Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Njaa nepatiikami, bet gadaas, ja vins uzbruuk loti piemerotaa laikaa, kad visi letinji gulj vins norauj lielo pikji :) Un skatoties nakotnee muus reidos arvien vairaak un vairaak jo mees dodam. Tieshi tapeec pirms guleshanas es iztereju praktiski visus resursus (bez travian gold varat aizmirst to izdariit). Un vispaar bez travian gold spleeet defensaa ir nereali, ja spelee uz offense tad bez vinja var iztikt, bet defensaa ir nereaali. Iesaku panemt visiem, kas var travian gold, jo taa fiicha, kas lauj tev visu uzbuveet 1 sec laikaa ir NEREAAALI noderiiga :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Man ir viens sasāpējies jautājums. Ko man darīt ar armiju galvenajā ciemā?

Defense unitus man nav jēga būvēt, jo katru dienu mani raido karma reizes 4. Es tik tagad novēroju, ka viņš man uzbrūk ar arvien mazāku armiju. Pirms mēneša viņš man uzbruka ar aptuveni 300 Teutonic knightiem, bet pēdējie uzbrukumi ir bijuši ar 100 un 70 TK. Maybe varētu uztaisīt joku, un atsūtīt uz manām majām kādus 300 defense troopus, un nosist viņam tos 100 TK.

Vakar, kad viņš man atkal nosita visu armiju, es viņam aizrakstīju vēstuli, ka varbūt viņš varētu tomēr likt mani mierā, jo pēdējo 2 nedēļu laikā no kādiem 40 uzbrukumiem viņš ir dabūjis ļoti niecīgu bounty. Izklausās viņš pēc sīka perdeļa. Daži citāti no vēstulēm:

Maybe I don't attack for bounty ... I have 6 villages already .. don't you think that i have enough resources ?!.

I told you told I have enough resources ... maybe you could give me the village ... you can leave me to conquer it ;)

Karoče pilnīgs cirvis. Vajadzētu viņam nosist kādus 200 zirgus, un tad viņš sapratīs, ka maybe labāk vairs neuzbrukt..

Un pēdējā vēstule:

50 TK are useless ... I have 1200 TK and 3000 axes and still I think my offense is weak.

I saw you settled your second village in another area so my question is why don't you try to move in that area ?

P.S 888 B)

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Muļķības, viņš mani scoutu reizi 10 uzbrukumos. Viņš man jau 2 mēnešus uzbrūk, un zin, ka man vienīgā armija sastāv no offensive troopiem, kurus viņš jau pāris reizes ir nositis. Ja viņš uzbrūk reizē kādiem 15 cilvēkiem, tad katru viņš šā vai tā neskauto.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...