Jump to content
GIGN Forum

Lineage Ii Noved Līdz Slepkavībai


niklawz
 Share

Recommended Posts

Jauns krievu students ir apsūdzēts par slepkavību pēc tā, kad no interneta spēles pārgāja uz ielām. Viņsh nogalināja Lineage II spēlē cita cilvēka čarakteru, pēc tā tika nolemts satikties Ufas pilsētas ielās. Vardarbība uz monitora nav kaitīga nevienam, bet kad virtuālā realitāte pāriet reālajā dzīvē, reti kad nenotiek kāda traģēdija

nevajag te reklamēt savu sūdu un zagt rakstus no citiem portāliem

Link to comment
Share on other sites

ATceros kad kaut kur lasiju ka japana vai kjina, kaut kada meitene nogalinaja savu brali ar samuraja zobenu, iespaida no filmas vai speles neatceros.. Ne kas smiekligs jau tur isti nav, tacu es nesaprotu tos vecakus, kas nespej savu bernu normali izaudzinat un tad vel brinas..

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai Jūs esat dzirdējuši ,bet dēļ MULTFIMAS "POKEMON" kāds maz zēns amerikā izleca no debeskrāpja DOMADAM Ka viņš ir Pokemons kurš spēj LIDOT....

Tāka ne tikai spēles nogalina ,bet arī MULTFILMAS !!!!

Link to comment
Share on other sites

Tāka ne tikai spēles nogalina ,bet arī MULTFILMAS !!!!

Jā šito esmu dzirdējis un tas sīcis ir bijis pidžioto fans un domāja, ka lidos tāpat kā viņš.

Mani visvairāk ieprikolī tas, ka ķīnā džeks 2 vai 3 diennaktis bez apstājas močija wow līdz nomira no slāpēm un bada.

Un Tepat Latvijā precīzāk pie gaujas tika nogalināts viens pusaidzis, kuru nogalināja viņa draugi, attēlodami tomiju no vais sitija, bet tas itkā ir bijis netīšām.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...