Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

es pats esmu pietiekami labi atistijies lai butu LV :D

Nu bet tu jau esi vadonis :D

Vnk pagaidam mums ir svarikaak lai ir 1 stipra alianse, teiksim top 20, nevis 2 alianses top 50.... To es jums saku kaa diplomats. Protams ir jauki un forshi 2 alianses, bet es joprojaam speizhu uz to, kad vajag 1 stipru alianse ! JA juus skataties uz citaam alianseem tad taas dalas, jo playeri ir no dazhadiem regioniem. Tieshi tapeec ir VIrus, virus NE un tas pats ar lordiem. NEviens nedala 1 regionaa speljoshus playerus. Muusu gadijuma sho dalishanos var taisiit, jo tieshama labaak lai visi atraak tiek LV aliansee, bet nedriikst pielaut to, kad LV II aliansee atrodas playeri, kuriem ir population lielaks nekaa LV playeriem, tas buutu vnk bezjedziigi. Un bridinajums ir vnk tapec, kad esmu runajis aliasnee kas atrodas augshgalaa, kad vinji varetu atcelt aliasni, ja mees nebusim topaa. NU teiksim ta pierasiija top20, bet es teicu, kad mees spiezham uz top 30, tapeec labaak neizkrist, tas tiiri taa par veseliibu domajot :D

Link to comment
Share on other sites

bļīn, tas āpsis turpina uzbrukt, šoreiz pacēla 40 iron, bet man tas tomēr nepatīk. pohuj, pagaidām neatbildēšu, bikiņ pataisīšu armiju, un izspārdīšu viņa pakaļu. a moš kāds negrib man karavīrus atsūtīt? :) ja vajadzēs, tad varu kādu resursu arī iedot. zaibal, tā lordu alianse izplatās, āāāā, ātri. tas uzbrūkošais kaimiņš, btw, ir no lords2 A alianses. joptvai, un es sākumā domāju, ka man tur būs viegla un laimīga dzīve :D

Link to comment
Share on other sites

davaj visi power up jonss. :) mani vakar nobanoja un šodien unban dabūju, bet man uzlika penalty un atstāja ar Production:

Lumber: 45 per hour

Clay: 53 per hour

Iron: 45 per hour

Crop: 122 per hour

būtu pateicīgs ja kāds kautko man varētu atmest.

aaaaaaaaaa un p.s I KILL YOU!

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

man bija 3 acc, sākumā uztaisīju 3 un tad skatījos ar kuru labāk iesākšu to arī ņemšu kā galveno. tad kad izvēlējos no pārējiem 2 sūtīju sev resursus, jo tomēr man pietiekoši bieži uzbruka, tāpēc vajadzēja vairāk resursu. vot vakar mani pieķēra, bet es labi palūdzu un man noņēma. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

tu izmantoji kaut kādus veidus, lai slēptu savus 3 accountus? jeb vienkārši no tā paša datora, attiecīgi arī no tās pašas IP adresses, un tik sūtīji?

a ko jūs visi darat ar šādiem goldu kvantumiem? liekat +25% resursus? vēl kaut ko?

Link to comment
Share on other sites

ā esmu laikam izmantojis arī instant complete, lai varētu paspēt būvēt nākošo un nevarētu man nozagt kaut kādus resus

Uij es bez zelta neavru esmu salciis jau menesi uz priekshu +25 % un instant es izmantoju visu laiku, ka arii merchant ir baigi laba fiicha, karoche tas zelts ir vien laba padarisha !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...