Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Visi Gauli buveejiet TRAPS !!! MAn pasham ir 100 un ja pie maniim nenaak ar vnk uuber mega lielu armiju kadas pagaidaam ir paris cilvekiem, vinji visi var pasukaat. Atceraties kaa bija ar cranny, ja tev bija daudz cranny tu neesi viniem interesants :) Tas pats te ar traps... Ta kaa man ir vinju daudz Legion paris reizes aplauzaas un vairaak man neuzbruuk :D
Link to comment
Share on other sites

gribēju uzprasīt tādu lietu - kas būs, ja es nosūtīšu 100 phalanxus uz manu izpostīto ciemu, kur patlaban crop production ir (-139), cik ātri phalanxi varētu nosprāgt no bada? vai nav vispār jēgas tā darīt?

Link to comment
Share on other sites

nu, protams, ka nulle :)

bet var jau aizsūtīt līdz arī cropu, bet doma ir tāda, kurā brīdi troopi sāk mirt nost? tad kad crop ir nulle?

un vispār, teddy, ko tu dari Legion alliancē?

ā un vēl viens jautājums - par trapiem. ja, piemēram, tev ir 40 trapi un kādi 50 phalanxi mājās, tev uzbrūk čalis ar 50 clubiem, tad tavi 50 phanalxi cīnās pret visiem 50 clubiem, jeb tikai pret 10 clubiem (tas ir tiem, kuri neiekrita lamatās)?

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

:)

bet var jau aizsūtīt līdz arī cropu, bet doma ir tāda, kurā brīdi troopi sāk mirt nost? tad kad crop ir nulle?

Man personiigi liekas, ka vinji saaks mirt kad crops buus pa nullem, bet ja tu speej uztureet cropa daudzumu normaalu, tad droshi vari suutiit.. man pasham bija -283 crop, tagad esmu atpakalj zirgaa, protams, tas prasija 2dienas.. nezaudeeju nevienu chuubiju.. Tagad vel taisaas chuubiji, taa kaa dzheki baidaas!!!! :lol:

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...