Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bļad šajā spēlē uzvar tas, kas vislaik ir online. Atnācu tikko mājās, un skatos nosista visa armija (50 clubi un 10 paladini) Nezinu, ko esmu izdarījis tiem ARES PK, bet nu viņi pastāvīgi nāk man uzbrukumā. Es saprastu, ja dzīvotu no viņiem 30 minūšu attālumā, bet es atrodos vairāk kā 2 stundu attālumā, un + viņiem vēl jāatgriežas bāzē...

Pats labākais ir tas, ka viņi uzbrūk nemitīgi gan naktī, gan dienā. Stulbie zadroti..

Vairs nezinu ko darīt. Ar steigu meklēju pieredzējušu siteri, kas varētu kontrolēt manu ciemu darba dienās no 8 - 17.

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka bildes runā skaļāk par vārdiem.

jauki.jpg

būtībā apsveru iespēju vienkārši dzēsties ārā, protams, jūs varat teikt, ko tik ātro padodos. bet paskatieties reāli - man uzbrūk regulāri 3 čaļi abiem population mazliet zem 600, viens ar catapultām, otrs ar 100+ clubiem. man vienkārši nav izredzes! neko uzcelt nevaru, jo croplands, kā jūsu visi jauki redzat ir vienkārši šausmīgs, armiju būvēt nav jēgas - uzreiz nositīsi. runājot latviski - žopā ir :)

Link to comment
Share on other sites

nu man ir viens fake accounts ar population 133, varu turpināt ar viņu spēlēt, protams, nav jau kā ar šito population virs 200, bet tur vismaz mierīga dzīve :)

vēl pietam tajā otrajā accountā buvējās jau 60. phalanx, tā ka domāju, kad būs kādi simts gatavi, aizsūtīšu uz veco ciemu, vismaz būs pārsteigumiņš maniem raidotājiem. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

vēl pietam tajā otrajā accountā buvējās jau 60. phalanx, tā ka domāju, kad būs kādi simts gatavi, aizsūtīšu uz veco ciemu, vismaz būs pārsteigumiņš maniem raidotājiem. :)

mosh uztaisiit arii paaris phalanxus?

kautvai bez cropa vinji tak aatri nospraags....

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Njaa vot tiesham ar r&r ir smagi... Parunashu ar areas pk, kaut gan tas pdedejais burtu salikum PK, neviesh daudz ceriibas :(

Un mezhazveers ????????? Kapeec tu uzbruuc muusu napiem un sabiedrotajiem ble, man jau 2 reizi mulkis jatelo, vai piedodiet, tas neatkartosies :( Es to pashu jau teicu ieprieksheejaa reizeee... VEciit paskaties, kam tu uzbruuc, shii speeelee arii balstaas uz diplomatiju, ta ka nedriikst uzbrukkt pa labi un kreisi :)

Subject: Ciklo** attacks out to ko u`s villag

sent: on 12/06/07 at 05:38:24 pm

Attacker Cyclops from the village Ciklo**

Troops 14 0 0 0 0 0 0 0

Casualties 0 0 0 0 0 0 0

Bounty 250 293 209 88

Un te man pienaca info no pedejas doom padomes seedes :D

here is what was said about u:

ysp

General

Joined: 18 Jun 2007

Posts: 153

-----------------------------------------------

ochai wrote:

Bencik is from LV alliance

but in my opinion, we should concerntrate atk/defen who atk us

ysp wrote:

i will do so when more player in our alliance have cata, if we don't send any cata... that is wasting the time

Respektiivi izdomajam vai man turpinaat kaadas aktivitaates vai nee pret viniem, jo izskatas, kad varetu nepatikshanas sanaakt ne tikai man :(

Tiko nonesu veel vienu Akari armiju, nakamais triplexxx. Lai arii zinu, kad driiz mani saaks nest, es vismaz atriebiebjos sava alianses vardaa !

p.s. Es blin vakar 17:00 aizgaju dienndusu pagulet, pamodos blin.. Tagad :fsckinsad:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

In mai apiinion... :D Krch man shkjiet, ka DOOM'us uzvareet ir pilniigi bezceriigi. Un nav nekaadas jeegas karot ar to, ko tu nevari uzvareet. Mees panaaksim tikai to, ka muusu tiimu iznesiis kaa mazus ezhus. Taapeec varbuut noderiigaak buutu ar vinjiem nosleegt kaut ko liidziigu pamieram or somethin', lai varam mieriigi turpinaat speeleet un karot ar to, ko ir iespeejams pieveikt. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

:D Krch man shkjiet, ka DOOM'us uzvareet ir pilniigi bezceriigi. Un nav nekaadas jeegas karot ar to, ko tu nevari uzvareet. Mees panaaksim tikai to, ka muusu tiimu iznesiis kaa mazus ezhus. Taapeec varbuut noderiigaak buutu ar vinjiem nosleegt kaut ko liidziigu pamieram or somethin', lai varam mieriigi turpinaat speeleet un karot ar to, ko ir iespeejams pieveikt. :hrmmm:

2 late.

Link to comment
Share on other sites

:D Krch man shkjiet, ka DOOM'us uzvareet ir pilniigi bezceriigi. Un nav nekaadas jeegas karot ar to, ko tu nevari uzvareet. Mees panaaksim tikai to, ka muusu tiimu iznesiis kaa mazus ezhus. Taapeec varbuut noderiigaak buutu ar vinjiem nosleegt kaut ko liidziigu pamieram or somethin', lai varam mieriigi turpinaat speeleet un karot ar to, ko ir iespeejams pieveikt. :hrmmm:

Ja juus kaut ko taadu gribat, tad jums jaatiek vismaz top10 iekshaa, jo vinji neiet uz nekaadiem Napiem..

Link to comment
Share on other sites

:D Krch man shkjiet, ka DOOM'us uzvareet ir pilniigi bezceriigi. Un nav nekaadas jeegas karot ar to, ko tu nevari uzvareet. Mees panaaksim tikai to, ka muusu tiimu iznesiis kaa mazus ezhus. Taapeec varbuut noderiigaak buutu ar vinjiem nosleegt kaut ko liidziigu pamieram or somethin', lai varam mieriigi turpinaat speeleet un karot ar to, ko ir iespeejams pieveikt. :hrmmm:

Eziic ja tas buutu iespejams jau sen buutu izdariits, tas ir meginaats, ar viniem ir runaats... To visu un vel vairaak jau esmu izdariijis. Ja mees talausim viniem tagad augt pilniigi netraucetiem, velaak muus iznesii taapt, vnk ar lielaaku armiju ! Katrs var izveleties ko vins grib(ja ir tada iespeja). Meginam tagad kaut ko izdariit vai seezham un kachajaam resursus kurus varam maksaat DOOM par to lai muus neaiztiek :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...