot juusu forumu nedaudz specializeeti. Pielikumaa ir piemeers, kaa tas tika izdariits manaa iepriekseejaa alliancee uz s7.com servera. Luudzu esiet saudzīgi un nesitiet par noobisku screenshotu :) un nesalikshanu kopaa vienaa atteelaa - nu neprotu ar grafiskiem softiem riikoties un neieredzu tos :)

Posts ir rekomendējoša rakstura.

Citaadi - par vienam un taam pasaam lietaam sanaak atkartoties. Ir te topics kuram aiziet jau 130 lapa ... saubos vai veel kaads pienaceejs bez manis ir visas 130 izlasiijis.

Starp citu - ir jau arii no jums ko maciities :) vismaz esmu savacis paris noderiigus jaunus linkus :)

post-13891-1200898876_thumb.jpg

post-13891-1200898901_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Variants nav slikts, bet ar shadu forumu mees atshiramies no parejiem, mums nav baigais taktikas topiks vai baigais topiks prieks uzbrukumiem :D Mees esam parasti lautinji, kas satusee sheit un iereec :) Neesam nekad gajushi uz mega cool krutu aliansi, mees daram to kas mums patiik :)

Bet ieteikums jau nebija slikts :)

Link to comment
Share on other sites

Iedomājies cik sūdains ir tas process pārstaigāt VISAS foruma sadaļas lai apskatītos vai kādā nav kāds jaunums. IMHO pašreizējā veidā viss ir daudz vieglāk pārskatāms. Vienmēr, ja nu pēkšņi ir kāda aktualitāte ko visiem paziņot, var taču vienkārši izveidot jaunu foruma tēmu.

Link to comment
Share on other sites

view new posts"

Teorētiski tāda lieta protams pastāv un ir ērta - tikai piemēram es - un ne tikai es - kurš dažādiem forumiem piekļūst dienā no 2-3 dažādām vietām, reti kad vispār ielogojos - dažādus forumus es čekoju regulāru, atverot un uzmetot aci, vai nav kkur kkas jauns. Ja es foruma izmaiņu aplūkošanai veltu pārdesmit sekundes - pirmkārt jau logina un paroles rakstīšana ir pārāk liela izšķērdība laika ziņā, kur nu pēc tam vēl browsēšana pa sadaļām.

Link to comment
Share on other sites

.... bet ...

vienaa un tai pasaa vietaa prasiit padomus par gaami un resursus vai defense - nav tak stiliigi vai ne?

vienaa un tai pasaa vietaa risinat diplomatiskus jautajumus ?

paskatieties - maskimums ir 3-4 atverti topiki - pie kam viens vispar par s1.com serveri.

man gribas paliidzeet personiski ar padomu AC -2- alliancei cik varu un zinu, bet negribas atkartoties un taadiem gadiijumiem labi paliidz foruma sadaliijumi.

Link to comment
Share on other sites

->m3rsy

Nē es vienkārši esmu briesmīgi ziņkārīgs un vēl man briesmīgi patīk iedirst visdažādākajos forumos savu viedokli + es to visu daru darba laikā, pat tad ja darbā valda naprižonka. Varētu teikt, ka tas pat man patīk labāk nekā strādāt. Līdz ar to visu laiku kad apkārtējie sarauj iekavēto, man pašam paralēli tajā laikā ārkārtīgi uzmanīgi jāložņā pa forumiem :)- lai nesāk šķībi skatīties.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

es arii visu 130 nieku palagu izlasiiju gan s6, gan arii 50nieku s4 :)

Anyway, view new posts ir probleema (vai arii liiki pirksti), jamais arii pakjers liidzi "Nakts riita spamu", chiiteru suudziibas, n00bu probleemas utt...

Vienaa topikaa visu spamot nav jautri, bet taisiit baiso kategorizaaciju - paneērti. Kaadus 5us dazhaadus topikus uzblieztu, buutu ok, t.i., vienaa apspriezh taktiku, vienaa resursus, vienaa lamaajaas uz FFH un vienaa spamo bezteemaa visu, kas ir uz sirds.

Link to comment
Share on other sites

Mana balss par to, lai paliktu kā ir.

Manas allianses forums ir tāds kādu topika autors vēlas un godīgi sakot es viņā vienkārši jūdzos nost. Tāds besis tur katru sadaļu - katru topicu pārskatīt, lai izlasītu, teiksim vienu postu...

Link to comment
Share on other sites

Manas allianses forums ir tāds kādu topika autors vēlas un godīgi sakot es viņā vienkārši jūdzos nost. Tāds besis tur katru sadaļu - katru topicu pārskatīt, lai izlasītu, teiksim vienu postu...

Babaac man ar liidziigs besis, bet tur es vienmeer lasu tikai "new posts since last visit". Vieniigais veids kaa orienteeties tur. Diemzheel shite taa nestraadaatu, jo raktu augshaa visas paareejaas foruma sadaljas arii.

Link to comment
Share on other sites

view new posts"

visi topiki, kas nav apskatiiti, vismaz man, raadaas koshaas kraasaas, kur probleema tos atveert?

Protams, jaunpienaaceejam chaabiigi, bet nav jau taa, ka mums baigi vajag jaunus memberus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...