Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

i need sitter, fast. Mazliet pakrāju palace lvl 10 (pāris k bija palikuši līdz pietiekamajam daudzumam), bet tad, protams, kādam vajadzēja mani pasaukt uzpīpēt ūdenspīpi un iešaut alu, un rezultātā nākamajā dienā ap 1 redzēju, ka viens puisis man ir uzbrucis 4 reizes un aizstiepis ~6k resus un nositis manus karavīrus. Vispār būtu labi, ja kāds man reinforcement atsūtītu, jo man tāpatās tgd crop dirsā daudz. Cik zinu, man vistuvāk ir cyclops. Kas viņš btw ir?

Link to comment
Share on other sites

kā īsti ir ar trapiem? ja tur kāds no pretinieka kareivjiem iekrīt, var viņu kaukā nosist? vai var tikai atbrīvot. Viens jau 2 reiz uzbrucis, bet neko dadudz dabūjis nav (kaukādus 50 crop un 120 iron). principā vienīgā skāde, ka apsita man kaukādus 12 phalanxus (priekš manis tas ir daudz) ar kuriem nedaudz gribēju pareidot apkārtni.

Link to comment
Share on other sites

Zajebalo man taa kaputzzz, stulbaas vecenes !!! Var just kad tu runaa ar veceni otra galaa, bled kaa vinjam man izveda, stulbaa babaa, ar vinju normlai runaat nevar, visu laiku ir jaziepejas jo vinjai galvaa sakaapis, kad vinja ir tik kruta. Neko sarunaat nevar, visu laiku man baazh sejaa kaut kaadas huinjas. Karoch izskatas bediigi iespejam vajadzees ivnju nest nost driz, jo vinja solijaa trauceet muusu attistiibu visu laiku. Kad es vinjai piedavaaju personal NAP's, vinja kaut ko atkal saak man braukt augumaa. Kaut kaada stulba sieviete, god dammit !

Un vinjai bija viens teksts loti labs, ta ka vainojam vien pashi sevi :(

Kaputzzz - And i never really launch attacks to anyone of your members yet. Seriously, if your members be able to active and burn or resource or even build up cranny, i will not get anything from you.

IEsaku mums uzmaniities talaka laikaa, jo vina mums varetu trauceet....

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Cau visiem, es esmu jauninjais shaja spele, bet baigi gribaas pievienoties juusu alliancei, kaa la es to izdaru, es raxtiju vincisteram caur speeli PM, bet vins man veeljoporojaam nav neko uzraxtijis, BTW es esmu izlasijis visus noteikumus, un solos tos ieverot.

Un ja ir kaadas prasiibas lai juusu aliancee ieiet tad pasakiet kaadas, ljoti ludzu velreiz. Buutu ljoti prieciigs ja mani pienjemtu

Niks speele: cielava

Link to comment
Share on other sites

Nu es domāju, ka tagad vajadzētu pacelt uz augšu to limitu. Sākot no 200 population būtu normāli, jo 2 mēneši tak apkārt kopš serveris uzsāka darbību no jauna.

Cielava, pacieties mēnesi, un tiksi uzņemts. Viss notiek rindas kārtībā.

!!!(lasīt no apakšas)!!!

merdoks

Roug

UnKillable

Herzeleid

lavinsh

EdgaritO

Dr. Pepper.

burgeris

analgins

DeKranX

breksis

novijas

from-hell

ivars1012

Prophet

wlfs

----(populācijas slieksnis 175)---

zorg

----(šobrīd limita robeža)----

email99

pašreizējais maksimālais biedru skaits 54

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Cielava, pacieties mēnesi, un tiksi uzņemts. Viss notiek rindas kārtībā.

!!!(lasīt no apakšas)!!!

merdoks

Roug

UnKillable

Herzeleid

lavinsh

EdgaritO

Dr. Pepper.

burgeris

analgins

DeKranX

breksis

novijas

from-hell

ivars1012

Prophet

wlfs

----(populācijas slieksnis 175)---

zorg

----(šobrīd limita robeža)----

email99

pašreizējais maksimālais biedru skaits 54

Sūtu resursus, pacietīgi gaidu jau kādu 3 nedēļu (iespējams ilgāk!) Vismaz esmu ticis pāri populācijas slieksnim kas ir 175, man jau 226 :)

Tas tik tā, zināšanai! Neko nepārmetu, jo varbūt tiešām nav laika vai varēšanas papildināt alianses biedrus skaitu! ;)

Merry Christmas :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

man protams ir poh kurus izkikos pat ja tas bushu es, bet man looti svarigs jautajums....mes ar huseinu iedzeram pa "paris aliniem"...bleg ka var savejos atbrivot no guuusta :D laika hero nepalidz vai arii vinam ir nebeidzami trapi..nepievers uzmanibas rakstibu kludam ! :D kads var palidzet zaibal,uzcelu beidzot kko lidzigu armijai un taisijos elt uzbrukumam bet pie kkkada kretina visi stav gusta!! :S

Edited by blacKnight
Link to comment
Share on other sites

Thank you very much. But . let me join your group immediately. Please send me invitation to join your group. I need more power.

____________

Cipruss wrote:

Your attacks won't have a long future. I promise you.

Biju nedaudz izbrīnīts, kad izlasīju šito. Varbūt es angliski kaut ko ne tā uzrakstīju?

I GOT THE POWER!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...