Jump to content
GIGN Forum

Sugababes


sh!d
 Share

Recommended Posts

protams. ja neņem vērā, ka ir. thumbsdown.gif

cerams, ka sāksies apgalvojumi par to, cik nekomerciāla grupa cukurbeibes īstenībā ir un kā viņu mūzika nāk no sirds, un kā viņas mūziku uztver kā spirituālu atpūtu utt., utjpr. sen tas laiks, kad LP fani pieklusa...

Link to comment
Share on other sites

eusa_clap.gif tavam signaturim, kaa jau es to vienreiz mineeju.

ehh... es drausmīgi nožēloju, ka netiku uz massive attack. tagad es arī nez ko atdotu, lai tiktu uz viņu konci. nu bet protams - tagad, kad ir naudiņa, labprāt ietu uz jebkuru kautcik normālu mūziku...

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

nu ko tas briidis ir klaat...! riit latvijaa buus SUGABABES

nefiga nebuus.. atceela... nobijaas no izsalkusho fanu bara un superrembo peecpuses...

Link to comment
Share on other sites

vieniigaa beeda, ka ne riiga nedz arii kaut kur tuvu latvijai veel nav uzstajushies Underworld. rrrats... uz shiis grupas konci maksaatu daudz vairaak neka par gotan project, kursh starpcitu nebuut nav man antipaatiska grupa. kad ar to iepazinos, tad reali fanoju. tagad vienkarshi daudz kas jauns paradaas un tiek klausiits

Link to comment
Share on other sites

stūlbās.

info faniem - (gribētos redzēt, vai te tādi ir happy.gif) biļetes varot apmainīt atpakaļ līdz 9. augustam. bet it kā sola, ka tomēr kautkad notikšot. tfu, baigi jau nu vajag.

a par fear factory es toč nodomāju ka čekos vecumu, tāpēc pat nemaz nemēģināju un neplānoju braukt. ehh, nekas, tā 18 robeža vairs nav tik tālu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...