Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alliance ir pilna.

Es tagad sāku domāt, vai vispār mums ir jēga vākt alliancē tikai vājus latviešus, ar kuriem mēs gandrīz vispār nekontaktējamies. Es paskaitīju, un man sanāca, ka 50% no mūsu alliances ir no gign, bet pārējie ir kaut kādi nepazīstami. Un tie parasti ir zem 400 pop sliekšņa. Varbūt patiešām sākam vākt aktīvus spēlētājus, ar normālu population, nevis tikai principa pēc vākt latviešu, kaut arī viņi ir gandrīz neaktīvi un nekontaktējās ar pārējiem.

Es nesaku, ka būs viegli atrast tos spēlētājus ar 400+ pop, bet jāsāk kaut kas darīt lietas labā...

Link to comment
Share on other sites

Nu skaties - mezazvera kaimins speles sakuma adeva savu accountu "cyclopu" mezazveram , jo vins vairs negribeja spelet un tagad atgriezas iistais cyclopa owners un caur e-pastu nomainija paroli un mezazvers vairs netika ieksa un vairs nevareja paroli izmantot , tapec mes nevaram neko padariit ar cyclopu , jo vins pieder kadam krievam.

Link to comment
Share on other sites

redzejaat cik Reinis bounty atdeviss... LAi butu preciizi, te buus cipari 10077 10077 9445 7358

omg būtu labāk aatdevis kādam mans draugs arī ir padarīts par fermu. Viņš ražo vairāk nekā var izlietot un sūta man visulaiku. :)

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Es piemeram shodien uzbruuku 2 alucarda ciemiem, jo vinjam aktivitate pedeja laika maza. Un nejuutos vainigs, jo zinu, kad vinjam ir resursi. Ja kads atrodas tuvu vinja galvenajam ciemam ieskau dariit to pashu, jo tur cranny nav un resursi tagad varetu buut sakrajushies jau kaut kur 30 k. Ta ka pirmais, kas ies pie vinja ciemos noraus sev taaduu bounty...

Link to comment
Share on other sites

Es piemeram shodien uzbruuku 2 alucarda ciemiem, jo vinjam aktivitate pedeja laika maza. Un nejuutos vainigs, jo zinu, kad vinjam ir resursi. Ja kads atrodas tuvu vinja galvenajam ciemam ieskau dariit to pashu, jo tur cranny nav un resursi tagad varetu buut sakrajushies jau kaut kur 30 k. Ta ka pirmais, kas ies pie vinja ciemos noraus sev taaduu bounty...

Alucards šodien apgredzenojas!!! :)

Nu tik būs, nu tik būs!! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...